معرفی فالو وان: معتبرترین مرجع ارائه دهنده خدمات تخصصی اینستاگرام

معرفی فالو وان: معتبرترین مرجع ارائه دهنده خدمات تخصصی اینستاگرام

معرفی فالو وان: معتبرترین مرجع ارائه دهنده خدمات تخصصی اینستاگرام امروزه شاهد گسترش محبوبیت شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و حضور بیشتر افراد در این فضا هستیم، که این موضوع یک فرصت طلایی …

چه خرابی هایی جاروبرقی را روانه تعمیرگاه می‌کند؟

چه خرابی هایی جاروبرقی را روانه تعمیرگاه می‌کند؟

جاروبرقی از لوازم پر مصرف و مهم خانگی است. شاید در طول هفته در یک خانواده با جمعیت متوسط، دو بار از جاروبرقی استفاده شود. استفاده از جاروبرقی نکاتی دارد که با …

روش انتخاب یک ست لباس مناسب برای استفاده روزمره

روش انتخاب یک ست لباس مناسب برای استفاده روزمره

روش انتخاب یک ست لباس مناسب برای استفاده روزمره  پوشیدن لباس متناسب و زیبا نه تنها حال خودتان را خوب میکند؛ بلکه حال شهر را هم بهتر خواهد کرد. برای اینکه بتوانید …

تبلیغ پیج اینستاگرام با استفاده از بهترین روش ها

تبلیغ پیج اینستاگرام یکی از مباحث مهمی است که امروز در نمادین می خواهیم به آن بپردازیم. من هم مانند تمامی کاربران اینستاگرام زمانی که برای خود یک پیج ایجاد کردم، توانستم با استفاده از یک سری ترفند های رایگان و استفاده از قابلیت های پیش پا افتاده، تعداد فالوور نسبتا مناسبی را جذب کنم. اما واقعیت امر این است که از یک جایی به بعد، انجام این ترفند هی رایگان برای پیج من و پیج های دیگر، هیچ مزیتی را در افزایش فالوور نداشت. لذا در این بین تصمیم گرفتم که از ترفند تبلیغات در این شبکه اجتماعی استفاده کنم.

پیشنهاد می کنیم تحقیقی را در مورد پیشرفت شبکه ای اجتماعی در 7 سال گذشته داشته باشید؛ در این تحقیق قطعا متوجه این خواهید شد که هیچ شبکه اجتماعی به اندازه اینستاگرام، نتوانسته است در خود و در طی این بازه زمانی، پیشرفت ایجاد کند. البته درست است که اکثر قابلیت های اضافه شده در اینستاگرام، از قبل در شبکه های اجتماعی دیگر وجود داشته اند؛ ولی چیزی که در این بین وجود دارد، این است که از قابلیت های اضافه شده در اینستاگرام، بیشتر از شبکه های اجتماعی دیگر استقبال شد.

در واقع با اضافه شدن این قابلیت ها، اینستاگرام از آن سادگی خود در آمد و بسیاری از کاربران درون آن، توانسته اند با فعالیتی عالی از این فرصت بهترین استفاده را ببرند. این دسته از کاربران حتی توانسته اند برای خود در اینستاگرام، کسب و کاری را ایجاد کنند و درآمد نسبتا عالی را داشته باشند. اما یکی از راه های دیده شدن در اینستاگرام، تبلیغات پیج اینستاگرام می باشد؛ لذا ما تصمیم داریم در ادامه به این موضوع بپردازیم.

چرا باید در اینستاگرام تبلیغات را انجام دهیم؟

در بخش قبلی دانستید که اینستاگرام در سالیان اخیر، چه میزان پیشرفت را نسبت به رقیبان خود داشته است؛ حال اجازه دهید قبل از این که به روش های تبلیغ برای پیج اینستاگرام بپردازیم، مقداری اهمیت و ماهیت این کار را مورد بررسی قرار دهیم. این که چه دلیلی برای پیاده سازی تبلیغات در اینستاگرام وجود دارد، کاملا مشهود است؛ اصلی ترین دلیل آن هم می تواند پیشرفت پیج در این شبکه اجتماعی باشد. اما این پیشرفت، لازمه فعالیت چه پیج هایی است؟

این سوال را از هر کاربر اینستاگرامی که بپرسید، قطعا می گوید لازمه پیج من می باشد؛ درست است و هر پیجی می تواند در اینستاگرام پیشرفت کند؛ ولیکن بعضی از پیج ها در اینستاگرام، مجبور به پیشرفت در اینستاگرام شبکه اجتماعی هستند. همان طور که می دانید از زمانی که اینستاگرام پیشرفت فوق العاده ای را در خود ایجاد کرده، تواسنته است که کسب و کار های زیادی را در خود نیز ببیند. بسیار از کسب و کار ها این روز ها به عنوان یک پیج تجاری در اینستاگرام فعالیت دارند.

طبیعتا این دسته از پیج های در اینستاگرام برای پیشرفت، نیاز به جذب مخاطب خواهند داشت و در مقابل، تبلیغ پیج اینستاگرام بهترین راه برای افزایش مخاطب می باشد. این دسته از پیج ها که حتی بسیاری از آن ها صاحب یک برند می باشند، با افزایش مخاطب می توانند افزایش فروش را در خود نظاره کنند. اگر شما هم قصد مدیریت پیج اینستاگرام و تبلیغ پیج خود را دارید، در ادامه همراه ما باشید.

هدف شما از تبلیغ پیج اینستاگرام چیست؟

در بخش قبلی دانستید که تبلیغات در اینستاگرام، چه اهمیتی دارد و چه پیج هایی برای پیشرفت، مستلزم تبلیغات هستند؛ حال بایستی بدانید که هر کاری در اینستاگرام، باید با یک هدف خاص صورت بگیرد تا خروجی مناسب داشته باشد. حال هدف شما از تبلیغات چیست؟ به طور کلی شما می توانید بسته به فعالیت خود در اینستاگرام، اهداف خاص خود را داشته باشید. در ادامه به رایج ترین این اهداف می پردازیم.

افزایش فالوور

به جرات می توان گفت اصلی ترین و رایج ترین هدف در تبلیغات اینستاگرام، افزایش فالوور می باشد. پیج های اینستاگرام سعی می کنند با پیاده سازی تبلیغات پیج خود در پیج های بر پازدید، بیشترین فالوور را جذب کنند. همان طور که می دانید، تعداد فالوور، نقش تعیین کننده ای در موفقیت پیج شما خواهد داشت. لذا در این بین یکی از تاثیرگذار ترین ترفند ها برای افزایش فالوور، تبلیغ پیج اینستاگرام می باشد.

پیج هایی که چنین هدفی را از تبلیغات خود دارند را نمی توان از یکدیگر تفکیک کرد؛ چرا که تمام پیج های اینستاگرام، خواهانم افزایش فالوور هستند. این دسته از پیج های برای افزایش فالوور از روش های تبلیغاتی استفاده می کنند که بتوانند بهترین خروجی را برای تعداد فالوور های خود بگیرند. اگر شما هم چنین هدفی را از تبلیغات دارید، می توانید تبلیغ پیج خود را به نمادین بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن، بیشترین فالوور واقعی را جذب کنید.

افزایش نرخ تعامل

حتما شما هم با تبلیغاتی مواجه شده اید که محتوای آن ها، فقط یک پست یا استوری باشد. بعضی از پیج های اینستاگرام سعی می کنند به طور مستقیم یکی از پست های مهم خود را به عنوان محتوای تبلیغاتی پیج خود در نظر بگیرند. در چنین شرایطی هدف تماما افزایش نرخ تعامل آن پست می باشد. چرا که آن پست تبلیغاتی می تواند مخاطبان یک پیج دیگر را بسیار در خود درگیر کند. معمولا از این روش تبلیغاتی، پیج های تجاری برای تبلیغ محصولات خود در قالب یک پست یا استوری استفاده می کنند.

برندینگ

همان طور که گفتیم، این روز ها برند های زیادی در اینستاگرام فعالیت دارند؛ بسیاری از آن ها نوپا هستند و هنوز خیلی نتوانسته اند در بین مخاطبان خود، به طور کامل شناخته شوند. این دسته از برند ها در این شرایط، از ترفند تبلیغات برای شناخته شدن برند خود استفاده می کنند. در واقع برندینگ، به معنای افزایش آگاهی از یک مارک و برند می باشد. حال این عمل می تواند در روش های تبلیغاتی مختلفی انجام شود. به طور مثال برند مدنظر با پرداخت مبلغی به پیج رقیب خود، می تواند در خواست تبلیغ دهد.

روش های مختلف تبلیغات در اینستاگرام

تا به این جای کار به طور کامل دانستید که تبلیغ پیج اینستاگرام چه اهدافی می تواند پشت سر خود داشته باشد. حال همان طور که گفتیم، در اینستاگرام روش های تبلیغاتی مختلفی وجود دارد؛ این که شما کدام یک از این روش ها را انتخاب کنید، بستگی به هدف و نیاز پیج دارد. در ادامه به سه تا از بهترین و رایج تری آن ها می پردازیم.

تبلیغات پاپ آپ

شاید باورش برایتان سخت باشد ولی این روز ها به قدری اینستاگرام پیشرفت کرده است که تبلیغات خود را در بستر های خارج از خود هم، انجام می دهد. تبلیغات پاپ اپ به روش تبلیغاتی گفته می شود که یک پیج، در یک بستر و پلتفرم دیگر تبلیغ شود. حتما شما هم در وب سایت ها و اپلیکیشن های مختلف، تبلیغات رهگذری را مشاهده کرده اید.

این روش تبلیغاتی برای کسانی که تمایل به جذب فالوور هدفند دارند، بسیار مناسب می باشد. همچنین این روش به شما کمک می کند که شما بتوانید از طریق پلتفرم های خارج از اینستاگرام، مخاطب جذب کنید. تعرفه تبلیغ پیج اینستاگرام با روش پاپ آپ را عوامل مختلفی نظیر پلتفرم مورد نظر جهت پیاده سازی تبلیغ تعیین می کند.

تبلیغات در پیج های اینفلوئنسر ها

حتما شما هم در دنیای واقعی و در شهر خود، با بیلبورد های تبلیغاتی مواجه شده اید که تصویر یک شخص محبوب، بر روی آن قرار دارد؛ این افراد مشهور و محبوب در اینستاگرام هم وجود دارد. حال کاربران اینستاگرام از همین افراد برای تبلیغات خود نیز استفاده کرده اند. به این اشخاص در اینستاگرام، اینفلوئنسر گفته می شود. اینفلوئنسر در اینستاگرام در واقع به شخصی گفته می شود که از قدرت تاثیرگذاری بسیار بالایی برخوردار است.

اینفلوئنسر های حاضر در اینستاگرام، به دلیل قدرت تاثیرگذاری بالایی که دارند، می توانند تبلیغات شما را به تاثیرگذار ترین شکل ممکن خود انجام دهند. اگر شما قصد همکاری با این دسته از کاربران اینستاگرام را دارید، با اینفلوئنسری همکاری کنید که زمینه فعالیت او با شما مشترک است.

تبلیغات اسپانسری

اگر بودجه نسبتا خوبی را برای تبلیغ پیج اینستاگرام خود دارید، ما به شما روش تبلیغات اسپانسری را پیشنهاد می کنیم. این روش تبلیغاتی جزو موثر ترین روش ها می باشد. شما با استفاده از تبلیغات اسپانسری می توانید از پیج رسمی اینستاگرام، به عنوان یک حمایت اصلی استفاده کنید. همچنین دقت داشته باشید که در تبلیغات اسپانسری یا پروموت اینستاگرام، می توانید فیلتر هایی را در نظر بگیرید.

به طور مثال می توانید انتخاب کنید که رنج سنی مخاطبان تبلیغ شما، چه میزان باشد. یا حتی می توانید جنسیت مخاطبان تبلیغ خود را هم انتخاب کنید.

سخن نهایی درباره تبلیغ پیج های اینستاگرام

به طور کلی شما از یک جایی به بعد، نیاز به تبلیغ پیج اینستاگرام و مدیریت پیج اینستاگرام خود دارید. اما برای این کار، نیاز است تا با چند متخصص و کارشناس در این زمینه تعامل داشته باشید. پیشنهاد ما به شما، همکاری با وب سایت نمادین می باشد.

SRC: https://adsmember.com/buy-real-telegram-members

 

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 17 خرداد 1400
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.