10 هدیه ویژه آقایان برای روزهای خاص و مناسبتهای مختلف

10 هدیه ویژه آقایان برای روزهای خاص و مناسبتهای مختلف

10 هدیه ویژه آقایان برای روزهای خاص و مناسبتهای مختلف  پیدا کردن هدیه مناسب کار آسانی است؛ به سه شرط. اول اینکه بدانیم طرف مقابلمان چه چیزهایی دوست دارد؛ دوم داشتن میزان …

کدام مواد غذایی برای سلامت بدن بسیار مفید هستند؟

کدام مواد غذایی برای سلامت بدن بسیار مفید هستند؟

کدام مواد غذایی برای سلامت بدن بسیار مفید هستند؟ این جمله قدیمی هنوز هم یکی از اظهار نظرهای مهم درباره سلامت ؛» ما همان چیزی هستیم که میخوریم «انسان است؛ اینکه هر …

معروف ترین قطارهای لوکس دنیا

معروف ترین قطارهای لوکس دنیا

معروف ترین قطارهای لوکس دنیا جاذبه های دیدنی زیادی در دنیا وجود دارد که برگرفته از تاریخ و فرهنگ اقوام آن منطقه است، سالانه گردشگران بسیاری برای دیدن این مناطق تاریخی و …

معرفی شرکت اشناب نماینده رسمی گیربکس کوپلینگ در ایران

استفاده از موتورهای صنعتی و الکتروموتورها در دنیای امروز با رشد بسیار زیادی همراه بوده است. در واقع می توان گفت که امروزه کمتر صنعتی وجود دارد که از این تجهیزات در تولید وسایل خود استفاده نکند. اما آیا چرخش ایجاد شده توسط یک موتور صنعتی به تنهایی می تواند کاربردی داشته باشد؟ خیر. در واقع ما باید به نوعی نیرو را از موتور مولد نیرو به قطعه ای که نیاز داریم چرخش در آن ایجاد شود منتقل کنیم. در این صورت از چه ابزاری باید استفاده شود؟ گیربکس کوپلینگ. این تجهیزات از اهمیت بسیار زیادی در صنعت برخوردار می باشد. در واقع بسیاری از صنایع برای این که بتوانند در زمینه تولید، بسته بندی، حمل و نقل و سایر کارها فعالیت داشته باشند، نیازمند گیربکس کوپلینگ هستند که البته این محصول باید از بهترین مرکز عرضه کننده یا نمایندگی آن خریداری شود.

ما در این مقاله قصد داریم ضمن معرفی گیربکس کوپلینگ به شما، به معرفی گروه صنعتی اشناب پارسیان بپردازیم که در زمینه واردات و عرضه این محصول در حال فعالیت می باشد. در واقع در بخشی از همین مقاله، اطلاعاتی در خصوص بهترین شیوه خرید این محصول را در اختیار شما قرار می دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. در صورتی که می خواهید بیشتر در این مورد بدانید، در ادامه ما را همراهی کنید.

 

 

با گیربکس کوپلینگ بیشتر آشنا شوید

هر گیربکس کوپلینگ از دو قسمت تشکیل شده است، دریافت کننده نیرو از موتور مولد و تحویل دهنده نیرو به قطعه مورد نظر. بیشتر کوپلینگ های موجود در بازار ایران به صورت دو تکه تولید شده و در بازار عرضه می شوند. خریداران می توانند بر اساس نوع نیاز خود این محصول را در مدل های متنوعی خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهند. مهم ترین انواع کوپلینگ موجود در بازار ایران شامل موارد زیر می باشد :

 • کوپلینگ مغناطیسی
 • دنده ای
 • شبکه ای
 • دیافراگمی
 • فنجی
 • دیسکی
 • سرعت ثابت
 • انعطاف پذیر
 • گیره ای (اسپلیت ماف)
 • غلافی
 • میله ای

باید در نظر داشته باشید که خرید و استفاده از محصولات استاندارد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و از این روی توصیه می شود که حتما محصولات استاندارد را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. در نظر داشته باشید که یک کوپلینگ مناسب باید حداقل میزان تلف نیرو را داشته باشد و همچنین بتواند در موقعیت قرار داده شده، دوام بسیار بالایی داشته باشد. پس در نظر داشته باشید که خرید محصولات اصلی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

در کنار اهمیت خرید محصولات اصلی، انتخاب نوع محصول نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. برای مثال می توان به محصول تقلبی و بی کیفیت عرضه شده در بازار اشاره نمود. این سری از محصولات دارای عملکرد بسیار ناقصی بوده و نمی توانند در خطوط تولید و تجهیزات صنعتی مهم مورد استفاده قرار گیرند. با توجه به توضیحات بیان شده شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که اصولا بهترین روش برای خرید گیربکس کوپلینگ چیست و اصولا ما چطور می توانیم این محصول را تهیه کنیم؟ این سوالی است که در ادامه به آن پاسخ خواهیم داد.

 

گروه صنعتی اشناب پارسیان، بهترین مرکز خرید گیربکس کوپلینگ در سراسر کشور

گروه صنعتی اشناب پارسیان را می توان یکی از بزرگترین مراکزی دانست که در زمینه واردات محصولات اصلی در حال فعالیت بوده و به عنوان نماینده رسمی گیربکس کوپلینگ شناخته می شود. محصولات عرضه شده در بازار توسط این شرکت بر اساس استانداردهای روز دنیا و تکنولوژی های به روز تولید شده است و شما قادر خواهید بود با خرید این سری از محصولات در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. به خصوص مراکز صنعتی که برای خرید تجهیزات صنعتی مورد نیاز خود وسواس بسیار زیادی دارند، به راحتی می توانند انواع گیربکس کوپلینگ را از اشناب خریداری کنند.

بهترین روش خرید از گروه صنعتی اشناب را می توان وب سایت اینترنتی دانست. این روش در سراسر کشور در دسترس بوده و می تواند برای تمامی مراکز صنعتی بسیار مناسب به شمار رود. با استفاده از این روش شما می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. همچنین باید در نظر داشته باشید که امکان دریافت مشاوره در خصوص خرید این سری از محصولات در دسترس شما بوده و همین مسئله از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

 

 

نتیجه گیری

در صورتی که فکر می کنید که خرید یک گیربکس کوپلینگ خوب و اصلی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد، سایت گروه صنعتی اشناب پارسیان در دسترس شماست تا بتوانید نسبت به ثبت سفارش محصول اقدام کنید. این روش امروزه در دسترس شما قرار گرفته است و یکی از شیوه های نوین و در دسترس برای خرید تجهیزات مورد نظر به شمار می رود.

 

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 16 فروردین 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.