بهترین شهر مالزی برای سفر در نوروز 99

بهترین شهر مالزی برای سفر در نوروز 99

بهترین شهر مالزی برای سفر در نوروز 99 شاید انتخاب سفر برای تعطیلات نوروز سخت ترین کار باشد. تقریبا با نزدیک شدن عید و تعطیلات مردم برای سفر نوروزی برنامه ریزی می …

با دلایل اهمیت طراحی سایت آشنا شوید

با دلایل اهمیت طراحی سایت آشنا شوید

با دلایل اهمیت طراحی سایت آشنا شوید این روزها بیشتر افراد اطلاعات مورد نیاز خود را در دنیای گسترده اینترنت جستجو می کنند. خرید های خود را به صورت غیر حضوری و …

درباره ی تابلو سلولی ریتال چه میدانید

درباره ی تابلو سلولی ریتال چه میدانید

درباره ی تابلو سلولی ریتال چه میدانید تابلو برق ریتال(Rittal) کاربرد فراوانی در صنعت برق دارند. این تابلو برق ها برای مراکز صنعتی، کارگاه ها، کارخانه ها، و مکان هایی که فضا …

ساس چیست

ساس جز حشرات و انگل های خونخوار گزنده است که شب ها از خون گرم انسان تغذیه می کند. ساس در طول روز برای تغذیه به انسان حمله می کند. شکل ظاهری ساس بدلیل صاف و تخت بودن این امکان را می دهد تا به راحتی در درزها و شکاف الیاف مانند لباس ، وسایل اتاق خواب مانند بالش، تشک ، تختخواب، پتو، ملحفه وسایل منزل مانند مبلمان، پرده ها،فرش، زیر قرنیزها و … پنهان شود بین اتاق های ساختمان های چند واحدی مانند مجتمع های آپارتمانی و هتل ها رفت و آمد کنند.

وقتی در خواب عمیق به سرمی بریم از طریق جذب دی اکسید کربن و گرمایی که از بدن دفع میشود شناسایی میشوند و از خون گرم به عنوان تنها منبع غذایی تغذیه میکنند.

ساس ها بال ندارند و قادر به پرواز نیستند. آنها بیشتر با خزیدن یا چسباندن خود به میزبان حرکت می کنند در محل سکونت انسان مانند منازل، هتل‌ها، خوابگاه‌ها، زندان‌ها، سرباز خانه‌ها، بیمارستان‌ها، سرای سالمندان و… یافت می‌شود. این انگل‌ها در شکاف دیوار، کف خانه‌ها، اثاثیه، لابلای کارتن‌ها، پشت کاغذ دیواری، کمدها و درهای چوبی و قفسهٔ کتابخانه‌ها مبلمان، تشک‌ها، و پشتی‌ها مخفی می‌شوند.

در شب و نور کم فعال هستند و از میزبان خفته یا نشسته در حال تماشای تلویزیون تغذیه می‌کنند. اگر انسان در دسترس آن‌ها نباشد از سایر حیوانات خونخواری می‌کنند. ساس روی بدن انسان زندگی نمی‌کند بلکه در محلی نزدیک به محل نشستن و خوابیدن انسان زندگی می‌کند.

C:\Users\user\Desktop\download.jpg

شناسایی و گزش ساس در مراحل ابتدایی آلودگی امری دشواراست . نشانه های تشخیص وجود ساس در منزل بعد از گذشت مدت زمان نیش ساس تختخوابی روی پوست افراد اشاره دارد.

در صورت افزایش میزان آلودگی ساس فضله های ساس به شکل لکه های خون و لکه های سیاه رنگ شبیه به جوهر روان نویس بر روی تشک و ملحفه اثر خود را به جا می گذارند رشد و تکثیر کلونی ساس ها در داخل وسایل الیافی زیاد است.

سمپاشی ساس

سمپاشی تخصصی ساس بسیاراهمیت دارد در جهت ریشه کنی ساس که بایستی توسط شرکت های سمپاشی که دارای مجوز از وزارت بهداشت دانشگاه های علوم پزشکی است انجام بگیرد.

شرکت سمپاشی تحت نظر وزارت بهداشت، با بهره گیری از دانش و فناوری های به روز دنیا و توسط کارشناسان خبره سمپاشی تجربه انجام عملیات مبارزه با ساس پس از بازرسی و بررسی محل آلوده با ارائه یک برنامه با سموم خارجی بدون لک و آلرژی پوستی با بهترین روش درمان و سمپاشی ساس را در جهت مبارزه و ریشه کنی ساس تختخوابی به شما پیشنهاد میکنند.

مراحل سمپاشی ساس کارشناس و مهندسین ما در منزل شما حضور پیدا میکنند. عملیات سمپاشی ساس توسط فقط یک نفر صورت نمیگیرد با چندین کارشناسان سمپاشی در محل حضور به عمل می اورند.

تضمین سمپاشی ساس درست انتخاب کنید.

مشتریان از ضمانت کامل سمپاشی برخوردار میشوند. در صورت بازگشت حشره ای به صورت رایگان باز خواهیم گشت.و تا زمانی که مشکل شما برطرف نشود باز در کنار شما هستیم .

ما با توجه به مشخصات کامل این حشرات موذی ساس مورچه و سوسک و… و نحوه تولید مثل کردن انها و خصوصویات کامل این حشرات را به شما معرفی و نحوه از بین بردن آنها را به شما توضیح خواهیم داد.با بهترین واصولی ترین روش در جهت رفع ساس زیر نظرشرکت سمپاشی ما اقدام کنید.

ساس به راحتی از منزلی به منزل دیگری منتقل می شود. اگر در خانه خود مشکل ساس دارید ، با یک متخصص کنترل آفات تماس بگیرید تا در خصوص درمان و ریشه کنی ساس به صورت تضمینی صحبت کنید و از انتقال زنجیره ای ساس به منزل نزدیکان و اقوام خود پیشگیری نمایید..

موارد غیر ضروری شامل روزنامه ، مجلات، لباس های کهنه، لحاف و تشک لکه دار شده را دور بیاندازید.

فضای آلود را تمیز کنید.

محل های پنهان شدن ساس را از بین ببریم.

مراقب تختخواب خود باشید.

با روش های خود درمانی و سم زدایی ساس مورچه و سوسک وموش و… از شر این موجوات موذی رها میشوید. ریشه کنی این موجودات از دانش کارشناسان ماهر برای مبارزه با آنها است.

چنانچه در تهران و کرج و شهرهای اطراف هستید.در زمان مواجه با ساس ها به جای خود درمانی ایجاد مقاومت به سموم در نسل جدید این حشرات های متولد شده و نیز باعث انتشار و طغیان بیشتر جمعیت حشرات موذی منزل شما می شود، هر چه سریعتر با کارشناسان ما جهت مشاوره و انجام مبارزه تماس بگیرید و از خدمات “سمپاشی تضمینی ساس مورچه و سوسک و… بهره مند شوید.

C:\Users\user\Desktop\Banner03-40-w=1600h=794mode=cropscale=both.jpg

اقدامات قبل ازسمپاشی و مبارزه با ساس

شلوغی را کاهش دهید

همه وسایل شخصی اسباب بازی های نرم و پولیشی، پتو ، وسایل الکترونیکی ، کتاب ها و.. هرچیزی که به طور دائمی در اتاق نمی ماند را بردارید.

. لباس و پارچه های آلوده را بشویید

تمام لباس ها و وسایل الیافی مانند پرده ها را با دمای 60 درجه بشوری

قاب ها و چوب زیر تختخواب را از بین ببرید.

کشوهای کمد را بردارید.

منزل را مرتب تمیز کنید.

بستن درز و منافذها

مراحل سمپاشی ساس

قبل از اعزام عملیات سمپاشی ساس ، شرکت نکاتی را در جهت آماده سازی منزل برای سمپاشی سوسک و ساس و مورچه و موریانه و…به مشتری اعلام می کنند و نحوه ترک منزل بدون آنکه ساس را با وسایل و لباس ها به منزل دیگری منتقل کنند را به شما آموزش می دهند. متخصصین حرفه ای برای مشاهده دقیق شواهد، آموزش های لازم را دیده و در اولین بازدید از محل شما به خصوص محل هایی مانند تخت، مبلمان، فرش، پرده و لباسها و … از طرفی شکاف و درز موجود در دیوار و وسایل میزان آلودگی را بررسی می کند.بررسی محل های آلوده از اتاق خواب شروع شده ، کل منزل و محیط اطراف آن را بازرسی می کند. پس از اتمام بازرسی و ارزیابی وضعیت آلودگی، متخصصان بهترین برنامه و شیوه درمان و ریشه کنی را بر اساس میزان آلودگی به شما توصیه می کند.

از کجا بفهمیم منزل نیاز به سمپاشی ساس دارد؟

حشره ساس تختخوابی می توانند از طریق لباس های داخل چمدان در آن هنگام بازگشت از سفر، خرید مبلمان و سایر وسایل دست دوم، اقامت در هتل ها، مسافرخانه ها، بیمارستان ها، پادگان ها، خوابگاه ها و نیز رفت و آمد با افرادی که منزلشان آلوده به ساس است به منزل شما انتقال پیدا کند این حشره ساس باعث غفلت افراد در بحث سمپاشی ساس شده و از طرفی افزایش مقاومت این حشره نسبت به آفت کش هایی که به صورت غیراصولی توسط خود افراد به کار می رود باعث شده تا در طی سال های اخیر ریشه کنی و نابودی ساس برای افراد امری سخت و غیرممکن به نظر آید.

توصیه می شود بعد از گزش ساس روی پوست جهت کم کردن التهاب و خارش از پماد کالامین و پماد کلوبتازول استفاده شود. سپس با ما تماس بگیرید تا به صورت “سمپاشی تضمینی ساس” انجام شود.

C:\Users\user\Desktop\images.jpg

شکل ظاهری ساس

سمپاشی ساس بالغ رنگ قهوه ای مایل به قرمز، شکل صاف و بیضی ، همچنین وجود موهای میکروسکوپی است که تمام طول بدن را پوشانده است.طول 4 الی 5 میلیمتر و عرض آن 1.5 الی 3 میلیمتر می باشد. تخم این حشرات شفاف بوده و رنگ این حشرات از رنگ روشن شروع شده و پس از تغذیه از خون میزبان و بالغ شدن به رنگ قهوه ای یا تیره تغییر پیدا می کند. توجه داشته باشید پس از اینکه تخم ساس کاملاً بالغ شد گاهاً برخی افراد این حشره را با حشراتی مانند سوسک ریز سیاه اشتباه می گیرند.

شرکت سمپاشی ما با تمام نیروهای متخص و کاربلد خوشحا میشود بتوانند با کوچکترین کمک در زمینه سمپاشی ساس و تمامی حشرات موذی از جمله سوسک و مورچه و موریانه و موش موفقیت و اثربخشی 100% داشته باشد و تمام این عملیات با ضمانت کامل در اختیار شما قرا میدهد.و متعهد میشود به صورت سمپاشی تضمینی ساس تا زمان ریشه کنی، در کنار شما عزیزان باشیم.

C:\Users\user\Desktop\111-1.jpg

قیمت سمپاشی ساس در تهران و حومه تهران

قیمت سمپاشی ساس و حشرات موذی از جمله سوسک و مورچه و موریانه و…پس از بازدید رایگان اطلاع رسانی می شود. سموم استفاده شده در این سرویس برای انسان و حیوانات خانگی بدون ضرر است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شرکت سمپاشی در ارتباط باشید منزل باید درب ساختمان را باز بگذارید، کولر را روشن کنید تا گاز سمی خارج شود.بعد از آن هم باید به سراغ جمع آوری حشرات مرده و ضدعفونی و میکروب زدایی محیط های مورد نظر میپردازیم.

برای سم پاشی ساس در تهران می توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات شرکت در این زمینه بهره مند شوید. شرکت سمپاشی ساس در تهران ، کلیه خدمات تخصصی در زمینه سمپاشی و آفت کشی را به متقاضیان ارائه می دهیم.

حشراتی که در شرکت سمپاشی در تهران جهت آفت کشی لحاظ می گردند، شامل سوسک، ساس، سوسک درشت فاضلاب، سوسک ریز آلمانی، پشه، موریانه، بید، مگس، کنه، کنه کبوتر و سایر حشرات می باشد. شرکت سمپاشی، با طعمه گذاری، تیرام پاشی و سمپاشی موش خانگی، موش سقفی و موش نروژی، در زمینه نابودی انواع موش ها فعالت می کند.در اولین فرصت با ما تماس بگیرید.

اگر به دنبال یک شرکت سمپاشی ساس در تهران هستید که در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت خدمات را به شما ارائه دهد، میتوانید روی ما حساب کنید.

در حالت کلی ارائه یک قیمت ثابت برای انجام عمل سمپاشی مقدور نمی باشد. به علت اینکه متراژ خانه، میزان نفوذ حشرات و مدت زمان حضور این حشرات موذی در منزل در تعیین قیمت حائز اهمیت می باشد. مساحت ساختمان الوده

زیربنا محل

نوع سوسک یا ساس

مدت زمان الودگی به حشره

منطقه جغرافیایی محل ساختمان

از این رو شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت سم پاشی ساس، با شرکت سمپاشی از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در صفحه اول سایت یا شماره تلفن های موجود در ارتباط باشید.

 

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 1 شهریور 1401

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.