آموزش پرورش و جوجه کشی بلدرچین

آموزش پرورش و جوجه کشی بلدرچین

بلدرچین ها پرندگان کوچکی هستند که نسبت به سایر پرندگان مقاومت بیشتری در برابر سرما دارند، برای پرورششان نیازی به مکان بزرگ نیست و خوراکشان ارزان قیمت است. از این رو، چند …

انجام پروژه های معماری

انجام پروژه های معماری

در این روز ها نام موسسه های کار آنلاین و فریلنسری را زیاد می شنویم که سایت های زیادی در این باره در وب به وجود آمده است که کار اصلی آن …

3 ویژگی مهم یک سایت آموزش زبان انگلیسی

3 ویژگی مهم یک سایت آموزش زبان انگلیسی

3 ویژگی مهم یک سایت آموزش زبان انگلیسی به روز بودن سایت آموزش زبان انگلیسی امروزه شیوه آموزش زبان انگلیسی در دنیا تغییرات بسیار گسترده ای داشته است با این حال مشاهده …

پکیج آموزشی زبان – یادگیری خودآموز زبان

Language Packages – Self Study a Language

می دانیم که تعداد بیشماری از مشاهیر موفقیت جهان یادگرفته هایشان به صورت خودآموز بوده و خودآموزی یا Self-Education زندگی شان را ساخته است و تحصیلات آکادمیک و سنتی فایده ای در طول این سالیان دراز آموزش آکادمیک مدرسه و دانشگاه نداشته است. برای اشاره به تعدادی از این افراد می توان ایلان ماسک، استیو جابز، ریچارد برنسون، گرنت کاردون، گری وی، و وارن بافت را نام برد.

با وجود اینکه یادگیری خودخوان مفید و کاربردی است، پیدا کردن مسیر درست قطعا سخت و زمان بر است. در نتیجه، اگر بتوانید به کمک یک کاربلد مسیر را پیدا کرده و کسی باشد که شما را راهنمایی کند، مسیر موفقیت را سریع تر پیش می روید. شاید این یک رویا باشد که بتوانیم موفقیت در یادگیری زبان را به سرعت و کم هزینه بدست بیاوریم. آکادمی زبان اکسیر این رویا را به حقیقت تبدیل کرده است.

چرا زبان را خودآموز بخوانیم؟

اگر شما هم ترجیح می دهید برای یادگیری زبان دیگر به اموزشگاه زبان نروید، شاید یک بسته خوداموز برای شما بهتر باشد. برای مطالعه خودآموز زبان های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ترکی، چینی، عربی، روسی، ایتالیایی، و غیره می توانیم صدها دلیل داشته باشیم. چندی از این دلایل را برایتان آورده ایم:

 • وقت مشخصی برای شرکت در کلاس ندارید؛
 • فرصت رفت و آمد به کلاس زبان ندارید؛
 • موقع آموزش خسته هستید و می خواهید ویدیوهای آموزشی را چندبار تماشا کنید؛
 • هزینه شرکت در کلاس های گروهی و خصوصی بسیار بالاست؛
 • می خواهید به سرعت خودتان پیش بروید؛ شاید کلاس خیلی سریع یا خیلی کند باشد؛
 • تماشای ویدیوهای آموزشی را خیلی دوست دارید؛
 • دو هفته سر کار هستید و دو هفته وقتتان آزاد است؛
 • دوست دارید اول بخش هایی که دوست دارید را بخوانید؛
 • حوصله جمع را ندارید؛
 • حتی کلاس فشرده هم آنقدری که دوست دارید سریع نیست؛
 • و هزاران دلیل دیگر…

خودآموزهای پلتفرم TelEx چیست؟

تلکس TelEx به معنای دوره های اکسیر از راه دور می باشد (Tele Elixir) و دپارتمان تلکس آکادمی اکسیر در فصل زیبای بهار 1398 در آکادمی اکسیر راه اندازی شد تا دوره های حضوری آکادمی اکسیر که مورد استقبال فوق العاده ای قرار گرفته بود بتواند برای عزیزان ساکن شهرستان ها و حتی خارج از کشور استفاده شود. این پکیج خوداموز زبان یک روش جدید در آموزش است و چیزی نیست که به سادگی کسی از پس اجرای آن برآید. بسته های خودآموز ما به صورت MultiMedia بوده و محتوای ویدیویی (صوتی تصویری) ضبط شده است. نقطه قوت دوره های تلکس آکادمی اکسیر این است که یک کارشناس آموزشی زبان (یک استاد زبان) به عنوان پشتیبان دوره های آموزشی تلکس با زبان آموز در ارتباط بوده و سوالات او را جواب می دهد، درست مثل یک معلم خصوصی زبان در کناش. این متد جدید پلتفرم تلکس می تواند مشکل خودآموزهای قدیمی زبان را برطرف کرده و تحقق پذیری آموزش زبان را به 100% برساند. مثلا اگر خوداموز آیلتس ما پشتیبانی نداشته باشد، چطور می توانید بفهمید رایتینگ را درست نوشته اید و نوشته شما چند می گیرد؟ قطعا پشتیبانی ما، به ویژه مادام العمر بودن آن یک ویژگی منحصربفرد است.

محتوای پکیج آموزشی زبان اکسیر چیست؟

ویدیوهای آموزشی زبان که هیچ قفل و بندی هم نداشته و می توانید این ویدیوها را روی کامپیوتر، لپتاپ، تبلت یا گوشی تان کپی و تماشا کنید و هیچ محدودیتی وجود ندارد. این محتوا دانلودی یا دریافتی بصورت فیزیکی است.

متدولوژی آموزش زبان در پکیج های خودخوان زبان اکسیر چیست؟

پکیج آموزشی زبان در آکادمی اکسیر (بر بستر پلتفرم تلکس) همان طرح درس کلاس های حضوری آکادمی اکسیر و سیستم آموزشی عینا همان است؛ سیستمی که اصولی بوده و سال هاست که نتایج فوق العاده ای در امر آموزش زبان داده است. آموزش های اکسیر من درآوردی، سلیقه ای و فرد محور نیست چرا که عقیده داریم فرد می تواند با توجه به شرایط، عقاید و سلایقش سمت و سو داشته باشد. پکیج های خودخوان زبان آکادمی اکسیر از روی کتب آموزشی زبان مثل Oxford English File برای زبان انگلیسی طبق مرجع چهارچوب مشترک اروپایی (CEFR) برای زبان آموزان زبان خارجی (EFL: English as a Foreign Language) است و تواند برای زبان آموز ایرانی بسیار بسیار مناسب و مفید است.

این بسته های زبان اکسیر را چطور دریافت کنم؟

این پک های زبان اکسیر به دو صورت قابل دریافت است:

نسخه الکترونیک: دانلود محتوای آموزشی زبان (ویدیوها و PDF کتب و اسلایدها)

نسخه فیزیکی: دریافت محتوای چاپ و رایت شده به صورت کتاب و DVD درب منزل

کدام بسته را بگیرم؟ نسخه الکترونیک یا چاپ شده؟

اگر ساکن ایران عزیز هستید و پرینتر رایگان ندارید، توصیه می شود نسخه فیزیکی یا چاپ شده را دریافت کنید چرا که بهرحال باید برای تمرین نسخه کاغذی زیر دستتان باشد. البته، اگر می خواهید امتحان Computer Based بدهید، دیگر اصراری نیست. در مورد دسترسی به محتوا، قفل گذاری و پشتیبانی، هیچ محدودیتی نیست و در هر دو نسخه، دسترسی به محتوا و پشتیبانی مادام العمر است. البته، با توجه به پکیجی که می خرید، می توانید محتوای آموزشی را دانلود کرده و کتاب را از کتاب فروشی های نزدیک خودتان بخرید.

قوانین و شرایط دریافت پکیج های خودآموز اکسیر – تلکس

دسترسی و پشتیبانی محصولات تلکسی مادام العمر می باشد.

دوره های تلکس، چه نسخه الکترونیک و چه نسخه فیزیکی هر دو مختص تنها خریدار آن بوده و قابل انتقال به غیر نیست. اگر می خواهید دو یا چند نفری از این بسته ها استفاده کنید، باید طرح دو نفری یا بیشتر آن را تهیه کنید که هزینه آن کمی بیشتر است.

پشتیبانی مادام العمر برای همین یک نفر فعال سازی شده و قابل انتقال به غیر نیست.

حتما قبل از خرید، از خدمات مشاوره زبان آکادمی اکسیر استفاده کنید؛ درغیراینصورت ممکن است خرید و استفاده پکیج اموزشی زبان تلکس برای شما مفید نباشد.

پس از خرید محصول الکترونیک، دسترسی بلافاصله روی پلتفرم تلکس برای شما ایجاد می شود اما اگر نسخه چاپ شده را بخرید، ارسال آن می تواند از یک روز تا یک هفته با توجه به مسافت شما زمان بر باشد (فقط داخل ایران). برای ساکنان خارج از ایران بسته خوداموز ارسال نمی شود.

نمونه محتوای تلکس را کجا ببینم؟

محتوای دوره های خودخوان زبان و پکیج های آموزشی را روی پلتفرم تلکس مشاهده کنید. فهرست مطالب برای شما گذاشته شده و برخی از ویدیوها به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته تا بتوانید بخشی از محتوایی که قرار است دریافت کنید را به صورت پیش نمایش داشته باشید.

ورود به پلتفرم TelEx:

https://telex.exiracademy.org/

آخرین بروز رسانی در : شنبه 22 آذر 1399
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.