مهم ترین اشتباهات چاپی

مهم ترین اشتباهات چاپی

برای بهترین کیفیت و بالاترین سطح وضوح تصویر موارد زیادی دخیل هستند. اولین و مهمترین آن ماشین چاپ است. دومین مورد تونر و رنگ مورد استفاده در ماشین چاپ است . و …

آکو صنعت تولید کننده انواع  فلیپ آف

آکو صنعت تولید کننده انواع  فلیپ آف

  آکو صنعت تولید کننده انواع  فلیپ آف همانطور که می دانید نگهداری از مواد آرایشی و مواد بهداشتی بسیار کار دشواری است و اگر هوای آلوده یا میکروب به آن وارد …

بهترین روش برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار با طراحی سایت

بهترین روش برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار با طراحی سایت

بهترین روش برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار با طراحی سایت یکی از راهکارهایی که امروزه می تواند شما را در رسیدن به موفقیت در کسب و کارتان همراهی کند …

نکاتی برای موفقیت در آزمون آیلتس:

آیلتس هر 4 مهارت: شنیداری، خواندن و درک مطلب، گفتاری و نوشتاری شما را مورد ارزیابی قرار میدهد، و شما باید در تمامی این مهارت ها تسلط کافی را داشته باشید. زیرا در طول دوره تحصیل یا مهاجرت خود به تمامی این مهارت ها احتیاج دارید.

اولین مرحله از مراحل آیلتس گرفتن داشتن تسلط نسبی به زبان انگلیسی است. به عبارت ساده تر برای اخذ پذیرش در مقاطع تحصیلی دانشگاه های خارج از کشور، فقط بعد از اینکه پایه قوی داشته باشید (تسلط بر گرامر، داشتن دایره گسترده واژگان، تسلط در درک مطلب، توانایی گوش دادن و درک شنیداری، صحبت کردن و توانایی نوشتن با گرامر صحیح و کلمات غنی) میتوانید قدم بعدی را بردارید.

گام های اساسی برای گرفتن آیلتس:

برای شروع آیلتس باید برنامه و هدف داشته باشید، حتما از خود میپرسید که برای خواندن آیلتس از کجا شروع کنید؟

کافیست به هدف خود فکر کنید و خود را باور داشته باشید.

برای گرفتن نمره آیلتس 6 به بالا باید به نکات زیر توجه کرد:

  1. آماده سازی خود را شروع کنید و پیشرفت خود را مدام کنترل کنید.
  2. به صورت هم زمان 4 مهارت (گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن) را تمرین کنید و از هیچکدام از این مهارت ها غافل نشوید.
  3. از هر فرصتی استفاده کنید تا به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنید.
  4. حداقل هر روز 10 کلمه ی جدید یادبگیرید و دایره واژگان خود را قوی کنید.
  5. فیلم ها، مستندات با موضوعات مختلف و اخبار به زبان انگلیسی را به طور مکرر نگاه کنید.
  6. متن ها و مقالات مختلف در زمینه های گوناگون مانند مدیریت، فرهنگ، تاریخ و… بخوانید.
  7. پس از اینکه از پایه قوی شدید میتوانید به آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان بپیوندید و با یک مدرس آیلتس حرفه ای کار کنید.

انواع آزمون آیلتس

مهاجرت با هدف های مختلفی از جمله کار و تحصیل صورت میگیرد و میدانیم که یکی از مهمترین قدم های مهاجرت گرفتن آیلتس میباشد.

آزمون آیلتس دارای 2 نوع آکادمیک و جنرال است که هر کدام برای اهداف و کاربرد مشخصی به کار میروند.

آزمون آکادمیک و جنرال آیلتس از نظر موارد آزمونی یکی هستند و فقط در بخش “نوشتن” و “خواندن” باهم تفاوت دارند و در بخش های “شنیدن” و “صحبت کردن” هر دو آزمون جنرال و آکادمیک آیلتس یکسان هستند.

برای شرکت در هر یک از این دو آزمون باید از قبل هدف از مهاجرت و کشور مقصد، مشخص شده باشد و به اصطلاح مسیرمهاجرت مشخص باشد، تا باتوجه به مسیر نوع آزمون را مشخص کنیم.

افرادی که قص مهاجرت غیر تحصیلی مانند مهاجرت کاری یا… را دارند ملزم به دریافت مدرک آیلتس جنرال هستند، و افرادی که قصد دارند در یکی از دانشگاه های خارج از کشور تحصیل کنند ملزم به دریافت مدرک آیلتس آکادمیک هستند.

اما باید به این نکته توجه کنید که آیلتس آکادمیک فقط برای مهاجرت تحصیلی نیست و کسانی که قصد دارند در یکی از مشاغل علوم پزشکی شرکت کنند باید مدرک آیلتس آکادمیک داشته باشند.

آمادگی در آزمون آیلتس:

پر واضح است که قبل از شرکت کردن در آزمون آیلتس باید هر 4 مهارت لازم برای پاسخگویی به سوالات مطرح شده در آزمون آیلتس را بدست آورید که این امر تنها با برنامه ریزی دقیق و مشخص و دنبال کردن اهداف بدست می آید.

جهت آمادگی در آزمون آیلتس میتوانید در کلاس آیلتس در اصفهان شرکت کنید تا زیرنظر اساتید بتوانید نقاط ضعف خود را به نقطه قوت تبدیل کنید و همچنین نکات مهم آزمون آیلتس را به شما بگویند.

همانطور که میدانید فقط شروع و برنامه ریزی مهم نیست، بلکه پایبندی به برنامه ریزی از اصولی است که میتواند موفقیت شما را تضمین کند.

 

آخرین بروز رسانی در : شنبه 17 مهر 1400
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.