سیگنال رایگان ارز دیجیتال کجا دریافت کنیم؟

سیگنال رایگان ارز دیجیتال کجا دریافت کنیم؟

با ورود به بازار ارز دیجیتال، شروع کردن به خرید و فروش ارزها به عنوان یک سرمایه گذاری می تواند بسیار پرخطر و پیچیده باشد. این بازار پر از تغییرات سریع و …

چه حیواناتی می توانند موز بخورند؟

گیاه موز یک میوه معروف است که توسط موجودات زنده بی شماری در سراسر جهان مصرف می شود. در ادامه به بررسی این مطلب از سایت mekardo.com می پردازیم: حیواناتی که موز می خورند: …

آنلاین شاپ ترکیه

آنلاین شاپ ترکیه

آنلاین شاپ ترکیه امروزه با تغییر و تحولات پیش آمده در حوزه خرید و فروش، کمتر کسی است که با خرید اینترنتی و آنلاین شاپ‌ها آشنایی نداشته باشد. افراد به دلیل کمبود …

بهداشت و نظافت حرفه‌ای برای صنایع غذایی

نظافت حرفه‌ای در صنایع غذایی

نظافت و ضدعفونی در صنایع غذایی بسیار ضروری هستند. این صنایع نیاز به ضدعفونی کامل حتی چندین بار در روز دارند. رعایت اصول نظافتی در صنعت غذایی علاوه بر اینکه باعث‌ می‌شود تا استاندارهای بالای کیفیت محصول تولیدی رعایت شود، بلکه از توبیخ و جریمه ارگانهای بهداشتی نیز جلوگیری‌ می‌شود.

به منظور پاکیزه نگه داشتن سطوح و دستگاه‌های تولیدی، مهم است دستگاه هایی را انتخاب کنید که برای تمیز کردن حرفه‌ای طراحی شده اند‌، مانند واترجت صنعتی و یا بخارشوی صنعتی.

واترجت صنعتی فشار قوی و بخارشوی صنعتی برای صنایع غذایی

چه در مورد یک آزمایشگاه کوچک صحبت کنیم یا یک کارخانه بزرگ و پیشرو در صنعت، در صنایع غذایی حفظ پاکیزگی بی عیب و نقص ضروری است‌. میکروب‌ها و باکتری‌ها به سرعت تکثیر‌ می‌شوند و برای جلوگیری از آلوده شدن آنها، اقدام سریع برای تمیز کردن سطوح، کف و ماشین آلات مهم است. شیر، میوه‌ها، گوشت‌ها، آرد، غلات و سبزیجات در واقع محصولاتی هستند که به ویژه در معرض آلودگی قرار دارند. مخصوصاً در صنایع غذایی که به طور تخصصی روی این مواد خوراکی کار‌ می‌کنند، انتخاب دستگاه نظافت صنعتی حرفه‌ای که مزایای مهمی را از نظر اقتصادی، زمان و نتایج ممکن سازد، ضروری است. انواع واترجت در مدل‌های واترجت برقی، تک فاز، سه فاز، واترجت آب سرد یا آب گرم تولید و به بازار عرضه می شود

نتایج استفاده از پاک کننده‌ها و واترجت صنعتی سه فاز در صنایع غذایی:

بهبود تعمیر و نگهداری ماشین آلات به لطف تمیز کردن عمقی و کارآمد– دستگاه قادر به رسیدن به مخفی ترین مکان هایی که ممکن است مواد آلی در آنجا ته نشین شوند است. به این ترتیب‌ می‌توان از مشکلات جدی که عملکرد ماشین آلات و همچنین کیفیت ماده خوراکی تولیدی را به خطر‌ می‌اندازد اجتناب کرد.

افزایش سطح پاکیزگی و رفاه- به کارگران اجازه‌ می‌دهد تا محیطی امن و سالم را تجربه کنند.

افزایش کیفیت خود محصولات- اجتناب از تهیه محصولات آلوده و نامناسب برای فروش، و همچنین اجتناب از جریمه بدلیل استانداردهای پایین کیفی کارخانه و محصول فروخته شده.

واترجت صنعتی برای مزارع لبنی

بخش‌های زیادی از صنایع غذایی وجود دارد که استفاده از ماشین‌های تمیز کننده حرفه‌ای برای آنها در حال حاضر ضروری است. نمونه بارز آن صنعت لبنیات است. در واقع غرفه‌ها، محل‌های شیردوشی، لبنیات، آزمایشگاه‌ها و ماشین‌آلات باید به طور مکرر و کامل شستشو شوند تا از استانداردهای کیفی بالا با رعایت قانون اطمینان حاصل شود.

برای جلوگیری از تکثیر میکروب‌ها و باکتری‌ها‌ در مزارع لبنی، یک دستگاه عالی برای نظافت حرفه‌ای و ایده‌آل برای این نوع محیط‌ها، پاک‌کننده‌ یا واترجت سه فاز به‌ویژه نسخه آب گرم آن است‌. این دستگاه چند منظوره به لطف بسیاری از لوازم جانبی سازگار که آن را به محلول مناسبی برای هر کار نظافت حرفه‌ای تبدیل‌ می‌کند که‌ می‌توان تنظیمات مختلفی را برای آن قرار داد.

در میان بسیاری از مدل‌های موجود، یک راه حل عالی برای مزارع لبنی‌، واترجت آب گرم HLR است‌. به لطف کویل داخلی گرمایش آب (بدون روشن کردن دیگ نیز‌ می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد)، جت خارج شده به دمای بالایی‌ می‌رسد که امکان از بین بردن تکثیر میکروارگانیسم‌ها و انگل‌ها که‌ می‌توانند سلامت شیر ​​و محصولات لبنی را به خطر بیندازد را فراهم‌ می‌کند. به این ترتیب تنها با صرف چند لحظه‌ می‌توان در مراحل مختلف تولید و با حفظ کیفیت محصول دستگاه‌ها را تمیز کرد.

بخارشوی صنعتی برای نظافت در صنایع غذایی

علاوه بر قدرت جت که پاک کننده فشار قوی را به ابزاری ضروری برای نظافت حرفه‌ای سریع و موثر تبدیل‌ می‌کند، یکی دیگر از دستگاه‌های کلیدی برای ضدعفونی اتاق‌ها بخارشوی صنعتی است‌. در واقع، میکروارگانیسم‌های موجود در پسماندهای مواد غذایی ارگانیک در دمای بالاتر از 75 درجه‌ می‌میرند‌. با استفاده از بخارشوی صنعتی‌، با رسیدن جت به 185 درجه‌، می‌توان آن را بر روی انواع کثیفی کشید و آن‌ها را از بین برد تا از رشد باکتری جلوگیری کرد.

استفاده از این دستگاه نظافت صنعتی برای نظافت در صنایع غذایی،‌ می‌تواند با از بین بردن بار باکتریایی سطوح و ماشین آلات و از بین بردن باقیمانده‌های چرب و روغنی که معمولاً در برابر کف و مواد شوینده مقاوم است، سطوح و ماشین آلات را به سرعت و بدون زحمت تمیز کرد‌.

مزایای اصلی که باعث‌ می‌شود بخارشوی صنعتی در صنایع غذایی ضروری باشد عبارتند از:

  • بخاری که در هوا پراکنده‌ می‌شود‌ می‌تواند به هر نقطه از ماشین آلات برسد، حتی آن قسمت هایی که قابل رویت نیستند یا دسترسی به آنها دشوار است‌. این موضوع باعث‌ می‌شود که نظافت بوسیله بخارشوی صنعتی بسیار موثرتر از شستشوی سنتی باشد.
  • سطوح بلافاصله خشک شده و آماده استفاده است. ضدعفونی‌ بسیار سریع انجام می‌شود و امکان تداوم و حفظ چرخه تولید را بدون کنار گذاشتن فرآیند کاری را فراهم می‌سازد؛ حتی برای چندین بار در روز.
  • صرفه جویی قابل توجه در مصرف آب‌، کاهش مصرف و هدر رفت آب تا 90 درصد و همچنین کاهش مصرف مواد شوینده و شیمیایی تا 95 درصد.

اگر نمی دانید کدام بخارشوی صنعتی را برای تمیز کردن آزمایشگاه یا صنایع غذایی خود انتخاب کنید، یک راه حل عالی GV Vesuvio است که در پنج مدل مختلف برای رفع نیاز هر کاربر موجود است. این دستگاه از جنس استنلس استیل ساده در استفاده و عملکرد استثنایی دارد. بخار تولیدی یک جت بخار 10، تنها در 6 دقیقه به 180 درجه‌ می‌رسد .

به لطف پنل کنترل بصری‌، کنترل هر عملکرد و انجام سریع هر کار تعمیر و نگهداری امکان پذیر شده است‌. چرخ‌های مناسب امکان جابجایی آن را از یک نطقه به نطقه دیگر می‌دهند و لوازم جانبی زیادی که در آن گنجانده شده است، این دستگاه را به یک راه‌حل چند منظوره عالی برای هر کارخانه کوچک یا بزرگ صنایع غذایی تبدیل می‌کند. در صورت نیاز به دستگاه‌های نظافت صنعتی، شرکت نوین پاک نماینده فروش محصولات Lavor ایتالیا در خدمت شما و پاسخگوی سوالات شماست.

 

آخرین بروز رسانی در : شنبه 17 دی 1401

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.