مراحل واردات کالا به ایران

مراحل واردات کالا به ایران

مراحل واردات کالا به ایران مقدمه ورود هر کالایی از خارج به داخل کشور واردات به حساب می آید. تولید همه کالا ها در خود کشور ها به دلایل مختلفی امکان پذیر …

اولین سری تلویزیون سامسونگ 2022 در فروشگاه افرالند موجود شد!

اولین سری تلویزیون سامسونگ 2022 در فروشگاه افرالند موجود شد!

اولین سری تلویزیون سامسونگ 2022 در فروشگاه افرالند موجود شد! همین که اولین سری تلویزیون سامسونگ 2022 وارد بازار شد؛ افرالند یکی از فروشگاه های فعالی بود که جدیدترین مدل ها را …

معرفی خدمات رزومه نویسی موسسه کوییک

معرفی خدمات رزومه نویسی موسسه کوییک

جستجوی کار و همچنین پذیرش دانشگاه می تواند استرس زا باشد و یافتن راهی برای متمایز شدن از افراد جویای کار، اغلب دشوار است. رزومه قوی می تواند راه گشای شما باشد. اما نوشتن …

مبدل چیست؟

مبدل و تبدیل در واقع تبدیل کننده و تغییر دهنده هستند. مبدل ها وسایلی هستند که کنترل انرژی الکتریکی را فراهم میکند و آن را از نوعی به نوع دیگر تبدیل میکند. حال اگر این سوال پیش بیاید که چه نیازی به مبدل و تبدیل است؟ هرروزه تجهیزات الکترونیکی جدیدتر با امکانات بیشتر و کیفیت های بهتر تولید میشوند، که ممکن است دستگاه های قبلی با پورت های قبلی سازگار نباشند و مجبور باشید برای اتصال به انها به مبدل و تبدیل نیاز داشته باشید. خرید کابل hdmi یکی از دغدغه هایی است که نیاز به مبدل را بیشتر می کند. ترجیحا تبدیلی که توانایی سازگاری بین چند برند متفاوت را داشته باشد مانند برند لنشن، برای همین مخصوصا وقتی بحث اتصال بین چند دستگاه متفاوت است، مبدل و تبدیل های لنشن بهترین گزینه است.

مبدل و تبدیل چه کاری انجام می دهند؟

در واقع کاری که مبدل و تبدیل لنشن، تبدیل های مختلفی انجام میدهند برخی مبدل های الکترونیکی، ولتاژهای DC پایین را به ولتاژهای DC یا AC سطح مورد نظر با جریان کافی تبدیل میکنند. یا برخی مبدل های کامپیوتر و موبایلی همچون مبدل mini USB به type c که یک پورت قدیمی mini usb را به پورت جدیدتر و سریعتر type c تبدیل میکند.

کابل تبدیل USB-C به HDMIبرای چه کاری استفاده میشود؟

امروز از کابل های مختلفی استفاده می کنیم که استفاده از آنها یک نیاز شده. بخصوص کابل های تبدیل که می توانند قابلیت های کاربردی بسیاری به رایانه و لپ تاپ یا گوشی موبایل بیافزایند. از جمله کابل تبدیل USB-C به HDMI که می تواند تصویر را با کیفیت بالا از یک دستگاه رایانه، لپ تاپ یا گوشی دارای پورت USB-C به یک نمایشگر خارجی اعم از مانیتور و تلویزیون یا به یک دستگاه پروژکتور انتقال دهد. همچنین با توجه به اینکه بیشتر دستگاه ها امروز به پورت type c  مجهز شده اند، کابل تبدیل های دارای پورت USB-C از بقیه کاربرد بیشتری دارند. یکی از این کابل تبدیل های با کیفیت و پرطرفدار که طول کابل بیشتری هم دارد، کابل تبدیل USB-C به HDMI لنشن مدل CU-707 است. این کابل تبدیل ها تصویر خروجی با کیفیت بسیار بالای 4k 60Hz تولید میکنند.

اگر دوست دارید تا تصویر و صدای فیلم یا بازی را از دستگاه های دارای پورت USB-C همچون لپ تاپ و تبلت یا گوشی و… به یک یا دو تلویزیون، مانیتور یا پروژکتور وصل کنید، حتما از یک کابل تبدیل usb-c به hdmi استفاده کنید. از جمله این محصولات با کیفیت می توان به کابل تبدیل USB-C به HDMI لنشن مدل CU-307 طول 1.8 متر اشاره کرد. این کابل تبدیل قادر است تا فیلم و تصویر را بر بدون تاری و لرزش یا تاخیر روی دستگاه های HDMI با حداکثر خروجی 4k 30Hz (2130×4096) میدهد.

کابل تبدیل لنشن مدل CU-307

کابل این محصول از نایلون بافته شده مقاوم است و پوششی از آلیاژ آلومینیوم Unibody دارد که موجب دفع بهتر گرما نیز می شود.

یکی از این کابل مبدل های بسیار کاربردی، کابل مبدل های hdmi به vga است. که به شما این امکان را می دهند تا تصویر و ویدئو را از لپ تاپ و دستگاه های دارای پورت امروزی HDMI به مانیتور و تلویزیون های دارای پورت قدیمی تر VGA (انالوگ) انتقال دهید.

تبدیل HDMI به VGAبرای چیست؟

تبدیل HDMI به VGA مدلVC-HPVA-P1 با خروجی صدا

این کابل مبدل لنشن مدلVC-HPVA-P1 خود از کانکتور ورودی HDMI و کابل USB A و در طرف دیگر از کانکتور خروجی VGA با فیش ۳.۵ میلیمتری صدا برخوردار است. لذا می تواند در انتقال تصویر و صدای با کیفیت HD 1080P از یک لپ تاپ یا دستگاه های دارای HDMI به یک مانیتور یا تلویزیون دارای پورت VGA بسیار کاربردی باشد.‌

همچنین طول کابل این محصول مبدل لنشن ۲ متر است که برای استفاده در فواصل دورتر مناسب است. جنس کابل مبدل لنشن مدل VC-HpVa-P1-2M از مواد با کیفیت و استاندارد است. این یعنی محصول عمر و دوام طولانی خواهد داشت.‌ ضمن اینکه سوکت کانکتور VGA این محصول مبدل لنشن از روکش طلا است که از هرگونه تداخل در انتقال سیگنال جلوگیری می کند مواد و متریال با کیفیت به کار رفته در آن و چیپ قدرتمندی که دارد، اتصالی پایدار و بدون قطعی در این کابل مبدل ایجاد می کند.

امروز دیگر از فناوری ویدیویی آنالوگ (VGA) استفاده نمی شود و جای خود را به فرمت های دیجیتال جدیدتر همچون HDMI، DVI و Displayport داده است. با اینحال ممکن است در رایانه و لپ تاپ قدیمی یا دیوایس هایی که همچنان از این فرمت فناوری ویدیویی آنالوگ استفاده میکنند، برای کیفیت تصویر بهتر در یک نمایشگر خارجی با فناوری دیجیتال HDMI ، به یک مبدل کابل VGA به HDMI نیاز پیدا کنید. از جمله باکیفیت ترین این محصولات میتوان به مبدل کابل vga به hdmi لنشن با روکش طلا مدلVC-VPAH-P1 اشاره کرد.

کابل تبدیل مدلVC-VPAH-P1 با خروجی صدا و تصویر

مبدل لنشن مدلVC-VPAH-P1 یک محصول با کیفیت است که میتواند فرمت فناوری ویدیویی آنالوگ VGA را به فرمت ویدیویی دیجیتال HDMI تبدیل کند. طول کابل آن ۲ متر است و جنس بخش اتصال کانکتور آن نیز روکش طلا است، که باعث میشود تا از تداخل در انتقال سیگنال جلوگیری شود. این محصول کابل در طرف اتصال ورودی خود از ۳ کانکتور برخوردار میباشد که شامل اتصال ورودی VGA، ورودی ۳.۵ میلیمتری صدا و کابل USB است. و در طرف اتصال خروجی دارای کانکتور HDMI میباشد.

لذا با استفاده از اتصال خروجی مبدلhdmi لنشن مدل VC-VPAH-P1-2M که از چیپ قدرتمند AG6202 بهره میبرد، میتوانید تصویر و صدا را با کیفیت و رزولیشن HD 1080P  از یک رایانه یا لپ تاپ به یک نمایشگر خارجی اعم از تلویزیون یا مانیتور انتقال دهید. همچنین برای انتقال سیگنال پایدار و بدون قطعی، کابل این محصول نیز دارای  ۴ لایه به ترتیب اعم از محافظ پی وی سی، توری محافظ، محافظ فویل آلومینیومی و در آخرین لایه دارای پوشش مسی است.

چطور تصویر را از یک لپ تاپ روی چند مانیتور نمایش دهم؟

برای اینکه تصویر را از یک دستگاه رایانه روی چند مانیتور نمایش دهند از اسپلیتور HDMI یا VGA استفاده میکنند. یعنی در واقع مثلا اسپلیترHDMI قادر است تا یک تصویر را از رایانه، لپ تاپ، ایکس باکس، پلی استیشن و… گرفته و بر روی چند مانیتور نمایش دهد.‌این محصولی است که برای استفاده در ادارات و آموزشگاه ها یا سخنرانی و کنفرانس و… بسیار کاربردی میباشد.

اسپلیتر 3 پورت HDMI لنشن مدل S32

محصول اسپلیتر لنشن S32 از ۳ پورت HDMI برخوردار میباشد که از ۲ ورودی و ۱ خروجی یا یک ورودی و یک خروجی دارد.‌ خروجی تصویر نیز طبق انتظار ما از محصولات باکیفیت لنشن، با کیفیت  4k 30Hz (2160×4096) ارائه میشود که در آن تاخیر و تاری نیست. همچنین این محصول اسپلیتر از HDMI نسخه HDCP 2.2 را ساپورت میکند. به علاوه از یک طراحی مربعی شکل برخوردار است که در مرکز آن یک دکمه برای قطع و وصل گذاشته شده است. به برق خارجی و نصب درایور برای شناسایی هم نیازی ندارد و برای اطمینان از برقراری سیگنال، یک چراغ نشانگر LED زرد رنگ روشن میشود.

علاوه بر طراحی کوچک و جمع و جور، جنسی از آلیاژ آلومینیوم با تکنولوژی TONE-ON-TONE دارد که سرعت انتقال حرارت بالایی داشته و مانع داغ شدن آن میگردد. همچنین از سیستم محافظتی EMI آن که برای عدم اختلال در دستگاه های بی سیم طراحی شده محافظت میکند. همینطور اسپلیتر لنشن S32، قابلیت پشتیبانی از تلفن همراه و تبلت قابل اتصال به یک کابل HDMI را دارد.

 

آخرین بروز رسانی در : شنبه 27 اسفند 1401

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.