خرید بیمه ثالث و بدنه در روزهای پایانی سال

خرید بیمه ثالث و بدنه در روزهای پایانی سال

خرید بیمه ثالث و بدنه در روزهای پایانی سال با آمدن روزهای پایانی سال، بسیاری از ما با درگیریها و دغدغه های متفاوتی دست و پنجه نرم میکنیم. که معمولا باعث کمبود …

کاسپین ماشین خاورمیانه نماینده کمپانی زوملاین در ایران

کاسپین ماشین خاورمیانه نماینده کمپانی زوملاین در ایران

کاسپین ماشین خاورمیانه نماینده کمپانی زوملاین در ایران کاسپین ماشین خاورمیانه به عنوان نماینده زوملاین در زمینه لیفتراک و تجهیزات انبارداری محصولات خود را در بازار عرضه میکند در ادامه با مفهوم …

چیستv2ray

چیستv2ray

چیستv2ray V2Ray یک نرم‌افزار متن‌باز و قدرتمند برای تونلینگ و است. این نرم‌افزار امکان ایجاد ارتباطات امن و پنهان کردن آدرس IP و جلوگیری از فیلترینگ اینترنت را فراهم می‌کند. V2Ray بر …

میلگرد چیست؟

خرید میلگرد : به محصولات فولادی با سطح مقطع دایره‌ای شکل و دارای طول زیاد نسبت به قطر میلگرد گفته می‌شود. از لحاظ شکل ظاهری این محصول به دو دسته ساده و آجدار تقسیم‌بندی می‌شوند. هم اکنون خرید میلگرد از فروشگاه آهن آلات شکوهیان مقدور می باشد.

   

میلگرد آجدار

خرید میلگرد آجدار : این محصول دارای برآمدگی است و امروزه بخش زیادی از صنعت فولاد را به خود اختصاص داده است. میلگرد آجدار در سه دسته گرید A2، A3 و A4 تقسیم می‌شود.

میلگرد آجدار نیشابور

خرید میلگرد آجدار نیشابور : اگر قصد خرید میلگرد آجدار نیشابور را دارید حتما می دانید که میلگرد آجدار نیشابور دارای آج است و سطح صیقلی ندارد. این محصول ازلحاظ استحکام، شکل ظاهری و کاربرد با میلگردهای ساده تفاوت دارد. اما میلگردهای ساده بانام A1 در صنعت شناخته‌شده و در دسته میلگردهای نرم قرار می‌گیرد.

قبل از خرید میلگرد چه چیزی باید راجع آن بدانیم؟

میلگرد یکی از محصولات پرکاربرد در صنعت ساخت‌وساز است. بااین‌وجود به دلیل پیچیدگی‌های این محصول پیش از خرید لازم است اطلاعات خود را در این خصوص افزایش دهید. پیش از خرید لازم است ابتدا نیاز خود را شناخته و متناسب با نوع کاربرد محصول موردنظر را انتخاب نمایید. پس از انتخاب محصول، جهت حصول اطمینان با کارشناسان فروش مجموعه مشاوره نمایید. پیش از پرداخت مبلغ موردنظر از کارشناس فروش فاکتور دریافت کنید و پس از ارسال تأییدیه، کارشناس مربوطه اقدام به خرید سفارش می‌نماید. پس از دریافت کالا از صحت وزن آن اطمینان حاصل کنید و محصول را به طور کامل بررسی کنید و در صورت دارا بودن عیوب یا زنگ‌زدگی از تحویل آن خودداری کنید.

نحوه محاسبه وزن میلگرد چگونه است؟

یکی از موارد مهمی که در هنگام خرید لازم است به آن توجه کنید استاندارد بودن وزن میلگرد است. متأسفانه برخی از خریداران بر این باورند که به دلیل تخصصی بودن این محصول پی بردن به استاندارد بودن آن کار دشواری است؛ بنابراین برای خرید تنها به گفته‌های فروشنده اکتفا می‌کنند و از محاسبه وزن میلگرد به روش استاندارد اجتناب می‌کنند. به شما پیشنهاد می‌دهیم که قبل از خرید این محصول یک طول مشخص از محصول موردنظر را از فروشنده درخواست کنید و با استفاده از یک ترازوی دیجیتال وزن آن را محاسبه کنید و سپس طول آن را با استفاده از متر اندازه بگیرید. سپس از طریق فرمول محاسبه وزن میلگرد اقدام به محاسبه وزن آن بر حسب طول کنید.
وقتی قصد خرید میلگرد فولادی دارید باید تحقیقات کافی انجام دهید. میلگرد های فولادی برای عمر سیستم سازه مهم هستند. میلگرد ها همچنین به عنوان نوار تقویت کننده یا فولاد تقویت کننده شناخته می شوند. میلگردهای فولادی و سیمان مهمترین مصالحی است که در ساختمان به کار رفته است. استحکام ساختمان مستقیماً با استحکام میلگرد های فولادی ارتباط دارد.

در خرید میلگرد چه چیزی را باید در نظر بگیرید؟

گفتیم که یکی از مهمترین ابزارهای موجود در ساخت و ساز در صنعت آهن الات میلگرد نامیده می شود که در سایت آهن الات شکوهیان نیز خرید میلگرد به روشهای گوناگوم ممکن شده است. این ابزار برای ساختن پایه و اساس ساختاری که در آن کار می کنید ضروری است. میلگرد نوار فلزی است که برای تقویت بتن برای استحکام و پایداری بیشتر استفاده می شود. بنابراین هر ساخت و سازی از پایه نیاز به خرید میلگرد دارد و بدون اضافه شدن میلگرد در سراسر دیوار یا کف ، پایه می تواند در هنگام فشار یکپارچگی ساختاری را از دست بدهد. هنگام خرید میلگرد نکات زیر را نیز باید دنظر داشته باشید.

نکات خرید میلگرد

قبل از خرید میلگرد احتمال استفاده دوباره از خم میلگرد را در نظر بگیرید. اگر در حال ساختن دیوار نگهدارنده یا کف ساختمان یا گاراژ هستید یا در طبقه زیرزمین خود در حال تعمیرات هستید ممکن است بخواهید قبل از خرید میلگرد ازارهای مورد ناز را از اجاره دهنده میلگرد اجاره کنید. با این حال ، اگر می خواهید چندین پروژه را انجام دهید که به خرید میلگرد نیاز دارند طبیعی است که خرید یکی از خم کننده های میلگرد ضروری و مقرون به صرفه خواهد بود.

الف) خرید میلگرد فلزی ملایم:

میلگرد های فولادی خفیف از نظر سطح ساده هستند و دارای سطح مقطع دایره ای به قطر 6 تا 50 میلی متر هستند. باید ببینید چه قطری از میلگرد و در چه طولی مورد نیازتان است. خرید میلگردهای ملایم که می توانند به طول زیاد ساخته شوند و به سرعت برش داده شوند و بدون آسیب به راحتی خم شوند زیاد کاربرد دارد.

ب) خرید میلگرد های فولادی تغییر شکل یافته با مقاومت بالا:

میلگرد های فولادی تغییر شکل یافته با استحکام بالا برای بهبود پیوند با بتن با قالب و دنده یا تغییر شکل در سطح میله ارائه می شود. میلگرد ها همچنین برای بهبود پیوند با بتن بسیار مناسب هستند. میلگرد های تغییر شکل یافته سرد (میله های باند دار یا تور فولادی) به عنوان بهترین میلگرد های فولادی برای کارهای ساختمانی توصیه می شوند. شما باید هنگام خرید میلگرد، زمان زیادی را صرف بررسی انواع مارک ها و درجه بندی آن کنید. برای آشنایی با جهت خرید میلگرد در انواع مختلف می توانید از کارشناس فروش آهن آلات شکوهیان نیز راهنمایی و کمک بگیرید.

پ- چرا می خواهید میلگرد های فولادی بخرید؟

میلگرد های فولادی به عنوان تقویت در ساختار RCC مورد نیاز است. بتن ماده ای است که از نظر تنش بسیار ضعیف است اما از نظر تحمل فشار قوی است. برای جبران این عدم تعادل بتن ، میلگرد های فولادی را در بتن تهیه می کنیم تا استحکام کششی آن افزایش یابد. بنابراین باید بسته به نیاز خود نوع و درجه مناسب از میلگرد های فلزی را انتخاب کنید و یا در طراحی سازه و طراحی ساختاری توسط مهندس سازه در نظر بگیرید.
ابتدا باید تصمیم بگیرید که چرا و کجا به خرید میلگرد فولادی احتیاج دارید؟ یعنی برای پایه ، دال و پرتو ، ستون یا مخزن آب و … و اینکه منطقه شما در کجا واقع شده است؟ آیا در نزدیکی ساحل دریا هستید؟ آیا این منطقه در معرض خوردگی است؟ پیشنهاد میکنیم قبل از خرید میلگرد با کارشناس فروش آهن آلات شکوهیان تماس بگیرید.

ت- کیفیت و مشخصات میله های فلزی:

با مراحل زیر می توانید قبل از خرید کیفیت میلگرد های فولادی را بررسی کنید

  • فقط آن درجه از فولاد را مطابق آنچه در نقشه ترسیم شده است بخرید.
  • علامت شناسایی روی میلگردهای شرکت تولیدی را بررسی کنید.
  • علامت شناسایی در هر متر در حال اجرا از طول نوار مشخص خواهد شد.
  • هنگام خرید میلگرد دقت کنید هیچ زنگ زدگی روی میله ها وجود ندارد.
  • همیشه میلگرد های فولادی بخرید که عاری از زنگ زدگی باشد.
  • قطر را بررسی کنید و باید همان باشد که در نقشه ساختمان مشخص شده است.

منبع: https://price.ahanalaat.com/neyshabour-rebar/

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 11 اردیبهشت 1399

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.