بهترین دستگاه های بسته بندی کدامند؟

بهترین دستگاه های بسته بندی کدامند؟

بهترین دستگاه های بسته بندی کدامند؟ در دنیای فروش همه میدانند که مهمترین مسئله ای که در مورد کالاها می تواند نظر دیگران را به خود جلب کند، نوع بسته بندی کالاهای …

نکاتی برای موفقیت کودکان در پیش دبستانی

نکاتی برای موفقیت کودکان در پیش دبستانی

نکاتی برای موفقیت کودکان در پیش دبستانی دوره پیش دبستانی یکی از مقاطع تحصیلی برای کودکان است که معمولا برای کودکان بین سه الی شش سال برگزار میشود. دوره پیش دبستانی تاثیرات …

بیمه بازنشستگی زنان خانه دار، آسودگی بانوان ایرانی را به ارمغان می آورد

بیمه بازنشستگی زنان خانه دار، آسودگی بانوان ایرانی را به ارمغان می آورد

بیمه بازنشستگی زنان خانه دار، آسودگی بانوان ایرانی را به ارمغان می آورد ۱۲درصدی ۱۴درصدی و ۱۸درصدی است که حقوق هریک را درادامه مطلب درج می کنیم: حق بیمه پرداختی ۱۲درصدی به …

دستگاه تصفیه آب

بدن انسان بیشتر از همه مواد غذایی و مایحتاج عمومی به آب نیاز دارد .و بیشتر وزن بدن هر موجود زنده ای را آب تشکیل داده است و دلیل اینکه پروردگار فرموده : ما هر چیزی را با آب زنده نگه داشته ایم. را با توجه به ساختار بدن موجودات زنده بهتر درک می کنیم و این که آب اساسی ترین نیاز و ماده تشکیل دهنده کل هستی است هم از نظر علمی و هم از نظر مشاهده عینی نیاز به دلیل و توضیح ندارد. ولی آنچه مهم است نوع آب و پاکی و یا خالصی آن برای استفاده انسان است ،که برای این امر مهم نیاز به وسیله ای داریم تا موادی که برای سلامت انسان زیان آور است را از آب جدا کنیم و آبی را مصرف کنیم که عاری از مواد و اجزای نا مطلوب و یا مضر برای سلامتی است.دستگاه های تصفیه آب به اثین منظور در ابعاد و اندازه های گوناگون ساخته و به خدمت انسان گرفته می شوند.

دستگاه تصفیه آب از چه چیز هایی ساخته شده است؟

آنچه که در ساختمان دستگاه های تصفیه آب به شکل های مختلف و اندازه های کوچک و بزرگ بکار برده می شود یکی فیلتر ها هستند،که از چند قسمت تشکیل شده اند .فیلتر تصفیه آب که از مواد مختلف ساخته می شوند عموما دارای یک پوسته و یا جدارند که در داخل آنها وسایل جدا کننده ناخالصی های آب قرار می گیرد و به وسیله یک پایه به بدنه اصلی دستگاه تصفیه آب متصل می شود .هر فیلتر دارای یک ورودی آب و یک خروجی است.

فیلتر ممبران با توجه به ویژگی های که دارد در چندین دسته قرار میگیرد که میتواند به عمر دستگاه فیلتر آب شما بسیار کمک کند.

فیلتر های دستگاه تصفیه آب بنا به اینکه چه جور آبی را می خواهند تصفیه کنند از مواد گوناگون ساخته می شوند ،مثل الیاف و رشته های بهم پیچیده صنعتی،کربن فعال ،کربن خطی،سرامیکی،اسمز معکوس و فیلتر قلیایی که در آخر به دلیل خالی شدن آب از هرگونه املاح مورد نیاز بدن آنها را به آب اضافه می کند.در بعضی از دستگاه های تصفیه آب از وسیله دیگری هم استفاده می کنند که جهت از بین بردن ویروس ها و میکروب های موجود در آب بکار برده می شود و در جای خود به شرح آن می پردازیم.

دستگاه های تصفیه آب بر حسب مورد ممکن است از حداقل یک فیلتر تا 8 فیلتر داشته باشند .هر چه تعداد فیلتر ها بیشتر باشد آب حاصل از آن هم خالص تر و با کیفیت تراست ،مگر در صورتی که برای جلب و اغنا خریداران خواسته باشند از فیلترهای بی کیفیت و تقلبی استفاده کنند.البته باید هنگام خرید دستگاه تصفیه آب به این موارد کاملا دقت و توجه داشت چون اتفاق افتاده است که افراد سودجو دست به چنین کارهایی زده باشند.

هنگام خرید دستگاه تصفیه آب به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم.؟.

در اولین مرحله باید به اینکه دستگاه تصفیه شما در چه منطقه ای قرار است کار کند و چه آبی را تصفیه کند توجه داشته باشید ،زیرا همه آبها نیاز به یک مدل تصفیه ندارند و اشکال مختلفی وجود خواهد داشت ،مثل آب چاه،آب قنات ،آب رودخانه ،چشمه ،دریا و یا چاه های عمیق که هریک دارای مواد آلاینده و ناخالضی های متفاوتی هستند.

در مرحله بعد نوع استفاده از آب است که برای آشامیدن و مصرف روزانه و خانوارو یا مصارف عمومی دیگر،که در هر موردی به حساسیت و دقت کم یا بیشتر نیاز است.

بعد از در نظر گرفتن موارد بالا باید به شکل و اندازه و دقت و حساسیت دستگاه تصفیه آب توجه کنیم مثل تعداد فیلتر ها و شرکت سازنده وسایل و قطعات به کار رفته در دستگاه تصفیه که باید از کیفیت و استاندارد های کافی و معتبر برخوردار باشد.

دارای عمر مفید بالایی باشد.

خدمات بعد از فروش و تهیه آسان وسایل و قطعات یدکی دستگاه هم از مسائل اصلی و مهم است .دستگاهی که می خرید باید از نظر تهیه انواع فیلتر ها و شیرآلات و پمپ ها و کلا قطعاتی که به مرور زمان خراب و باید تعویض گردند به مشکل نخورده و تهیه و خرید آنها در بازار محل زندگی به آسانی امکان پذیر باشد.

شکل و اندازه دستگاه تصفیه آب را بر حسب اینکه در چه جایی قرار خواهد گرفت مشخص می کنیم،برای داشتن یک آب با کیفیت و بی ضرر برای پوست و مو می توان از فیلتر های سردوشی استفاده ،برای آب آشامیدنی و مصرف خانوار می توان از دستگاه های تصفیه زیر سینکی و یا اگر دارای محیط وسیع تر هستیم از دستگاه های تصفیه رومیزی که دارای جلوه و زیبایی بیشتری هستند استفاده کرد.

بهترین دستگاه های تصفیه آب کدام ها هستند؟

دستگاه های تصفیه آب انواع مختلف و شکل و اندازه گوناگون دارند و همچنین مارک ها و برند های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند.بهترین دستگاه تصفیه آب برای منازل دستگاهی است که در نهایت و به قول معروف حاصل کارشان آبی باشد که از نظر داشتن املاح در حد استاندارد های بین المللی باشد و فاقد هرگونه میکروب و ویروس و سایر موادی که به سلامتی انسان صدمه می رسانند باشد.و این نه به تعداد فیلتر که به کیفیت و کارایی فیلتر ها بستگی دارد،چه بسا دستگاهی با 5 فیلتر خیلی بهتر از دستگاهی که دارای 8 فیلتر است این وظیفه را انجام دهد.معمولا دستگاه های تصفیه آب ساخت تایوان و بعضی برند های خوب چینی که متعهد به استاندارد های بین المللی هستند کارایی خوبی دارند.بعضی از شرکت های ایرانی هم که با رعایت همه اصول کار تصفیه نمونه هایی را مونتاژ می کنند دستگاه های قابل قبولی می سازند.

بیشترین برند هایی که در مملکت ما فعلا فروخته می شوند و کارایی خوبی از خود به نمایش گذاشته و مورد اطمینان قرار گرفته اند برند های هیوندای،بوش،سامسونگ،سی سی کا،آکو وا،سافت واتر،تانک پک هستند که صد البته تنها منحصر به همین برندها نمی باشد و فقط ما بدون داشتن قصد تبلیغات و یا بد گویی از سایر برند ها آنهایی که در بازار ایران پرفروش هستند را بیان کردیم.

مهمترین چیز هایی که یک دستگاه تصفیه آب باید داشته باشد علاوه بر تعداد فیلتر ها ،داشتن فیلتر مینرال،شیر برقی،اتصالات خوب و مخزن و یا تانک ذخیره آب که از چند لایه تشکیل شده باشد و داخل آن از جنس استیل باشد.

 

آخرین بروز رسانی در : شنبه 11 دی 1400

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.