هزینه مهاجرت به کانادا چقدر است؟

هزینه مهاجرت به کانادا چقدر است؟

از جمله سوالات پرتکرار متقاضیانی که برای مهاجرت تحصیلی، کاری و یا سرمایه گذاری کانادا با آن مواجه می شوند این است که میزان هزینه و دارایی لازم برای مهاجرت به کانادا …

خرید تولید محتوا باکیفیت برای سایت و اینستاگرام

خرید تولید محتوا باکیفیت برای سایت و اینستاگرام

امروزه محتوای منحصر به فرد بیش از پیش برای وب سایت ها اهمیت دارد. اکثر کسب و کارها محتوای وبسایت خود را برای دو مخاطب اصلی می نویسند: مشتریان بالقوه موتورهای جستجو …

آیا کنکور آسان است ؟ آشنایی با عارف ربیعیان

آیا کنکور آسان است ؟ آشنایی با عارف ربیعیان

آیا کنکور آسان است ؟ در زندگی انسان، همیشه چالش هایی وجود دارد که انسان میتواند در آن موفق شود و یا شکست بخورد. بعضی از این چالش ها، میتواند در صورت …

حفاظت از مالکیت معنوی را بر دوش قرارداد محرمانگی بیاندازید

شما ممکن است به دلایل زیادی مایل باشید اطلاعات کسب و کار خود را حفظ کنید، مثلا:

– ایده‌ای در سر داشته باشید و بخواهید آن را  شخصا یا در قالب استارت‌آپ، به اشتراک بگذارید اما در افشا و سواستفاده از آن ایده تردید داشته باشید.

-یا که بخواهید شخص جدیدی را بدون شناخت قبلی در شرکت خود استخدام کنید.

-و یا اینکه شریکتان از شما بخواهد تا قرارداد محرمانگی اطلاعات را با او امضا کنید.

خاصیت مهم دانش و اطلاعات، خوشبختانه یا متاسفانه این است که به ‌راحتی و بدون کمترین هزینه و تلاشی قابل انتشار و توزیع میان عده‌ی زیادی از افراد است. یکی از نگرانی‌های استارت‌آپ‌ها و اشخاصی که در حوزه‌ی مربوط به تجارت الکترونیک فعالیت می‌کنند، مساله‌ی حفظ اسرار تجاری و انعقاد قرارداد محرمانگی اطلاعات یا قرارداد عدم افشای اسرار تجاری است.

قرارداد محرمانگی اطلاعات چیست؟

قرارداد محرمانگی اطلاعات، ( Non-disclosure agreement) قراردادی است که افراد و شرکت‌ها برای حفاظت از اطلاعات ارزشمند خود در روند همکاری با دیگران به‌ کار می‌گیرند. این قرارداد، قراردادی حقوقی میان حداقل دو طرف است که در آن دو طرف موافقت می‌کنند اطلاعات محرمانه، دانش و هر نوع اطلاعات محرمانه، انحصاری یا اسرار تجاری مورد نظر خود را برای اهداف به‌خصوصی با یکدیگر به اشتراک بگذارند، اما آن اطلاعات را از دسترس دیگران دور نگه دارند.

5 مزیت قرارداد عدم افشای اطلاعات را بدانید

  1. با تنظیم قرارداد عدم افشا اطلاعات می‌توانید به عنوان صاحب یک کسب و کار نوپا، استارتاپ، مخترع یا کسی که تمایل دارد از محرمانگی اطلاعات خود حفاظت کند، آسوده خاطر باشید که چه در جریان مذاکرات و چه در زمان مشارکت با یک شرکت، شخص حقیقی یا همکار خود از فاش شدن اطلاعات جلوگیری می‌کند.
  2. بدیهی‌ترین مزیت قرارداد عدم افشای اطلاعات در حفاظت از اطلاعات حساس تجاری، فنی، ایده های نوین در برابر اشخاص ثالث است.
  3. در صورتی‌ که به هر طریقی همکاری طرفین در قرارداد عدم افشای اطلاعات قطع شود، تا زمانی که اطلاعات در دسترس و اختیار گیرنده است، قرارداد عدم افشا اطلاعات معتبر و پا برجا خواهد بود.
  4. دیگر مزیت قرارداد عدم افشای اطلاعات در محفوظ نگه‌ داشتن حق مخترع است.
  5. قرارداد محرمانگی قبل از طرح و تبادل اطلاعات مهم و حساس، گزینه‌ای بسیار مناسب جهت جلوگیری از بروز اختلافات پیچیده، زمان بر و پر هزینه است.

آگاهی کافی در زمینه نوشتن و تنظیم قرارداد محرمانگی ندارم راه حل چیست؟

سامانه خدمات حقوقی آنلاین وینداد با استفاده از تکنولوژی‌های به‌روز، خدمات حقوقی منحصر به فرد، مقرون به‌صرفه و کاربردی را در بستر فضای آنلاین به فعالین اقتصادی وکسب‌وکار‌های کوچک و بزرگ ارائه می‌کند. تیم حقوقی وینداد با توجه به شناختی که از فضای اقتصادی و تجارت ایران دارد، مشکلات و نیازهای این حوزه را شناسایی کرده و سامانه‌ای آنلاین برای دسترسی بهتر به خدمات حقوقی پیاده‌سازی نموده ‌است.

پس اگر به دنبال موفقیت در کسب‌وکار خود هستید، این امر تنها با تنظیم و بررسی یک قرارداد جامع و محکم امکان پذیر خواهد بود. خبر خوب این است که همین حالا می‌توانید از طریق لینک زیر درخواست تنظیم قرارداد و یا بررسی قرارداد خود را به وینداد بسپارید و فقط بر روی رشد کسب‌وکار خود تمرکز کنید.

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 14 دی 1400

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.