مهمترین قوانین برای تهیه جهیزیه عروس

مهمترین قوانین برای تهیه جهیزیه عروس

مهمترین قوانین برای تهیه جهیزیه عروس ازدواج، جشن شروع یک زندگی دو نفره جدید است و تهیه جهیزیه عروس تنها بخشی از آن است. بخشی که هم هیجان انگیز است و باعث …

درخواست وقت سفارت آلمان به منظور دریافت ویزای آلمان در دوران کرونا

درخواست وقت سفارت آلمان به منظور دریافت ویزای آلمان در دوران کرونا

درخواست وقت سفارت آلمان به منظور دریافت ویزای آلمان در دوران کرونا اخذ ویزای آلمان به چه شکل است؟ گرفتن وقت سفارت آلمان به منزله ارائه مدارک لازم برای اخذ ویزای این …

با ویژگی های فوق العاده عایق الاستومری و فوم الاستومری بیشتر آشنا شوید.

با ویژگی های فوق العاده عایق الاستومری و فوم الاستومری بیشتر آشنا شوید.

با ویژگی های فوق العاده عایق الاستومری و فوم الاستومری بیشتر آشنا شوید. سیستم های تهویه هوا، چه گرمازا باشند و چه سرمازا جزو ضروری ترین ملزومات ادارات و منازل مسکونی به …

لازمه‌های پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

در جواب به این مسئله که چه لازمه‌هایی در پیچ رولپلاک نما ساختمان موثر می‌باشند، باید بگوییم که بعوامل بسیاری وجود دارند که در ادامه به هر یک از آنها اشاره خواهیم کرد :

قبل از هر چیزی باید این را بدانیم که شرایط ویژه بازرسی از نمای ساختمان چه خواهد بود؟! با چه امکاناتی قادر خواهیم بود به نمای ساختمان دسترسی پیدا کنیم ؟ ارتفاع ساختمان چقدر است ؟ در شرایط عدم احتیاج به تماس مستقیم با ساختمان پنج طبقه یا کمتر است و یا در کلیۀ نمای آن دارای بالکن می‌باشد تا نمای خارجی را از آن مشاهده نمایید، در این شرایط بررسی و چگونگی پیچ و رولپلاک نما با راپل یا شستشوی نما انجام می‌گیرد. چنانچه ساختمان بیستر از 5 طبقه باشد و هیچ روشی برای بازرسی طبقات بالایی ار فاصلۀ نزدیک وجود نداشته باشد، باید از امکاناتی مانند داربست استفاده نمایید. چه نوع دسترسی در اطراف ساختمان شما موجود می‌باشد؟ بعضی از تاسیسات چندین ساختمان بلند در اطراف خود دارا می‌باشند که در صورت وجود دسترسی قادر خواهند بود از طبقات بالایی منظره ای برای آنها بوجود بیاورند. سایر ساختمان‌ها در ادامۀ معابر پر رفت و آمد و مستلزم مجوز تعطیلی دارای جزئیات خیابان هستند.

یکی دیگر از مسائل مهم که در پیچ رولپلاک نما ساختمان باید توجه داشته باشیم، جنس نما از چه نوعی می باشد. بعنوان مثال نماهای سفالی و یا آجر بنا در قیاس با سیستم های نمای مدرنیته ( دارای نورپردازی نما و …) به مراقبت و نگهداری بالاتری احتیاج پیدا خواهند کرد. آیا گزارش بازرسی پیش از این در مورد موارد جزئی تعمیرات گذشته موجود می باشد؟ هر کدام از این موضوعات در سختی تکمیل بازرسی نما ساختمان و چگونگی پیچ رولپلاک نما با طناب موثر خواهند بود. کارشناس نمای ساختمان بدنبال چه مواردی می‌باشد؟ جهت بازرسی معمولی ساختمان، در این قسمت بعضی از مسائل کلی تر یا نگرانی هایی می‌باشد که بازرس بدنبال آنهامی‌باشد ::

  • هر روشی برای نفوذ آب از راه نمای ساختمان. این موضوع قادر است شکاف میان مصالح ساختمانی گوناگون، شکاف یا ترک در درزگیر، فرسودگی واشر در پنجره ها و … را شامل شود.
  • قطعات دارای سفتی کمتر، مفقودی، دارای ترک و یا صدمه دیده! این نوع المان‌های نما بصورت بالقوه قادرند منجر به افتادن آوار بر روی عابران بشوند.
  • زنگ زدگی و وجود شکاف قسمت های داخلی ساختمان

 

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 10 مرداد 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.