برتری تلویزیون ایکس ویژن نسبت به سایر برند ها

برتری تلویزیون ایکس ویژن نسبت به سایر برند ها

برتری تلویزیون ایکس ویژن نسبت به سایر برند ها یکی از پر استفاده ترین وسایل بین لوازم الکتریکی در میان مردم جهان، تلویزیون ها هستند. در ایران نیز تلویزیون ایکس ویژن از …

پمپ هیدرولیک چیست و چه کاربردی دارد ؟

پمپ هیدرولیک چیست و چه کاربردی دارد ؟

پمپ هیدرولیک با داشتن قابلیت های منحصر به فرد یکی از مهم ترین تجهیزاتی است که در دنیای صنعت، کشاورزی، ساختمان سازی، خودروسازی و دیگر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع …

ویژگی ضروری یک موسسه مشاوره کنکور خوب

ویژگی ضروری یک موسسه مشاوره کنکور خوب

ویژگی ضروری یک موسسه مشاوره کنکور خوب   امروزه در حال حاضر موسسات کنکوری زیادی در ایران فعالیت می‌کنند و پکیج‌های آموزشی و درسی مختلفی را نیز منتشر می‌کنند. هر یک از این …

خرید شال و روسری یک داستان جذاب زنانه است. فقط خود خانم ‌ها از ماجراهای شیرین و گاهاً چالش ‌برانگیز این داستان سریال گونه اطلاع دارند. آنها همیشه برای ست کردن لباس‌ هایشان و یا حضوری شیک در سالی جدید و شاید آماده شدن برای مجالس خاص به خرید یک روسری و یا شال زنانه جدید فکر می ‌کنند و هر کدام از این خریدها تبدیل به یکی از قسمت ‌های داستان سریال گونه ما خواهد شد. اما چه کار کنیم که در همه این قسمت ‌ها قهرمان بی ‌چون ‌و چرای داستانمان باشیم؟

قدم ‌هایی کلیدی برای رسیدن به استایلی ماندگار

مبتدی ‌ها در هنگام راهنمای خرید شال و روسری، شما را به سمت انتخاب یک نمونه خاص و یا طرح و مدلی مطرح هدایت می‌کنند. اما کاربلدها به ‌دنبال ایجاد یک انتخاب شخصی ‌سازی شده هستند. در این نوع انتخاب، هدف رسیدن به یک تیپ از شال و روسری نیست. بلکه هدف پیدا کردن استایل مناسب بانو است. وقتی بانو درک درستی از استایل شخصی خودش داشته باشد، حالا به مانند یک استاد تمام‌ عیار می ‌تواند هر نوع از شال و روسری با هر نوع الگوی طراحی را ارزیابی کند تا در نهایت یک مدل مناسب برای خودش انتخاب نماید.استایل زیبای شما در حضور یک شال و روسری مناسب تکمیل خواهد شد. زیباترین لباس ‌ها در کنار گرانترین و بهترین پوشش‌ها تنها زمانی کامل هستند که از یک شال یا روسری هماهنگ و زیبا استفاده کرده باشید. اینجاست که هنر ست کردن خانم ‌ها خودش را نشان خواهد داد. خانم ‌هایی که در هنگام خرید شال و روسری نهایت هنرمندی خودشان را به رخ می ‌کشند تا بتوانند یک استایل هماهنگ با فضایی که در آن هستند، داشته باشند. اما این استایل شخصی‌ سازی شده هر بانو را چگونه پیدا کنیم؟ خب، همراه ما در این مقاله بمانید تا به 4 قدم ساده برای رسیدن به یک الگوی ثابت در خرید شال و روسری مناسب هر بانو اشاره کنیم.

روسری مناسب چهره شما کدام است

روسری؛ بخش تاثیرگذار در استایل هر بانوی ایرانی است. البته این پوشش بانوان فقط مخصوص کشورهای اسلامی نیست و حتی می‌ توانید در نزد بانوان دیگر فرهنگ ‌ها نیز زمینه ‌های استفاده از انواع شال و روسری را شاهد باشید. در این ‌میان خانم ‌های خوش ‌ذوق ایرانی یک قدم فراتر از دیگر بانوان نیاز به روسری ‌هایی زیبا، جذاب و متنوع دارند. به هر صورت روسری حالا تبدیل به یک نماد زیبایی در تکمیل استایل بانوان شده ‌است. برای همین است که ماجرای خرید روسری یک بحث همیشگی در نزد بانوان است. اینکه چگونه و از چه مکانی بتوانید روسری ‌هایی زیبا و خوش قیمت را با بهترین کیفیت در تنوع زیاد تهیه کنید.

جلوی آینه هستید و به چهره خود دقیق می‌ شوید. بعد پیش خودتان فکر می‌ کنید که حالا چه مدل روسری مناسب این چهره است؟ در این لحظه خیلی ساده می‌ خواهید یک روسری را با فرم کلی چهره خود هماهنگ کنید. پس در قدم اول باید درک درستی از فرم چهره خود داشته باشید.

فرم چهره خانم‌ ها متنوع است. عموم چهره‌ ها حالتی بیضی‌ شکل دارند. برخی چهره‌ ها دایره ‌ای ‌شکل هستند. برای برخی از چهره‌ ها هم می ‌توانیم الگوهای مربعی، مستطیلی و حتی قلبی‌ شکل را تجسم کنیم. این اصطلاحات فقط برداشت ‌هایی ساده از چهره بانوان است.

مثلاً استفاده از شال برای چهره ‌های کشیده در حالت بیضی و مستطیلی شکل بهتر از روسری است. اما خانم ‌هایی که دارای چهره ‌های گرد و یا مربعی‌ شکل هستند، بهتر است به سمت استفاده از روسری تمایل داشته باشند. روسری فرم چهره‌ های همگن را برجسته ‌تر می‌ سازد و به نوعی از این حالت گرد، چهره ‌هایی فوق ‌العاده جذاب ‌تر می ‌آفریند.

البته این ماجرا یک اصل نسبی است. قرار نیست تا خانم ‌ها با توجه به فرم چهره همیشه یک انتخاب یکسان داشته باشند. دقت کنید که ما هم در راهنمای خرید شال و روسری مناسب به دنبال پیشنهاد صرفاً حتمی شده نیستیم. بلکه می ‌خواهیم یک استایل شخصی ‌سازی شده را مطرح کنیم و الگوی چهره، یک قدم مقدماتی در این استایل نهایی است.

تاثیر رنگ ‌چهره در انتخاب شال زنانه 

شال زنانه یک ایده ی جذاب امروزی برای هر چه شیک تر کردن استایل شما است. با خرید یک مانتو شیک و یا پالتویی گران ‌قیمت، بهترین و کامل ترین ایده برای تکمیل استایل زنانه خود را انجام داده ‌اید. در این ‌باره حسابی جستجو کرده ‌اید و با قرار دادن ست ها و استایل ‌های مختلف در کنار هم، آخر سر آن تیپ خاص و دوست ‌داشتنی و در عین ‌حال شیک و برآزنده خود را تهیه کرده اید. اما یک بخش ماجرا کم است. انگار تا فکری مناسب برای آراستن چهره خود نکرده باشید، گویی تمام این استایل در حاشیه ‌ای سنگین قرار دارد. اینجاست که توجه به انواع پوشش سر بانوان مانند شال زنانه مورد توجه قرار می‌ گیرد. حال باید در تکمیل استایل خاص خود به ‌دنبال خرید شال زنانه مناسبی باشید.

مگر می‌ شود یک خانم از بازی رنگ‌ ها بر چهره خود بی ‌خبر باشد؟! آنها به‌ خوبی نوع رنگ پوست، رنگ چشم و البته رنگ موی خود را می‌ دانند. اما آیا از این ویژگی ‌های جذاب برای انتخاب درست شال استفاده می ‌کنند؟ یکی از قدم ‌های جالب در ایجاد یک استایل شخصی ‌سازی شده، توجه به بازی همین رنگ ‌های ذاتی در چهره بانوان است. وقتی یک شال  هماهنگ با رنگ پوست خود انتخاب می‌ کنید، زیبایی و البته گیرایی چهره را دو چندان خواهید کرد.

منظور از هماهنگ شدن، لزوماً شبیه شدن نیست. بلکه برعکس؛ در این هماهنگی به دنبال ایجاد یک تضاد ملایم هستیم. مثلاً انواع شال های تیره و یا دارای رنگ ‌های عمیق مناسب خانم ‌ها با رنگ پوست روشن است. در مقابل استفاده از شال با رنگ ‌های روشن مناسب خانم ‌ها با رنگ پوست سبزه و حتی برنزه می‌ باشد.

رنگ مو نیز نقش کلیدی بازی می‌ کند. خانم ‌ها در سبک ‌هایی هنرمندانه با کنار هم قرار دادن مو در هاله‌ ای از نمایش شال است که زیبایی چهره را نمایان‌تر می ‌کنند. در این ‌میان قطعا متوجه هماهنگی رنگ مو با رنگ شال هستند. از طرفی نباید از رنگ چشم ‌ها غافل شوید. چشم ‌ها نقطه گیرا در چهره بانوان هستند و در عین کوچکی تأثیری شگفت در میانه چهره بانو بازی می ‌کنند. ست کردن رنگ شال با رنگ چشم یکی از جذابیت ‌های بصری و همیشه خواستنی است.

با سلیقه، طرح و رنگ شال و روسری را انتخاب کنید

در ایجاد استایل شخصی‌ سازی شده سلیقه شما وزنه سنگینی است. زیبایی یک ماجرای نسبی است و قاعدتاً هر چیز که با سلیقه شما جور در بیاید، این نقش ‌برجسته را بازی می‌ کند. قطعا شال و روسری که نظر شما را جلب نکرده باشد، از همان ابتدا شکست ‌خورده است و دیر یا زود در پستوی غریب خانه رها خواهد شد. پس بهتر است در هنگام خرید شال و روسری سلیقه خود را مد نظر قرار بدهید. اما این سلیقه را با مهارتِ پیدا کردن طرح ‌های مدرن و مناسب همراه کنید. شاید در بازار طرح‌ هایی باشند که باب دل شما بشوند، اما شما از وجود آنها بی ‌خبر هستید.

قواره شال و روسری را فراموش نکنید

قواره یک معیار ساده برای اندازه گرفتن لباس ‌ها است. با استفاده از این معیار بدون آنکه متر دست گرفته باشیم، می ‌دانیم که اندازه لباس چقدر است و این لباس مناسب چه کسانی است. در هنگام خرید شال و روسری نیز باید متوجه قواره آن باشید. البته در انتخاب قواره شال و روسری فارغ از بحث سایز صورت باید به نحوه بستن شال و روسری توجه کنید. اینجای ماجرا است که توجه به قواره، رنگ ‌و بوی استایل شخصی ‌سازی شده ما را بازی می ‌کند. زیرا هر خانمی، سبک پوشیدن خودش را دارد و یا اینکه می‌ خواهد یک سبک جدید در روش بستن شال و روسری را تجربه کند. در این حالت حتما به یک مدل با قواره مناسب نیاز دارد.

برگرفته از (https://limooshop.com)

آخرین بروز رسانی در : شنبه 8 آبان 1400

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.