دلایل ساخت وبسایت برای کسب وکار

دلایل ساخت وبسایت برای کسب وکار

تبلیغ در گوگل، در جهان امروز جزء جدایی ناپذیر تمامی کسب و کارها با خدمات آنلاین است. فرقی نمی‌کند که در کدام شبکه اجتماعی فعالیت می‌کنید، تنها کافی است برای پیشی گرفتن از …

راهنمای خرید لوله و اتصالات پوش فیت

راهنمای خرید لوله و اتصالات پوش فیت

راهنمای خرید لوله و اتصالات پوش فیت امروزه خرید لوله پوشفیت با مواد و مشخصات مختلف وجود دارد. می توانیم آنها را بر اساس مشخصات آنها و نیازها و مصرف خود انتخاب …

سنگ مرمریت دهبید اسپایدر مشکی

سنگ مرمریت دهبید اسپایدر مشکی

سنگ مرمریت دهبید اسپایدر مشکی اگر می‌خواهید فضایی دلنشین و شکوهمندی در داخل ساختمان خود به وجود آورید، از سنگ مرمریت دهبید اسپایدر استفاده کنید. شکوه و جلا این نوع سنگ بیشتر …

اقامت فرانسه از طریق خرید ملک از 70 هزار یورو

خرید ملک در فرانسه با امکان اخذ اقامت

آیا میدانید که با حداقل ۷۰ هزار یورو می‌توانید علاوه بر خرید ملک در کشور فرانسه ، از شرایط اخذ اقامت اروپا بهره مند شوید؟

ممکن است درک و پذیرش این موضوع کمی سخت باشد اما می‌توان با خرید ملک در فرانسه، آن هم از راه دور و بدون نیاز به حضور متقاضی و خانواده و حتی بدون آنکه مجبور به دریافت ویزای توریستی شنگن و یا سابقه سفر باشید، می‌توان از کارت اقامت فرانسه به همراه خانواده برخوردار شد و به سایر کشورهای حوزه شنگن سفر و در صورت تمایل با اجاره دادن ملک خود کسب درآمد کرد. اگر قصد مهاجرت و گرفتن اقامت و پاسپورت کشور فرانسه را به همراه خانواده خود در کوتاه ترین زمان ممکن را دارید ، با شرکت هوم فرانس  Home France در ادامه مطلب همراه شوید.

میزان مبلغ خرید ملک در فرانسه

کمترین مبلغ جهت خرید ملک در فرانسه با توجه به مواردی هم چون (مکان مناسب، فروش و اجاره سریع) حدوداً ۷۰,۰۰۰ یورو می باشد که این مبلغ با توجه به شرایط متقاضی قابل افزایش است.

نکنه قابل توجه: خریدار می تواند شهر مورد نظر خود را جهت خرید ملک انتخاب کند و یا شرکت هوم فرانس با توجه به بودجه ی متقاضی ، شهرهای مناسب را پیشنهاد میدهد.

ارزش یک ملک ۷۰ هزار یورویی در ایران (اگر هر یورو را  ۳۰ هزار تومان در نظر بگیریم،  چیزی معادل ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان است که بودجه بسیار پایینی برای خرید ملک در کلان شهر تهران می‌باشد. اما چنانچه  یک خانه ۷۰ هزار یورویی در فرانسه خریداری نمائید می توانید آن را حداقل ۵۰۰ یورو در ماه  ( حدوداً 15 میلیون تومان) اجاره دهید و در کشور فرانسه کسب درآمد نمائید.

شرایط دریافت اقامت در فرانسه

بر طبق قوانین فرانسه یکی از فاکتورهای مهم و اصلی خرید ملک در فرانسه برای خارجی ها، متراژ ملک خریداری شده است که این عدد برای سرپرست خانواده حداقل ۱۴ متر مربع و برای همسر و فرزندان زیر 18 سال نیز هر یک ۹ متر است که به مساحت ملک خریداری شده اضافه می‌شود. به عنوان مثال یک شهروند و تبعه ایرانی که قصد دارد ملکی خریداری نماید به فرض داشتن همسر و سه فرزند باید حداقل یک خانه ۵۰ متری خریداری نماید

فاکتور مهم دیگر جهت دریافت اقامت از طریق خرید ملک، تمکن مالی ماهیانه بالای 1300 یورو است.  یعنی شخص متقاضی علاوه بر خرید ملک در فرانسه و رعایت حداقل متراژ آن، باید امکان کسب حداقل ۱۳۰۰ یورو درآمد ماهیانه را در کشور مبدأ (ایران) به اثبات برساند. این منابع درآمدی باید به صورت مستمر از طریق درآمدهای ثابت شخص همانند سود سپرده بانکی ، حقوق بازنشستگی ، اجاره املاک یا سهام و…  و یا مجموع تمام یا برخی از این منابع باشد.

اقامت فرانسه از طریق خرید ملک

 

مراحل خرید ملک در کشور فرانسه

در صورت تمایل به استفاده از این فرصت منحصر به فرد، با کارشناسان با تجربه و حرفه ای شرکت هوم فرانس  Home France تماس گرفته و ضمن دریافت مشاوره رایگان تلفنی و حضوری، شرایط دریافت اقامت فرانسه از طریق خرید ملک را ارزیابی کرده و به خودتان کمک کنید تا تصمیم بهتری بگیرید.

خرید ملک با همراهی شرکت هوم فرانس  Home France در یک پروسه حدوداً سه تا چهار ماهه انجام میشود و مراحل آن به شرح زیر می‌باشد:

 1. مشاوره تخصصی و رایگان جهت خرید ملک در شهرهای مختلف فرانسه
 2. عقد قرارداد رسمی و معتبر با مشتری (خریدار) بدون نیاز به پیش پرداخت یا هر نوع هزینه ی خدمات
 3. ارائه ی عکس و فیلم فایل های مختلف املاک به متقاضی جهت انتخاب ملک
 4. امکان ارسال فیلم زنده از فضاهای مختلف داخلی و بیرونی املاک منتخب خریدار
 5. امضای وکالت قرارداد خرید در سفارت فرانسه در تهران
 6. بررسی و کارشناسی شرایط کیفی و کارشناسی ملک و نیز بررسی صحت و سلامت مدارک و اسناد ملکی توسط دفتر اسناد رسمی جهت آسودگی خیال خریدار
 7. پرداخت کلیه ی هزینه های خرید ملک طبق تعرفه های قانونی و رسمی ، به حساب دفتر ثبت اسناد رسمی کشور فرانسه در دو مرحله و به فاصله ی حدودا 60 روز
 8. صدور سند ۶ دانگ رسمی و قطعی به نام خریدار ایرانی
 9. تحویل ملک در روز امضای نهایی و امکان تحویل کلید و سند در تهران و فرانسه به انتخاب خریدار

مراحل اقامت در کشور فرانسه

روند اخذ اقامت از طریق خرید ملک برای اتباع خارجی به شرح زیر می‌باشد:

 1. با خرید ملک در فرانسه و در صورت احراز سایر شرایط ، در ابتدا یک اقامت یک‌ساله به صورت ویزای تایپ D به شخص متقاضی داده می‌شود که در پاسپورت ایرانی وی الصاق میگردد.
 2. از سال دوم ، ویزای اقامتی به کارت اقامت تایپ تبدیل می شود.
 3. هر سال امکان تمدید این کارت برای مدت یک‌سال دیگر برای فرد متقاضی وجود دارد.
 4. با گذشت ۵ سال از اقامت و زندگی فرد در فرانسه شخص متقاضی می‌تواند برای اقامت دائم فرانسه اقدام کرده و پس از دایمی شدن اقامت، الزامی برای داشتن ملک نخواهد بود.
 5. متقاضیان می‌توانند در هر زمان از اقامت خود در فرانسه برای ثبت شرکت در این کشور اقدام کرده و به این وسیله مجوز کار دریافت کرده و پس از ۳ سال از راه اندازی کسب و کار و پرداخت مالیات بر درآمد و کسب درآمد در کشور فرانسه برای درخواست پاسپورت و حق شهروندی این کشور اقدام نمایند.

مزایای اقامت فرانسه

 1. دریافت گواهینامه بین‌المللی رانندگی
 2. تحصیل رایگان در دانشگاه‌های دولتی و با کیفیت بالای کشور فرانسه در هر رشته و شهر
 3. استفاده از بیمه پزشکی رایگان در فرانسه (حتی دندانپزشکی و جراحی)
 4. افتتاح حساب بانکی بین‌المللی در کشور فرانسه
 5. امکان اجاره دادن ملک خریداری شده در فرانسه
 6. امکان درخواست پاسپورت و حق شهروندی با ارزش و معتبر فرانسه با راه اندازی کسب و کار
 7. امکان ثبت شرکت و فعالیت‌های اقتصادی
 8. امکان دریافت وام بانکی در فرانسه در صورت ثبت شرکت و نشان دادن درآمد
 9. سفر به کشورهای حوزه شنگن بدون نیاز به ویزا
 10. امکان فروش ملک خریداری شده پس از ثبت شرکت یا پس از دائمی شدن اقامت

اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی با شرکت هوم فرانس

اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی

خرید ملک، ساده ترین راه اخذ اقامت تمکن مالی در کشور فرانسه است به طوری که در هیچ یک از مراحل خرید ملک و درخواست اقامت،  نیازی به حضور متقاضی در کشور فرانسه نمی‌باشد.

چنانچه قصد اقامت در این کشور زیبای اروپایی را دارید می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار کرده و از آن ‌ها در خصوص نوع سرمایه‌گذاری مد نظرتان مشاوره و راهنمایی بگیرید. همچنین می‌توانید با مراجعه به سایت هوم فرانس به آدرس   www.homefrance.com  تمامی اطلاعات لازم در خصوص خرید ملک در فرانسه را به‌دست آورید و از خدمات دیگر شرکت هوم فرانس  Home France نیز کسب اطلاع نمایید.

شرکت هوم فرانس Home France

چنانچه در تصمیم خود مصمم هستید، همکاران  ما در شرکت هوم فرانس در اولین فرصت و بدون نیاز به حضور شما در کشور فرانسه ، کلیه کارها را انجام خواهند داد.

برای تحقق رویای قدم زدن در پاریس همین الان تماس بگیرید:  02126216825

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 25 اسفند 1399
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.