هاستینگ آذرآنلاین برترین سرویس دهنده سرور مجازی

هاستینگ آذرآنلاین برترین سرویس دهنده سرور مجازی

یکی از ارکان اصلی راه‌اندازی کسب‌وکار آنلاین داشتن هاست مناسب است. هاست به‌معنی میزبان بوده و بخشی از سرور گفته می‌شود. یک سرور چندین بخش دارد که یکی از این قسمت‌ها هاست …

سفر به جزیره قشم

سفر به جزیره قشم

سفر به جزیره قشم سفر به جزیره قشم، از آن دست سفرهایی‌ست که می‌تواند به یکی از خاطره‌انگیزترین سفرها در زندگی گردشگران ایرانی تبدیل شود. به همین منظور، گروه‌های گردشگری زیادی از …

قبل از مراسم عروسی این کارها را حتما انجام دهید!

قبل از مراسم عروسی این کارها را حتما انجام دهید!

قبل از مراسم عروسی این کارها را حتما انجام دهید! اگر در حال آماده شدن برای برگزاری مراسم عروسی هستید کمی وقت بگذارید و این مطلب را مطالعه کنید. حتما تا به …

زیبایی همیشه یکی از دغدغه‌های بشر بوده است. گرچه در طول تاریخ و با گذر زمان، معیار‌های زیبایی تغییر کرده‌اند، اما همیشه و در هر دوره‌ای، تلاش عموم مردم بر نزدیک کردن خود به معیار‌های زیبایی به‌روز بوده است. در این برهه از تاریخ، کم مو بودن و نداشتن مو‌های زائد از معیار‌های مهمی به حساب می‌آیند. افراد از شیوه‌ها و وسایل مختلفی جهت رسیدن به این امر، کمک می‌گیرند. یکی از مؤثرترین شیوه‌های حال حاضر، لیزر مو‌های زائد است. البته منظور لیزر‌هایی که برای استفاده خانگی و یا در آرایشگاه‌ها به کار ‌می‌روند نیست؛ چرا که نتیجه این دست محصولات معمولاً برگشت‌پذیر است و به دلیل استفاده توسط افراد غیر متخصص ممکن است باعث آسیب شوند، انتخاب مناسب خرید دستگاه لیزر موهای زائد بسیار مهم است و برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد باید کمپانی که از آن خرید دستگاه لیزر موهای زائد خود را انجام میدهید معتبر و با سابقه باشد، و نکته بعدی برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد به سرتیفیکیت های دستگاه دقت نمایید، خرید دستگاه لیزر موهای زائد از نماییندگی اصلی کمپانی در ایران انجام شود و برای خرید دستگاه لیزر مراقب کالا های قاچاق باشید. نکنه مهم بعدی برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد خدمات پس از فروش آن دستگاه است.

اگر شما جزو افراد متخصص و پزشکانی هستید که قصد خرید دستگاه لیزر مو‌های زائد را دارید، خوب است بدانید که هر دستگاهی قابلیت‌ها و ویژگی‌های متنوعی دارد؛ از آن‌جایی که شما به عنوان پزشک وظیفه دارید امر حذف مو‌های زائد را به امن‌ترین شیوه و بهترین نتیجه به پایان برسانید، باید بدانید هنگام خرید دستگاه لیزر مو‌های زائد باید به دنبال چه ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی باشید تا خرید دستگاه لیزر مو زائد را به شکل رضایت‌بخش انجام دهید.

دستگاه لیزر مو‌های زائد

در ابتدا برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد بهتر است مروری روی دستگاه  لیزر مو‌های زائد داشته باشیم. شیوه کار این دستگاه‌ها، در کلیات یکسان است. همه آن‌ها با تاباندن اشعه لیزر به سطح پوست افراد، باعث می‌شوند که اشعه لیزر از سطح پوست گذر کرده و به محض رسیدن به ریشه مو‌های زائد، انرژی موجود در آن تغییر کرده و انرژی گرمایی تولید شده سبب سوختن ریشه مو شود. گرچه کلیات عملکرد دستگاه‌ها به یک شکل است؛ اما تفاوت‌هایی وجود دارد که می‌تواند نتیجه و میزان رضایت مراجعه‌کنندگان شما را تحت شعاع قرار دهند. با توجه به نکات موجود در راهنمایی که برای شما تهیه کرده‌ایم، شما می‌توانید خرید دستگاه لیزر مو‌های زائد برای مطب و یا کلینیک خود را به طرزی هوشمندانه انجام دهید تا با خرید دستگاه لیزر موهای زائد اشتباهی، سرمایه و اعتبار خود را به خطر نیندازید.

نوع تکنولوژی برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد

پیش از خرید دستگاه لیزر مو‌های زائد، باید بدانید که این دستگاه‌ها انواع مختلفی دارند که صرف نظر از شرکت سازنده، تفاوت‌های آن‌ها بیشتر مربوط به طول موجی است که از خود ساطع می‌کنند. این طول موج‌ها هستند که تعیین می‌کنند دستگاه مورد نظر مناسب چه نوع تیپ پوستی است و تا چه حد می‌تواند نتیجه مطلوبی داشته باشد. بدون در نظر گرفتن لیزر‌های نامناسب برای استفاده پزشکان که از فناوری IPL استفاده می‌نمایند، سایر دستگاه‌ها را با سه نام الکساندریت (Alexandrite)، دایود (Diode) و ان دی یاگ (Nd YAG) خواهید یافت.

خرید دستگاه لیزر موهای زائد

این نام‌گذاری به طول موج مورد استفاده در فناوری تعیبه شده در آن باز‌می‌گردد. الکساندریت، دایود و ان دی یاگ به دستگاه‌های ساطع‌کننده اشعه‌هایی به ترتیب با طول ۷۵۵، ۸۰۸ و ۱۰۶۴ نانومتر گفته می‌شود. شما باید با توجه به رنگ پوست (به دلیل جذب اشعه‌ها توسط انواع تیره پوست) و ضخامت موی مراجعه‌کنندگان، خرید دستگاه مو‌های زائد را انجام دهید. به عنوان مثال برای فردی دارای پوست روشن و مو‌های نازک، الکساندریت بهترین انتخاب به حساب می‌آید. از طرفی دیگر، برای افرادی که به طور طبیعی پوستی تیره دارند یا به وسیله برنزه کردن از طریق سولاریوم، به این این رنگ پوست رسیده‌اند، ان دی یاگ انتخاب مناسب‌تر و ایمن‌تری است. دایود را تقریباً می‌توان دستگاهی برای انواع پوست دانست. همچنین خوب است این نکته را به خاطر بسپارید که دستگاه‌های دایود، با پوست ایرانیان سازگاری بیشتری دارند.

بنابراین توجه به این مسئله یکی از مهم‌ترین نکاتی است هنگام خرید دستگاه لیزر مو‌های زائد باید به خاطر داشته باشید. شما می‌توانید با خرید دستگاه لیزر موهای زائد از میان یکی از انواع گفته شده، خود را محدود به برخی از مراجعین منطبق با شرایط کنید و یا خرید لیزر مویی را انجام دهید که از هر سه نوع طول موج استفاده می‌کند تا برای طیف وسیعی از مراجعین با هر میزان ضخامت مو و یا نوع و رنگ پوست قابلیت ارائه خدمات داشته باشید.

آیا سیستم خنک‌کننده برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد یک عامل مهم است؟

سیستم خنک‌کننده، کولینگ (cooling) یا چیلر (chiller) به سازوکار‌هایی گفته می‌شوند که برای خنک کردن دستگاه و یا محل اعمال لیزر طراحی و تعیبه شده‌اند. خنک شدن دستگاه از این جهت اهمیت دارد که دستگاه در حین عمل کردن، قاعدتاً داغ می‌شود. بنابراین وجود سیستم خنک‌کننده از چند جهت مزیت به حساب می‌آید؛ درجه اول کار کردن راحت‌تر با دستگاه و گرم نشدن دست شما است. دومین مورد، این است که با خنک شدن دستگاه به طور منظم، آسیبی به اجزای داخلی آن وارد نمی‌شود و طول عمر آن بیشتر خواهد بود. همچنین دلیل دیگری که باید به وجود سیستم خنک‌کننده قدرتمند هنگام خرید دستگاه لیزر مو‌های زائد توجه کنید این است که نیاز به خاموش کردن دستگاه برای خنک شدن آن از بین می‌رود و می‌توانید برای افراد بیشتری از آن استفاده کنید.

برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد همچنین وجود خنک‌کننده خارجی به جهت جلوگیری از عوارض لیزر کردن اهمیت دارد. با تبدیل انرژی لیزر به انرژی گرمایی و سوختن فولیکول و ریشه مو‌ها، گرمایی در محل ایجاد می‌شود که اگر از طرف سیستم خنک‌کننده کنترل نشود، می‌تواند سبب ایجاد سوختگی، التهاب و درد در مراجعه‌کنندگان شود و شما قطعاً همچنین چیزی را نمی‌خواهید. پس حتماً به وجود سیستم‌های خنک‌کننده مناسب هنگام خرید دستگاه لیزر مو‌های زائد دقت کنید.

از جمله نکات مهم دیگر می‌توان به رابط کاربری آسان دستگاه جهت یادگیری سریع‌تر و کامل‌تر، نحوه استفاده مفید از آن، تعداد شات لیزر، قطر پرتو لیزری، مدت زمان و تعداد وقفه بین شات‌ها و… اشاره کرد که همه در راستای کاهش عوارض لیزر و رضایت ۱۰۰ درصدی مراجعه‌کنندگان هستند. عامل مهم دیگر، برند دستگاه خریداری شده و از آن مهم‌تر محلی است که آن را خریداری می‌کنید تا با خرید دستگاه لیزر موهای زائد فیک و بی‌کیفیت، سرمایه خود و سلامت بیماران‌تان را به خطر نیندازید.

خرید دستگاه لیزر مو‌های زائد از اسکان پویا طب

اسکان پویا طب یک مجموعه و شرکت فوق‌العاده با بیش از دو دهه سابقه در زمینه فروش تجهیزات پزشکی نظیر دستگاه لیزر مو‌های زائد است. شما می‌توانید انواع مختلف این دستگاه را از اسکان پویا طب با آموزش رایگان نحوه استفاده، ضمانت اصالت و گارانتی کالا دریافت کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت اسکان پویا طب به نشانی اینترنتی http://skanpuyateb.com/ مراجعه نمایید.

منبع: پارسی نیوز

آخرین بروز رسانی در : شنبه 16 بهمن 1400

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.