مراحل واردات کالا به ایران

مراحل واردات کالا به ایران

مراحل واردات کالا به ایران مقدمه ورود هر کالایی از خارج به داخل کشور واردات به حساب می آید. تولید همه کالا ها در خود کشور ها به دلایل مختلفی امکان پذیر …

مراقبت از ناخن

مراقبت از ناخن

مراقبت از ناخن داشتن دست‌هایی زیبا مستلزم دارا بودن پوستی لطیف و صاف و ناخن‌هایی مرتب، زیبا و بدون پوسته‌های اضافه اطراف ناخن می‌باشد. از دغدغه‌های مهم خانم‌ها و حتی ‌آقایان رسیدگی …

7 نکته مهم برای شستشوی انواع لباسهای پاییزی و زمستانی

7 نکته مهم برای شستشوی انواع لباسهای پاییزی و زمستانی

7 نکته مهم برای شستشوی انواع لباسهای پاییزی و زمستانی جنس الیاف لباسهای پاییزی و زمستانی با لباسهای سبک تابستانه متفاوت است و یک اشتباه کوچک در شستشوی آنها کافی است تا …

خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالووراینستاگرام

در این مطلب می‌خواهیم تمام مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام را باهم بررسی کنیم.

تا بلکه با یک ذره‌بین درست‌وحسابی ببینیم که آیا خرید فالوور اینستاگرام در مجموع به نفع پیج شماست یا به ضررتان.

 

مشکلات خرید فالوور اینستاگرام

اجازه بدهید اول از مضرات و مشکلات خرید فالوور اینستاگرام صحبت کنیم، بعد از آن شما را با انواع مزایای خرید آن هم آشنا خواهیم کرد.

1_ حذف فالوورها

اولین ضرر خرید فالوور اینستاگرام این است که ممکن است بعد از مدتی کلاً همۀ فالوورهای فیک‌تان حذف شود! درواقع اینستاگرام طی این سال‌ها بارها فالوور فیک حساب‌های مختلفی را با توجه به محاسبات خودش حذف کرده است. در این شرایط قطعاً با حذف فالوورهای فیک حساب‌تان، هزینه‌ای ‌را که برای خرید آن پرداخت کرده بودید، از دست می‌دهید و به‌نوعی از نظر مالی ضرر می‌کنید.

2_ ریزش فالوورها

خیلی مواقع ممکن است برای خرید فالوور فیک، به سراغ شرکت‌های فروشنده نامعتبری بروید. این شرکت‌ها متاسفانه فالوورهایی را می‌فروشند که بعد از مدت کوتاهی به مرور شما را آنفالو می‌کنند. به این ترتیب عملاً ممکن است بعد از 1 سال متوجه شوید که نیمی یا حتی همۀ فالوورهایتان ریزش کرده‌اند. البته باز هم می‌گوییم، این درصورتی اتفاق می‌افتد که از شرکت‌های نامعتبری برای خرید فالوور فیک کمک گرفته باشید.

افزایش فالوور اینستاگرام

 3_ حذف پیج!

یکی دیگر از معایب خرید فالوور اینستاگرام، احتمال حذف شدن پیج شماست! درواقع بازهم اگر به سراغ شرکت‌های نامعتبر فروش فالوور اینستاگرام بروید، آنها بی حساب‌وکتاب خدمات‌شان را به شما ارائه می‌دهند. به این ترتیب ممکن است اینستاگرام به پیج شما به‌عنوان یک پیج اسپمر و تبلیغاتی شک کند و در مواردی دست به حذف کامل اکانت‌تان بزند!

این شرایط مخصوصاً زمانی رخ می‌دهد که قرار باشد تعداد بسیار زیادی فالوور، در حد چندین هزار نفر را خریداری کنید. البته اگر شرکت مقابل شما قابل اعتماد و کاربلد باشد، می‌داند که باید برای جلوگیری از وقوع چنین مشکلی، فالوورها را به ‌مرور زمان و طی ماه‌ها به حساب‌تان منتقل کند.

نکته: اگر شرکت معتبری را برای خرید فالوور نمی‌شناسید که بتواند بدون مشکل این خدمات را به شما ارائه کند، پیشنهاد می‌کنیم به  Followermax.com مراجعه کنید. این مجموعه به‌دلیل سابقۀ بالا و تخصص زیاد، بدون ایجاد مشکلات گفته‌شده، تعداد فالوورهای واقعی پیج شما را افزایش می‌دهد.

4_ بی‌اعتمادی کاربران

در گذشته کاربران اینستاگرام دانش فنی بالایی نداشتند؛ این یعنی اینکه مثلاً اگر مشاهده می‌کردند که حساب اینستاگرام شما 10 هزار فالوور دارد، به‌عنوان یک حساب معتبر به آن نگاه می‌کردند و خودشان هم دنبال‌تان می‌کردند. اما امروز چی؟

امروز مخاطبان بعد از مشاهدۀ رقم فالوورهای شما، بی‌معطلی به سراغ بررسی پست‌هایتان می‌روند تا نگاهی هم به تعداد لایک و کامنت آن بیندازند. به این ترتیب مطمئن می‌شوند که آیا این تعداد مخاطبی که دارید واقعی هستند یا فیک! اگر متوجه شوند که اکانت‌تان فالوور فیک دارد، ممکن است اعتمادشان را به شما از دست بدهند.

با توجه به همین موضوع، پیشنهاد می‌شود برای اینکه با چنین مشکلی روبرو نشوید، فرآیند خرید فالوور را در کنار تولید محتوا و جذب فالوور واقعی اجرایی کنید تا مخاطبان‌تان متوجهش نشوند.

5_ کاهش تعامل

الگوریتم‌های جدید اینستاگرام، نمایش یک پست از حساب شما را در اکسپلور، به چیزی به اسم “تعامل” وابسته کرده‌اند!

این یعنی اگر امروز پستی را منتشر کردید که در همان دقایق اول تعداد زیادی لایک و کامنت گرفت، الگوریتم‌ اینستاگرام آن را به دیگر مخاطبان هم نشان می‌دهد. اما اگر تعامل این پست پایین باشد، حتی مخاطبان خودتان هم متوجه‌اش نمی‌شوند چه برسد به بقیه!

حالا این چه ربطی به مضرات و مشکلات خرید فالوور فیک اینستاگرام دارد؟ خب زمانی که شما تعداد زیادی فالوور فیک در حساب‌تان داشته باشید و یک پست را منتشر کنید، هیچ تعاملی دریافت نمی‌کنید؛ مثلاً ممکن است 10هزارنفر فالوور داشته باشید اما صرفاً پست‌تان در 24 ساعت، 100 عدد لایک بگیرد.

این موضوع به اینستاگرام نشان می‌دهد که پست شما ارزشمند نبوده و عملاً لیاقت حضور در اکسپلور و هشتگ‌ها را ندارد. به این ترتیب ممکن است خرید تعداد زیادی فالوور اینستاگرام باعث توقف رشد پیج‌تان شود.

اینستاگرام چیست

 مزایای خرید فالوور اینستاگرام

خب، تا اینجا با همۀ معایب خرید فالوور اینستاگرام آشنا شدید. اما در ادامه می‌خواهیم به سراغ مزایای خرید فالوور برویم و آنها را هم بررسی کنیم.

1_ جذب بیشتر فالوور حین تبلیغات

تا الان چندبار شده که صفحۀ یک پیج اینستاگرام را باز کنید، از محتوایش خوش‌تان بیاید اما صرفاً به‌خاطر تعداد فالوور بسیار پایینش، از دنبال کردن آن صرف‌نظر کنید؟

درواقع مهم‌ترین مزیت خرید فالوور اینستاگرام، پر کردن همین حفرۀ خالی اعتماد است که در ذهن مخاطبان نسبت به پیج‌های تازه‌کار وجود دارد. به همین دلیل همیشه زمانی که شما قصد دارید تبلیغات گسترده‌ای را انجام بدهید، پیشنهاد می‌شود که اقدام به خرید فالوور کنید. چراکه در این زمان‌ها مخاطبان بعد از مشاهدۀ تبلیغ، وارد پیج شما می‌شوند و محتوایتان را مشاهده می‌کنند. اگر متوجه شوند که فالوور بسیار کمی دارید، بیشترشان بیخیال‌ می‌شوند و بدون دنبال کردن اکانت‌تان، از آن خارج می‌شوند.

بنابراین اگر برنامه‌ای برای رشد پیج و افزایش فالوور دارید، پیشنهاد می‌کنیم قبل از آن فالوور بخرید و احتمال رشدتان را افزایش بدهید.

2_ جلب اعتماد

در دنیای روانشناسی چیزی به اسم social proof یا تایید اجتماعی وجود دارد. درواقع این خصلت که ما انسان‌ها دوست داریم کاری را بکنیم که قبل از ما دیگران هم انجامش داده‌ باشند، به همین سوشیال پروف برمی‌گردد.

حالا زمانی که اکانت شما تعداد زیادی فالوور داشته باشد، اثر تایید اجتماعی در ذهن مخاطبان فعال می‌شود و به آنها دستور می‌دهد که فالو کردن یا حتی خرید از این اکانت، کار عاقلانه‌ای است.

هنوز سردرگم هستید؟

ببینید، لپ کلام این مقاله این بود که اگر قصد دارید با تبلیغات که یکی از مهم‌ترین راه‌های افزایش فالوور است، تعداد فالوورهای واقعی پیج‌تان را بالا ببرید، بهتر است قبل از آن مقداری فالوور بخرید. به این ترتیب مخاطبانی که از تبلیغات به سراغ پیج‌تان می‌آیند، راحت‌تر به شما اعتماد می‌کنند. با این حال اگر هنوز در مورد مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام سردرگم هستید، پیشنهاد می‌کنم وارد سایت followermax.com شوید.

در این سایت، می‌توانید جزئیات مختلف محصولات و خدمات مربوط به  جذب فالوور اینستاگرام را مشاهده کنید و از متخصصان این مجموعه هم به‌شکل رایگان مشاوره بگیرید.

 

آخرین بروز رسانی در : شنبه 22 مرداد 1401

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.