شهاب دادگرنژاد کیست ؟

شهاب دادگرنژاد کیست ؟

شهاب دادگرنژاد کیست ؟ شهاب دادگرنژاد متولد شهریور سال 1362 در مسجد سلیمان اهواز است که اولین قدم های فعالیت خود را در این شهر برداشته است. وی دکترای کارآفرینی از دانشگاه …

پرده کاران بهترین وحرفه ای ترین نصاب پرده در تهران

پرده کاران بهترین وحرفه ای ترین نصاب پرده در تهران

پرده کاران بهترین وحرفه ای ترین نصاب پرده در تهران پرده یکی از وسایل مهم و ضروری  برای فضای داخلی منزل و محل کار تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی دارد. بنابراین انتخاب …

همه چیز درباره کابین آسانسور

همه چیز درباره کابین آسانسور

فهرست مطالب (آنچه در این مطلب می‌خوانید) همه چیز درباره کابین آسانسور کابین آسانسور چیست؟ کابین آسانسور از چه اجزایی تشکیل شده است؟ یوک؛ عامل اتصال کابین به سیم بکسل کاراسلینگ؛ قطعه‌ای …

چرا باید از خدمات پرستاری در منزل استفاده کرد؟

روزانه در سراسر دنیا خانواده های بسیاری هستند که درخواست خودشان را برای استفاده از خدمات پرستاری در منزل در شرکتهای معتبر ثبت می نمایند. این موضوع به دلایل مختلفی اتفاق می افتد که یکی از اصلی ترین آنها وجود مشغله های فراوان خانواده ها و عدم توانایی در نگهداری بیمار به شمار می رود.

در واقع اکثر آنها به مهارت های نگهداری از بیمار آگاهی ندارند و با توجه به اینکه حضور طولانی مدت بیمار در محیط بیمارستان می تواند اثرات منفی به دنبال داشته باشد ترجیح می دهند تا خدمات پرستاری در منزل را استفاده کنند و در صورت نیاز برای بیمار از ویزیت پزشک متخصص در منزل نیز استفاده نمایند.

علاوه بر این که حضور طولانی مدت بیمار در بیمارستان اصلاً توصیه نمی شود و بهتر است شرایطی به وجود بیاید تا در منزل نگهداری شود بلکه می تواند برای خانواده و اطرافیان بیمار نیز استرس آور باشد. در زمان استفاده از خدمات پرستاری در منزل خانواده به راحتی می توانند از چگونگی مراقبت از بیمار و وضعیت او بخوبی در هر لحظه مطلع بوده و از نزدیک شاهد روند بهبودی بیمار خود باشند.

Home Doctor Services in Pondicherry, India |service with care

برای بیمارانی که شرایط حادتری داشته اند خرید و اجاره تجهیزات پزشکی نیز ضروری خواهد بود و ممکن است خانواده و اطرافیان بیمار از چگونگی استفاده این تجهیزات آگاهی نداشته باشند ولی پرستار بیمار به دلیل اینکه از مهارت و دانش کافی برخوردار است و تحصیل و دوره های مختلف مرتبط با پرستاری را سپری کرده میتواند به بهترین شکل برای بیمار این دستگاه‌ها را به کار بگیرد.

استفاده از خدمات پرستاری در منزل برای بیماران نسبت به نگهداری در مراکز درمانی و بیمارستان ها مقرون به صرفه تر بوده مخصوصا برای بیمارانی که نیاز است تا مدت زمان طولانی نگهداری شوند. اگر مراقبت از بیمار در منزل دارای منع پزشکی نباشد می توان با استفاده از خدمات پرستاری در منزل به راحتی در هزینه های درمانی صرفه جویی کرد.

خدمات پرستاری در منزل شامل چه مواردی می شود؟

خدمات پرستاری طیف وسیعی را شامل می‌شود که می توان به مراقبت از کودک در منزل، مراقبت از سالمند در منزل، مراقبت بیمار و… اشاره نمود؛ کلیه این خدمات با قیمت های مقرون به صرفه در اختیار خانواده‌ها قرار گرفته می شوند.

یکی از معروف‌ترین این خدمات به مراقبت از سالمند در منزل اختصاص دارد و قطعاً با افزایش سن افراد دچار ناتوانی هایی در انجام برخی از امور روزانه می شوند و نیاز به مراقبت بیشتر توسط یک پرستار دارند. پرستار می تواند برای انجام فعالیت های شخصی روزانه و مدیریت دارو به آنها کمک کند.

برای بیمارانی که نمیتوانند امور شخصی مثل راه رفتن، استحمام، نظافت منزل، آشپزی و… را انجام بدهند استفاده از خدمات مراقبتی و خدمات پرستاری در منزل منجر به تسهیل تمامی این فعالیت ها خواهد شد و البته مراقبین و پرستاران افزون بر آن که به بیمار کمک می‌کنند تا فعالیت روزانه شان را انجام بدهند بلکه سبک زندگی سالمی را برای آنها انتخاب می کنند.

اما برای سالمندانی که دارای بیماری های خاصی نظیر دیابت یا بیماری های روانی هستند اقدامات بیشتری توسط پرستار انجام می گیرد و قطعاً استفاده از خدمات پرستاری در منزل برای این بیماران امری ضروری و لازم محسوب می شود.

Home Doctor Services in Senji

در صورتی که شما خدمات پرستاری در منزل و خدمات مراقبتی را از شرکت های معتبر دریافت نمایید این اطمینان به شما داده می‌شود که به صورت جامع همه خدمات در اختیار بیمار شما قرار خواهد گرفت.

آرین طب

اگر به دنبال یکی از بهترین شرکت ها هستید تا خدمات پزشکی در منزل را به شما با بالاترین کیفیت ارائه بدهد کافیست که آرین طب را انتخاب کنید.

خدمات پزشکی در منزل آرین طب شامل گفتار درمانی، سونوگرافی در منزل، نوار قلب در منزل، رادیولوژی در منزل، پانسمان، فروش تجهیزات پزشکی، مشاوره روانشناسی، مراقبت از سالمند، مراقبت از کودک، فیزیوتراپی، تزریق سرم، پرستاری آی سی یو در منزل، آزمایشگاه آنلاین، داروخانه آنلاین، اجاره تجهیزات پزشکی، پزشک متخصص، پزشک عمومی، خدمات پرستاری، آزمایش آنتی بادی و تست pcr می باشد.

در آرین طب با انتخاب نام سرویس و انتخاب دقیق زمان وارد کردن جزئیات به راحتی از این خدمات بهره مند خواهید شد. همچنین شما می توانید با آگاهی و مطالعه اخبار و مقالات پزشکی به بیمار خود کمک کنید.

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 19 مهر 1401

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.