اگر زیاد عرق می‎کنید این چهار سوال را پاسخ دهید

اگر زیاد عرق می‎کنید این چهار سوال را پاسخ دهید

عرق کردن,بيماري عرق کردن,عرق کردن در بارداري,علائم عرق کردن,درمان عرق کردن,درمان عرق کردن با طب سوزني,مواد غذايي مناسب براي درمان عرق کردن,عرق کردن را چگونه درمان کنيم,عرق کردن در کودکان,عرق کردن در بزرگسالان,عرق کردن در نوزادان,عرق کردن در بهار,عرق کردن در تابستان,عرق کردن در پاييز,عرق کردن در زمستان,آشنايي با عرق کردن,همه چيز در مورد عرق کردن,عرق کردن واگيردار است,عرق کردن و درمان آن,ورزشهاي مناسب براي درمان عرق کردن

اگر زیاد عرق می‎کنید این چهار سوال را پاسخ دهید

 به گزارش بی اس ام اس به گفته محققان با وجود اینکه عرق کردن برای سلامتی بدن مفید است، اما در صورتی که تعریق به طور ناگهانی در خواب و یا فقط در بخشی از بدن رخ دهد، نشانگر بیماری است.عرق کردن یک نوع مکانیسم طبیعی بدن برای کاهش دما محسوب می‌شود، ولی تعریق زیاد می‌تواند نشانگر چندین نوع بیماری باشد.به گزارش هلث نیوز، برای اینکه بتوان تعریق طبیعی بدن را از تعریق غیر طبیعی آن تشخیص داد باید به چهار سوال، پاسخ گفت.

آیا به تازگی دچار تعریق زیاد شده‌اید؟
بعضی افراد از دوران کودکی و نوجوانی، بدنشان دچار تعریق زیاد بوده که این یک نوع عکس العمل عادی بدن محسوب می‌شود اما عرق ریزی شدید و ناگهانی در دوران جوانی، نشانگر یک نوع بیماری است.

آیا تعریق در تمام بدن شما رخ می‌دهد؟
اگر میزان تعریق در تمام بدن شما یکسان است این واکنش، یک عکس العمل طبیعی است اما اگر فقط یک طرف بدن در اثر تعریق خیس می‌شود نشانگر مشکلات عصبی است.

اگرزیادعرق می‎کنیداین چهارسوال راپاسخ دهید

آیا تعریق همراه با درد است؟
عرق ریزی غیر طبیعی (تعریق به صورت خیلی زیاد یا خیلی کم) اگر همراه با درد باشد، نشانه سندروم درد ناحیه‌ای است. در این‌جا آسیب به اعصاب نه فقط سبب درد می‌شود بلکه سبب تولید عرق در اطراف آن ناحیه نیز می‌شود.

آیا اغلب در رختخواب دچار تعریق می‌شوید؟
تعریق مکرر در زمان خواب، عملی غیر طبیعی است. این نوع واکنش می‌تواند علامت بیماری ایدز، نشانگر تاثیر منفی داروهای ضد افسردگی و یا اثرات منفی مکمل‌های نیاسین باشد.

منبع:asriran.com

اگر زیاد عرق می‎کنید این چهار سوال را پاسخ دهید

<

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.