عوارض و موارد مصرف قرص نولپازا 40 و 20 چیست

عوارض و موارد مصرف قرص نولپازا 40 و 20 چیست

قرص نولپازا قرص نولپازا ,قرص نولپازا ۲۰,قرص نولپازا چیست,قرص نولپازا40,قرص نولپازا 40 چیست,قرص نولپازا 20 برای چیست,قرص نولپازا ۴٠,قرص نولپازا۴۰ توضیحاتی در مورد قرص نولپازا در معده یک سری سلول هایی وجود …

گیاهان دارویی و درمان بیماری های لثه و دهان

گیاهان دارویی و درمان بیماری های لثه و دهان

گیاهان دارویی و درمان بیماری های لثه و دهان خواص گیاهان دارویی,فواید گیاهان دارویی,گیاهان دارویی درمانی,خاصیت گیاهان دارویی,خواص گیاهان دارویی درمانی,خواص گیاهان دارویی برای پوست,خواص گیاهان دارویی برای مو,خواص گیاهان دارویی برای …

آشنایی با تب بر قوی گیاهی خانگی طبیعی برای کودکان و بزرگسالان

آشنایی با تب بر قوی گیاهی خانگی طبیعی برای کودکان و بزرگسالان

تب بر تب بر ،تب بر قوی،تب بر گیاهی،تب بر طبیعی،تب بر خانگی،تب بر کودکان،تب بر قوی گیاهی،تب بر قوی بزرگسالان،تب بر قوی خانگی،تب بر قوی برای کودک،تب بر قوی برای بزرگسالان،تب …

چگونه درد آمپول را تحمل کنیم

خواص آمپول,فواید آمپول,آمپول درمانی,خاصیت آمپول,خواص آمپول درمانی,خواص آمپول برای پوست,خواص آمپول برای مو,خواص آمپول برای جوانی,خواص آمپول برای بارداری,خواص خوردن آمپول,فواید آمپول خام,فواید آمپول پخته

آمپول,ترس از آمپول زدن,راههای کاهش درد آمپول

به گزارش بی اس ام اس : خجالت نکشید و اگر از آمپول زدن می‌ترسید یا قبل از آن استرس می‌گیرید، حتماً به پزشک یا پرستار بگویید.

آیا آمپول زدن مضطربتان می‌کند؟ مطمئن باشید که این فقط شما نیستید که این مشکل را دارید. افراد زیادی از آمپول زدن می‌ترسند و دلیل آن هم ترس از سوزن است. دفعه بعد که دکتر برایتان آمپول تجویز کرد، با استفاده از این نکات تحمل آن را برای خودتان ساده‌تر کنید.

۱- وقتی در سالن انتظار هستید سعی کنید فکرتان را به چیز دیگری منحرف کنید.یک بازی، کتاب یا موزیک با خودتان داشته باشید، چیزی که بتواند حواس شما را پرت کند و یادتان برود که در اتاق انتظار برای زدن آمپول نشسته‌اید.

آمپول,ترس از آمپول زدن,راههای کاهش درد آمپول

۲- تمرکز کنید و نفس‌هایی عمیق و آرام بکشید.هوا را کامل به داخل شکمتان وارد کنید. تنفس عمیق می‌تواند به ریلکس‌تر شدن شما کمک کند و تمرکز کردن روی چیزی جز آمپول باعث می‌شود حواستان از آن موضوع پرت شود.

۳- عمداً روی یک چیز در آن اتاق تمرکز کنید.یک تابلو، پوستر یا علامت روی دیوار پیدا کنید و روی آن تمرکز کنید. به جزئیات آن خوب دقت کنید: اگر روی یک تابلو تمرکز کرده‌اید، مثلاً تعداد گل‌های موجود در باغ نقاشی شده درون تابلو را بشمارید یا هر چیز دیگری که در تابلو وجود دارد. به پیامی که در پوستر تبلیغاتی موجود در اتاق داده شده توجه کنید. درهرحال باید بتوانید روی چیز دیگری به غیر از آمپول تمرکز کنید.

۴- سرفه کنید. تحقیقات نشان می‌دهد که سرفه کردن موقعی که سوزن وارد بدنتان می‌شود به شما کمک می‌کند درد کمتری احساس کنید.

۵- بدنتان را شل و ریلکس کنید.احساس فشار در بدن، مخصوصاً اگر قسمتی از بدنتان که سوزن قرار است وارد آن شود را سفت کرده ‌اید، باعث می‌شود بیشتر دردتان بگیرد.بعضی‌وقت‌ها بعضی‌ها بعد از آمپول زدن احساس سرگیجه و ضعف می‌کنند. اگر شما هم همین احساس را داشتید، قبل از ترک محل جایی بنشینید و چند دقیقه استراحت کنید. خجالت نکشید و اگر از آمپول زدن می‌ترسید یا قبل از آن استرس می‌گیرید، حتماً به پزشک یا پرستار بگویید. متخصصین به این مسئله عادت دارند و می‌توانند برای ریلکس شدن کمکتان کنند.

منبع: www.3-m.ir

چگونه درد آمپول را تحمل کنیم

آخرین بروز رسانی در : جمعه 15 مرداد 1395
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.