نوشیدنی گرم برای افزایش یادگیری

نوشیدنی گرم برای افزایش یادگیری

خواص گل تلفونی,فواید گل تلفونی,گل تلفونی درمانی,خاصیت گل تلفونی,خواص گل تلفونی درمانی,خواص گل تلفونی برای پوست,خواص گل تلفونی برای مو,خواص گل تلفونی برای جوانی,خواص گل تلفونی برای بارداری,خواص خوردن گل تلفونی,فواید گل تلفونی خام,فواید گل تلفونی پخته

نوشیدنی گرم برای افزایش یادگیری

به گزارش بی اس ام اس : گل تلفونی ، گیاهی است با گل های بنفش که بومی آفریقای شمالی، اروپا و آسیای مرکزی است. فواید این گل در بسیاری از نقاط جهان مورد توجه فراوان قرار گرفته است بطوری که اروپایی ها آن را ضددیابت، چینی ها آن را داروی مهم ضدسرفه و در هاوایی به عنوان درمان کننده قطعی عفونت و خونریزی می شناسند.چای گل تلفونی که از مخلوط یک قاشق غذاخوری گل خشک در یک فنجان آب جوش در مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه تهیه می شود، خواص آنتی بیوتیک فراوانی داشته و علاوه بر آن که ضدباکتری قوی است، اسهال را بهبود بخشیده و برای درمان زخم دهان مفید است.ترکیبات مفید موجود در دم کرده گل تلفونی، بسیاری از انواع سردرد را بهبود می بخشد. این چای برای مشکلات حافظه از جمله کاهش میزان یادگیری و توان یادآوری مطالب مفید است.

نوشیدنی گرم برای افزایش یادگیری

تحقیقات بیانگر آن است چای گل تلفونی ضدسرطان بوده و از بدخیم شدن سلول های بدن پیشگیری می کند. مصرف منظم این نوشیدنی میزان قند خون را تنظیم کرده و گردش خون را بهبود می بخشد.بسیاری از اختلالات گوارشی و مشکلات سوءهاضمه با استفاده از این نوشیدنی درمان شده و تأثیر زیادی در درمان سینوزیت، سرفه های خشک و التهاب ریه دارد. البته مصرف این دم کرده در دوران بارداری ممنوع است.

منبع:روزنامه ایران

نوشیدنی گرم برای افزایش یادگیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.