ماساژ ورزشی چیست و چطور انجام می شود؟

ماساژ ورزشی چیست و چطور انجام می شود؟

ماساژ ورزشی ، تکنیکی است که برای آماده سازی بدن برای فعالیت بدنی و همچنین تسریع روند ریکاوری بعد از ورزش استفاده می شود.  این نوع ماساژ نوعی اثر مکانیکی بر عضلات، …

مزایای طراحی وب سایت برای کسب ­‌و کار شما

مزایای طراحی وب سایت برای کسب ­‌و کار شما

مزایای طراحی سایت بسیار زیاد است اما برای اطلاع کلی از این موضوع در ادامه برخی از آن ها را برای شما بیان کرده و به مختصر توضیح داده ایم: ۱.کاهش هزینه …

مزایای تزریق چربی به روش نانوفت

مزایای تزریق چربی به روش نانوفت

مزایای تزریق چربی به روش نانوفت زمانی که به دنبال استفاده از یک روش تزریق چربی به صورت خود هستید و می‌خواهید زیباسازی را برای چهره خود داشته باشید، حتما روش‌های بسیاری …

چرا شرکت شما به فلاتر نیاز دارد؟

یکی از فناوری‌های frontend که در سال 2022 توصیه می‌کنم فلاتر است – من به شما نشان خواهم داد که چرا

مدتی است که من و شرکتم Flutter را به عنوان چارچوب اصلی موبایل (و احتمالاً وب) خود پذیرفته ایم و چیزی برای شکایت نداریم. پس از 2 سال، ما بسیار مطمئن هستیم که انتخاب درستی انجام داده ایم.

سفارش طراحی سایت در فریلنس پروژه

در EngApp، ما راه‌حل‌های دیجیتال داخلی و خارجی را برای مشتریانی که بسیاری از آنها شرکت‌های فناوری قوی هستند، توسعه می‌دهیم.

انجام پروژه متلب

در حال حاضر ما 3 طراح، 4 توسعه دهنده بک اند و تنها 2، بله فقط 2 توسعه دهنده فرانت اند داریم. توسعه دهندگان فرانت اند روی موبایل و وب کار می کنند و حدود 90 درصد مواقع از Flutter استفاده می کنند.

چرا 90% و نه 100%؟ Flutter برای وب اکنون در نسخه بتا است و آنچه را که برای انتقال رسمی به آن نیاز داریم را ارائه نمی دهد. با این حال، این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم با Flutter Web کمی سرگرم شویم. اکنون برای آزمایش در دسترس است، اما به یاد داشته باشید که دارای مرزهایی است.

حالا بیایید به سمت کارفرما نگاه کنیم – یک شرکت می خواهد به چه چیزی برسد؟ از کوچکترین تیم ممکن برای یک ویژگی یا پروژه استفاده کنید و با پروژه درآمد کسب کنید. در غیر این صورت، پروژه‌ها گران‌تر خواهند بود و ممکن است نتوانید از عهده توسعه‌دهندگان برای ساخت آن برآیید. شما نمی توانید هزینه کمتری دریافت کنید یا ارزش محصول خود را کاهش دهید، و مشتریان متوجه نمی شوند که در داخل چه اتفاقی می افتد.

یک مثال عملی از این “تقویت” از Flutter در اواسط سال 2019 بود. ما دو پروژه را توسعه دادیم و هر دو بسیار طاقت فرسا بودند. ما دو برنامه تحرک شهری را توسعه دادیم و با استفاده از پشته‌های قبلی، ساخت این برنامه می‌توانست 6 تا 12 ماه طول بکشد، از جمله منطق، معماری تمیز، انیمیشن‌ها، آزمایش‌ها و غیره. با Flutter، ما همان برنامه را در کمتر از 2 ماه ساختیم.

در عرض 2 ماه، هم یک برنامه مسافر و راننده ایجاد کردیم که شامل همه منطق تجاری، انیمیشن‌ها، درخواست‌ها، ادغام بومی، پرداخت، برداشت نقدی، بازخورد سواری و هر آنچه که یک برنامه مانند این نیاز دارد داشته باشد.

در این لحظه ممکن است فکر کنید که می خواهید فلاتر را امتحان کنید، درست است؟ امیدوارم پاسخ این سوال “بله” باشد. با این حال، من نمی‌دانم چه کسی این را می‌خواند و به چه چیزی فکر می‌کنید، بنابراین برخی از مزایا و معایب را ارائه می‌دهم:

طرفداران:

توسعه بسیار سازنده

(طراحی با بهترین طراحان لوگو در فریلنس پروژه)

عملکرد فوق العاده (60fps)

ما می‌توانیم هر چیزی را که طراحان خلق کرده‌اند بسازیم

طرح ها با فلاتر به درستی در کراس پلتفرم رندر می شوند

بدون پل ارتباطی بین برنامه و دستگاه (مانند React Native)

چارچوب مناسب برای رسیدگی به همه چیز

زبان قدرتمند (دارت)

کامپایل شده به باینری (به لطف دارت)

پرحرفی کمتر

معایب:

گاهی اوقات شما نیاز به کمک کمی از پلت فرم بومی دارید

همانطور که می بینید، تنها چند معایب وجود دارد که پیشرفت ما را در توسعه «به تأخیر انداخته»، اما هیچ چیز خیلی جدی یا حیاتی نیست. این روزها، ما می‌توانیم همه چیز را در اینترنت یاد بگیریم، بنابراین فقط چند روز دیگر برای پیاده‌سازی و آزمایش آن نیاز داشتیم.

همه اعضای تیم، از جمله مشتریان، از اینکه چقدر سریع می‌توانیم هر دو برنامه را در مدت زمان کوتاهی توسعه و اجرا کنیم، از جمله هر آنچه پروژه با کارایی بالا نیاز دارد، بسیار تحت تأثیر قرار گرفتند.

اگر در مورد فلاتر کنجکاو هستید یا پروژه کوچکی دارید که در فلاتر نوشته شده است، از برداشتن قدم بعدی نترسید. با شرکت خود صحبت کنید و آن را معرفی کنید یا در فروشگاه Play/App Store عمومی کنید. شما از آن لذت خواهید برد و مهمتر از همه، مشتریان و کاربران شما نیز از آن لذت خواهند برد!

 

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 4 مرداد 1401

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.