خرید بایننس کوین (BNB) از صرافی بیت ایمن

خرید بایننس کوین (BNB) از صرافی بیت ایمن

صرافی های ارز دیجیتال امروزه بیش از صرافی های فیات در معرض توجه هستند. این صرافی ها که در آن ها خرید و فروش بیت کوین و چندین ارز دیجیتال دیگر از …

ماه چت بهترین چت روم آنلاین فارسی

ماه چت بهترین چت روم آنلاین فارسی

چکیده : ماه چت قدیمی ترین چت روم فارسی مباشد که در سال ۱۳۹۴ افتتاح شد. آدرس : Mahchat.skin _ Mahchat.ir برای آشنایی بیشتر با چت روم ماه چت بهترین و شلوغ ترین …

مراحل پروژه های ساخت استخر

مراحل پروژه های ساخت استخر

مراحل پروژه های ساخت استخر از لحظه ای که پیمانکار پروژه ساخت استخر اختصاصی شما را انجام می دهد تا لحظه ای که استخر را آزمایش می کند و به شما تحویل …

خرید ملک و اخذ اقامت گرجستان در سه سوت!

اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک آسانترین راه برای اخذ اقامت گرجستان هست.

کشور گرجستان که امروزه به یکی از قطب های مهاجرت ایرانیان تبدیل شده راه های مختلفی را برای اخذ اقامت پیش روی متقاضیان قرار داده است ولی یکی از آسان ترین راه های اخذ اقامت، اقامت گرجستان از طریق خرید ملک است.

اگر بخواهیم قیمت خرید ملک در کشور گرجستان را با کشور ایران مقایسه کنم باید به شما بگویم که قیمت ملک در گرجستان بسیار پایین تر از ایران است.

این موارد رو بررسی کنید قبل از اخذ اقامت گرجستان با خرید ملک  در گرجستان:

 • شرایط اخذ اقامت گرجستان با خرید ملک
 • بازار خرید ملک در گرجستان
 • مزایای خرید ملک در گرجستان

اگر به دنبال سرمایه گذاری در املاک و مستغلات کشور گرجستان هستید در واقع به اطلاعات بسیار زیاد نسبت به بازار املاک نیاز خواهید داشت. با بررسی بیش از 200 آپارتمان برای فروش و تجزیه تحلیل وضعیت قیمت ها می توان نتیجه گرفت که کدام منطقه بهترین منطقه برای سرمایه گذاری در املاک گرجستان و جستجوی خانه های فروشی است.

اگر قصد دارید در کشور گرجستان، به جای یک خانه مسکونی، یک ویلای تفریحی خریداری کنید، باید بدانید که میتوانید با قیمت پایین تری نسبت به املاک داخل شهر این ملک را به نام خود ثبت کنید.

چطور با خرید ملک در گرجستان اقامت بگیریم؟

مراحل اخذ اقامت گرجستان با خرید ملک در گرجستان

اخذ اقامت گرجستان با خرید ملک در گرجستان یکی از ساده ترین روش های رسیدن به اقامت گرجستان است و خرید ملک در گرجستان و سرمایه گذاری در املاک گرجستان اقامت کلیه اعضاء خانواده را به همراه خواهد داشتت و یکی از این کشورها گرجستان می باشد که شرایط اخذ اقامت با خرید ملک را برای خارجی ها فراهم کرده است.

اگر شما در این کشور ملکی به غیر از یک زمین کشاورزی خریداری کنید و توسط کارشناسان موسسات بانکی گرجستان این ملک بیش از 100000$ (دلار) ارزش گذاری شود، به شما اقامت موقت یکساله قابل تمدید و پس از 6 سال اقامت دائم گرجستان تعلق خواهد گرفت. نکته قابل توجه این است که شما در طول این 6 سال می توانید هر زمان که خواستید ملک خود را به فروش برسانید اما باید آن را با یک ملک دیگر به ارزش حداقل 100000$ (دلار) جایگزین کنید.

توجه داشته باشید که همسر شما و فرزندانتان به علاوه والدین تحت تکفل شما می‌ توانند از اقامت یکساله و پس از 6 سال از اقامت دائم کشور گرجستان بهره‌مند شوند اما پس از صدور ویزای اقامت کشور شما و خانواده حداکثر یک ماه فرصت دارید که جهت تکمیل مراحل قانونی و اداری و دریافت کارت اقامت خود به کشور گرجستان مراجعه کنید. انجام تمام مراحل اخذ اقامت از طریق خرید ملک در این کشور حدود 300$ (دلار) به ازای هر فرد برای شما هزینه خواهد داشت. یکی دیگر از امکاناتی که گرجستان برای افرادی که قصد خرید ملک به ارزش بیش از 70000$ (دلار) را دارند ارائه می دهد این است که آنها می‌توانند به جای یک خانواده در صورت تمایل برای اخذ اقامت موقت برای دو خانواده اقدام کنند. تمام هزینه های اخذ اقامت در صورت دارا بودن شرایط اخذ اقامت گرجستان باید سالانه و در زمان  تمدید ویزای اقامت موقت مجدداً پرداخت شود.

خرید ملک در گرجستان

مزایای خرید ملک در کشور گرجستان

مزایای خرید ملک در گرجستان عبارتند از:

برای اخذ اقامت در کشور گرجستان یکی از روش هایی که معمولاً توسط کارشناسان توصیه می‌شود سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در گرجستان است زیرا برای خریدار هیچگونه مالیاتی به همراه ندارد. به طور کلی به موارد زیر می توان به عنوان مزایای خرید ملک در کشور گرجستان اشاره کرد:

 • مهم ترین آن، میتوان به موضوع احتمال عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا اشاره کرد.
 • اولین مزیت خرید ملک در گرجستان، دریافت اقامت این کشور است!! مهم ترین قانونی که دولت این کشور برای افزایش معاملات املاک گرجستان انجام داد، قانون اخذ اقامت برای خریداران املاک گرجستان است.
 • اخذ اقامت برای خود و خانواد با یک بودجه معقول 100000$ دلار
 • ارزش افزوده ملک خریداری شده به صورت سالیانه بیش از 10%
 • کشور گرجستان تلاش می کند تا سال 2021 شهروندان این کشور بتوانند بدون ویزا به اروپا سفر کنند.
 • پس از 6 سال اقامت موقت می توانید اقامت دائم گرجستان را اخذ کنید.
 • امنیت مثال زدنی در کشور گرجستان وجود دارد و آمار جنایات تقریباً صفر می باشد.
 • برای فرزندان شما مدارس و دانشگاه های معتبر با ارزش علمی بالایی در این کشور وجود دارد.
 • برای راه اندازی کسب و کار در گرجستان می توانید از وام و تسهیلات بانکی استفاده کنید.
 • با دارا بودن ویزای کشور گرجستان راحت تر می توانید به کشورهای آمریکایی و اروپایی سفر کنید.

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 3 آذر 1400

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.