چوب طبل سرشار از آهن

چوب طبل سرشار از آهن

خواص چوب طبل,فواید چوب طبل,چوب طبل درمانی,خاصیت چوب طبل,خواص چوب طبل درمانی,خواص چوب طبل برای پوست,خواص چوب طبل برای مو,خواص چوب طبل برای جوانی,خواص چوب طبل برای بارداری,خواص خوردن چوب طبل,فواید چوب طبل خام,فواید چوب طبل پخته

«چوب طبل» سرشار از آهن

به گزارش بی اس ام اس : چوب طبل، سبزی معروفی است که در سراسر هند و پاکستان کشت می شود. این گیاه خاصیت ضدباکتریایی دارد و تصفیه کننده خون و غنی از آهن است. تقریبا همه قسمت های درخت چوب طبل ارزش درمانی دارد. برگ های آن که ارزش دارویی زیادی دارد ، بیماری های زیادی را درمان می کند.

▪ برگ های این گیاه تقویت کننده اسکلت بدن است و برای تصفیه خون مفید است.

▪ این گیاه برای زنان باردار بسیار مفید و در دوران شیردهی، شیر مادر را افزایش می دهد. مصرف منظم این گیاه کلسیم، ویتامین و آهن لازم مادران را تامین می کند. این مواد غذایی زایمان را آسان می کند و ناراحتی های پس از زایمان را کاهش می دهد.

▪ برگ های این گیاه از اختلالات هاضمه پیش گیری می کند و بهترین درمان گیاهی برای رفع اسهال، وبا، اسهال خونی و یرقان به حساب می آید.

▪ سوپ چوب طبل، گرفتگی سینه، گلودرد و سرفه را برطرف می کند.

▪ بخور چوب طبل آسم و مشکلات ریه را تا حد زیادی رفع می کند.

«چوب طبل» سرشار از آهن

▪ آب این گیاه، به پوست شادابی می بخشد. کافی است کمی چوب طبل و آب لیمو را با هم مخلوط کنید و به صورت بمالید. این ماده، آکنه، جوش های سرسیاه و ناراحتی های پوستی دیگر را نیز درمان می کند.

▪ سوپ این گیاه، عفونت پوست، قفسه سینه و گلو را از بین می برد. چوب طبل، خاصیت ضدباکتریایی دارد که مشابه پنی سیلین و آنتی بیوتیک های دیگر است.

▪ برای رفع زخم معده برگ های آسیاب شده آن را با کمی ماست مخلوط و هر روز مصرف کنید.

▪ جوشانده آن اختلالات تنفسی و سکسکه را رفع می کند.

روزنامه خراسان

چوب طبل سرشار از آهن

<

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.