گلچین جدیدترین و شیک ترین مدل موی خامه ای مردانه و پسرانه

گلچین جدیدترین و شیک ترین مدل موی خامه ای مردانه و پسرانه

,مدل موی خامه ای,مدل موی خامه ای پسرانه,مدل موی خامه ای دخترانه,مدل موی خامه ای مردانه,مدل موی خامه ای زنانه,مدل موی خامه ایی,مدل موی خامه ای عروس,مدل موی خامه ای جدید,مدل موی خامه ای برای عروس,مدل موی خامه ای کوتاه,مدل موی خامه ای پسرانه جدید,مدل مو خامه ای پسرانه,مدل موهای خامه ای پسرانه,مدل موي خامه اي مردانه,مدل مو خامه ای مردانه,عکس مدل موی خامه ای پسرانه,مدل موی سر خامه ای پسرانه,عکس مدل مو خامه ای پسرانه,مدل مو خامه ای دخترانه,آموزش مدل موی خامه ای دخترانه,عکس مدل موی خامه ای دخترانه,آموزش مدل مو خامه ای دخترانه,عکس مدل مو خامه ای دخترانه,عکس مدل موی خامه ای مردانه,آموزش مدل موی خامه ای مردانه,مدل مو خامه ای زنانه,آموزش مدل مو خامه ای زنانه,آموزش مدل موی خامه ای زنانه,جدیدترین مدل مو خامه ای زنانه,مدل موی خامه ایی زنانه,مدل مو خامه ایی,مدل موي خامه اي,مدل موي خامه اي عروس,مدل مو خامه ای عروس,مدل مو خامه ای برای عروس,مدل موی خامه ای جدید پسرانه,مدل مو خامه ای جدید,جدیدترین مدل موی خامه ای,مدل موهای خامه ای جدید,جدیدترین مدل مو خامه ای,مدل مو پسرانه کوتاه ایرانی خامه ای جدید 2015,مدل موی خامه ای کوتاه پسرانه,مدل مو خامه ای کوتاه,مدل مو پسرانه خامه ای کوتاه

بی اس ام اس —-> عکس —-> در این مطلب عکس های زیبا از مدل موی خامه ای را برای شما فراهم نمو ده ایم.

برای دیدن تمامی عکس ها  به ادامه مطلب مراجعه نمایید

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

نکاتی در مورد سشوار کشیدن سر هنگام درست کردن مو به صورت مدل موی خامه ای

باید دقت داشته باشید که کیفیت سشوار و انتخاب شدت سشوار و طریقه در دست گرفتن سشوار خیلی مهم است.باد سر سشوار به شدت برای مدل موی خامه ای مضر است.این یک نکته مهم است که به طور کلی سشوار هم برای مو ضرر دارد هم مغز.حتما بوسیله یک برس موهایتان را خشک کنید.برای اینکه موهایتان را براق کنید، سشوار را برای باد داغ تنظیم کنید. اگر سشوار را طوری تنظیم کنید که باد سرد تولید کند، روغن ها و ژل و سایر فرآورده هایی که برای فرم دادن موهایتان استفاده کرده اید روی موهایتان ثابت خواهند شد و همچنین از ایجاد الکتریسیته ساکن موهایتان پیشگیری خواهد کرد. هنگام استفاده از سشوار آن را همیشه روی موهایتان حرکت دهید و متمرکز نگه ندارید.برای اینکه  ریشه مو با  سشوار آسیب نبیند،اول از همه سشوار باید حرارت مناسب داشته باشد و بهترین زاویه 90 درجه با فاصله چندین سانتی متر است. به علاوه اگر در کشیدن سشوار مهارت دارید،  بهتر است قبل از این کار از سرم های مخصوص کریستال استفاده کنید اما اگر زیاد ماهر نیستید بعد از سشوار کشیدن کمی از این روغن را به کف دست خود بریزید و روی موهای تان به آرامی بکشید. بهترین برس، برسی بزرگ و گرد است. این برس پس از سشوار کشیدن بهترین حجم و حالت را به موهایتان خواهد بخشید. برس های فلزی برای سشوار کشیدن مناسب ترین هستند و بهترین شکل را به موهایتان خواهند داد. شما می توانید از برس های کم قطرتر برای مرتب کردن و سشوار کشیدن موهای چتریتان استفاده کنید.هر روز هم سشوار نکشید.برای موهایتان ارزش قائل شوید و سلامتی خود را به خطر نیتدازید

مجموعه بی نظیر و کامل مدل موی خامه ای در مدل های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

رشد و سلامتی مو بستگی به سه عامل مهم دارد.تغذیه مناسب و کافی، رعایت بهداشت، فعالیت منظم غدد چربی. ریزش مو ممکن است در اثر عوامل طبیعی و یا غیرطبیعی باشد.عوامل طبیعی ریزش مو عبارتست از: پیری، وراثت در خانواده‏ای که پدر یا مادر دچار طاسی یا کم‏موئی باشند معمولا فرزندان آن خانواده هم دچار کم‏موئی هستند، عوامل غیرطبیعی ریزش مو: غم و اندوه، شوک‏های ناگهانی، مطالعه و تفکر زیاد بدون تغذیه خوب و مناسب، بروز اختلال در ترمیم‏های سلولی. چربی بیش از حد، خشکی بیش از حد، شوره سر، موخوره، شکستگی مو، عفونت‏های قارچی، عوامل عفونی در هر نقطه بدن کم‏خونی و ضعف عمومی، زایمان‏ های متعدد و حساب‏نشده استفاده بیش از حد از مواد شیمیائی مانند، فر، صاف، رنگ، دکلره و غیره.

گالری عکس های جدید مدل موی خامه ای پسرانه در طرح های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

استرس مرحله رشد فعال مو را کوتاه می کند و موها سریع تر به فاز ریزش مومی رسند. معمولا پس از ۳-۶ ماه که از یک استرس شدید می گذرد، فرد دچار ریزش مو می شود.سیکل رشد مو ها شامل مرحله رشد فعال (آناژن) ، مرحله توقف رشد (کاتاژن) و مرحله ریزش مو می شود. مرحله رشد فعال مو ۲ – ۶ طول می کشد. مرحله توقف رشد ۳۵ روز و موها ظرف ۱۰۰ روز می ریزند. تعداد موهایی که روزانه می ریزد، بین ۷۰ – ۱۰۰ ، عدد طبیعی است . به شرط آنکه رویش مو در همین حد باشد، منجر به کم مویی نمی شود. به طور طبیعی ریزش مو در فصول پاییز و زمستان بیشتر است

مجموعه بی نظیر و کامل مدل موی خامه ای مردانه در مدل های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

طبیعی‌ترین تقویت‌ کننده‌ های مو

 استفاده از لوسیون، مرهم و ماسک و رنگ‌های گیاهی و طبیعی از قدیمی‌ترین و امن‌ترین روش‌هایی است که هنوز هم برخی از دختران و زنان شرقی در کشورهای آسیایی از آن برای افزایش زیبایی، آراستگی و سلامت موهایشان استفاده می کنند. بهره‌گیری از این شیوه‌ها پیش از آنکه مصرف لوسیون‌ها، رنگ موها و دیگر محصولات شیمیایی پوست و مو بازار محصولات بهداشتی و زیبایی جهان را قبضه کند میان بسیاری از مردم جهان باب بود. این گروه از علاقه‌مندان استفاده از محصولات طبیعی علاوه بر آنکه از قابلیت‌های گیاهان دارویی برای حفظ زیبایی‌شان بهره می‌گیرند از جنبه‌های درمانی آنها نیز استفاده می‌کنند و برخلاف رنگ‌ها و لوسیون‌های شیمیایی، زیبایی را همراه با سلامت و شادابی برای پوست و موی خود می‌خواهند. در اینجا نسخه‌های طبیعی درمانگران شیوه‌های طب سنتی و مکمل برخی از روش‌های تقویت، ترمیم و رنگ کردن موها با گیاهان دارویی را با هم مرور می‌کنیم.

گالری عکس های جدید مدل موی خامه ایی در طرح های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

انگور کولی، راه‌حلی برای جوانسازی مو

اگر برای پوشاندن تارهای سفید موهایتان دست به دامن رنگ‌های شیمیایی شده‌اید، حتما تا امروز دست‌کم یک‌بار سوختگی و خشکی ساقه موی خود را تجربه کرده‌اید. در میان نسخه‌های گیاهی طب سنتی که غالبا بر جنبه‌های درمانی تاکید دارند روشی وجود دارد که از آن نه‌تنها برای درمان خشکی و افزایش مقاومت تار مو می‌توان بهره برد بلکه می‌توان از آن برای پوشاندن تارهای سفید مو نیز استفاده کرد. میوه انگور کولی یکی از بهترین گیاهان دارویی برای این منظور است. ضمن آنکه عصاره و جوشانده به دست آمده از این گیاه می‌تواند بهترین دارو برای از بین بردن کک و لک و بهترین لوسیون برای جایگزین کردن به جای شیرپاک‌کن باشد.

نسخه ۱: ۶۰ گرم از برگ و میوه انگور کولی را در یک لیتر آب بریزید و بگذارید آهسته بجوشد تا حجم آن به نصف برسد. سپس این محلول را از صافی رد کنید و با آن ۲ تا ۳ مرتبه در هفته موها‌یتان را ماساژ دهید تا رنگ تارهای مو به سرمه‌ای تیره تبدیل شود.

نسخه ۲:  نصف استکان انگور کولی را درون ۲ لیوان آب بریزید و آن را روی حرارت قرار دهید تا یک لیوان از آن باقی بماند. باقی مانده این جوشانده را صاف  کرده و از آن پس از سرد شدن برای پاک کردن آرایش خود استفاده کنید. این لوسیون گیاهی بهترین گزینه برای پوست‌های حساس است.

نسخه ۳: برای جوانسازی و افزایش شادابی پوست گل‌های خشک شده انگورکولی را دم کنید و مقداری پودر باقلای خشک به آن اضافه کرده و خمیری تهیه کنید. این خمیر را به صورت ماسک روی صورت بگذارید و پس از ۱۵دقیقه بجوشانید.

مجموعه بی نظیر و کامل مدل موی خامه ای جدید در مدل های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

یک تیر و دو نشان با پودر برگ حنا

ماساژ خمیر به دست آمده از پودر برگ حنا علاوه بر آنکه موجب ترمیم ساقه مو، افزایش ضخامت تار مو و درمان موهای دوشاخه می‌شود می‌تواند به عنوان بهترین گزینه برای تغییر رنگ موها به رنگ مسی، حنایی و قهوه‌ای روشن باشد. به گفته درمانگران طب سنتی استفاده از ماسک حنا به صورت مستمر موجب درمان ریزش مو و پیشگیری از ریزش آن می‌شود.

نسخه۱: نصف لیوان پودر حنا را با آب و یک زرده تخم‌مرغ مخلوط کنید و آن را به مدت ۴۵ دقیقه روی موهای خود قرار دهید. در صورتی که موهای تیره‌رنگ داشته باشید می‌توانید به موهایتان توناژ قهوه‌ای بدهید.

نسخه ۲: افرادی که می‌خواهند با کمک رنگ‌های طبیعی و گیاهی موهای خود را به رنگ مسی نزدیک کنند می‌توانند به میزان مساوی گل ریواس، گل بابونه و برگ حنا را با ۳ لیوان آب مخلوط کرده و بجوشانند. سپس این مخلوط را پس از سرد شدن روی موهایشان ماساژ دهند.

نسخه۳: درمانگران طب سنتی اندونزی از برگ‌های له شده و خیس شده حنا و جوشانده برگ‌های حنا برای درمان عفونت‌ها و زخم‌های ناخن استفاده می‌کنند. آنها از این مرهم برای درمان خارش و سرخی پوست نیز استفاده می‌کنند.

گالری عکس های جدید مدل موی خامه ایی در طرح های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

ماسک ریواس و بابونه ویژه میانسالان

خانم‌هایی که با سفیدی و ریزش تارهای مو در دوران میانسالی و کهنسالی مواجهه هستند می‌توانند در مدت زمان باقی مانده تا عید نوروز از مخلوط گیاه دارویی ریواس و بابونه برای تقویت و تغییر رنگ موهایشان استفاده کنند. استفاده از این ترکیب به صورت موضعی یا حمام کردن در آبی که عصاره یا جوشانده بابونه و ریواس در آن قرار دارد موجب تقویت بدن و افزایش توان و سیستم ایمنی بدن می‌شود.

نسخه۱: اگر موهای خود را بلوند کرده‌اید، برای افزایش درخشندگی و شفافیت آن هر هفته آنها را با جوشانده گیاه بابونه بشویید. این جوشانده علاوه بر درخشندگی موها، مقاومت تارهای مو را در برابر مواد شیمیایی افزایش می‌دهد.

نسخه۲: برای تهیه مخلوط بابونه و ریواس باید به میزان مساوی گل بابونه و گل ریواس را درون ۳ لیوان آب بریزید و این مخلوط را روی حرارت ملایم قرار دهید تا آماده شود. بعد از گذشت ۲۰دقیقه که گل بابونه در آب جوشید این محلول آماده است. آن را صاف کرده و پس از خنک شدن روی موهای خود ماساژ دهید. این کار را تکرار کنید تا رنگ طلایی مورد علاقه‌تان روی موها ظاهر شود.

نسخه ۳: ماساژ مخلوط جوشانده گل بابونه با روغن بادام روی پوست سر یکی از بهترین روش‌ها برای درمان خارش و از بین رفتن قرمزی و التهاب پوست سر است.

مجموعه بی نظیر و کامل مدل موی خامه ای کوتاه در مدل های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

درمان شوره سر با ماسک روناس

اگر تصمیم دارید دست کم از شر شوره سر خلاص شوید، پیشنهاد می‌کنیم ماسک روناس را تجربه کنید. با کمک این گیاه دارویی نه تنها می‌توانید از بروز شوره سر در تعطیلات عید نوروز پیشگیری کنید بلکه می‌توانید از آن برای تیره کردن رنگ موهای خود استفاده کنید بدون آنکه نگران آسیب‌های احتمالی تغییر رنگ موهایتان باشید. روناس علاوه بر آنکه می‌تواند طیف رنگ‌های قهوه‌ای تیره، مشکی و پرکلاغی را ایجاد کند، می‌تواند به درمان شوره سر و درمان و پیشگیری از پوسته پوسته شدن پوست سر شما کمک کند.

نسخه ۱: اگر تصمیم دارید موهایتان را پرکلاغی کنید می‌توانید نصف لیوان پودر رناس را با آب مخلوط کنید و آن را به مدت ۴۵ دقیقه روی موهایتان ماسک کنید. هر ۱۰ دقیقه یک بار پوست سر را با کمک این مرهم به خوبی ماساژ دهید.

نسخه۲: ۱۰ گرم ریشه روناس را در یک لیتر آب ریخته و بگذارید برای مدت ۱۰ دقیقه بجوشد. این جوشانده را در وان حمام بریزید و برای رفع بیماری‌های پوستی در آن استراحت کنید. در ضمن با کمپرس جوشانده روناس روی سر می‌توانید برای درمان شوره سر نیز بهره بگیرید.

نسخه۳: برای به دست آمدن رنگ قهوه‌ای تیره برای موهایتان می‌توانید علاوه بر ریشه روناس، پوست گردو و دانه‌های قهوه را به میزان مساوی ترکیب و با مقداری آب، خمیر کرده و به مدت ۴۵ دقیقه روی سر بگذارید.

گالری عکس های جدید مدل موی خامه ای پسرانه جدید در طرح های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

مجموعه بی نظیر و کامل مدل مو خامه ای پسرانه در مدل های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

گالری عکس های جدید مدل موهای خامه ای پسرانه در طرح های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

مجموعه بی نظیر و کامل مدل مو پسرانه خامه ای کوتاه در مدل های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

گالری عکس های جدید مدل مو خامه ای جدید در طرح های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

مجموعه بی نظیر و کامل عکس مدل موی خامه ای مردانه در مدل های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

گالری عکس های جدید عکس مدل مو خامه ای پسرانه در طرح های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

مجموعه بی نظیر و کامل مدل موی سر خامه ای پسرانه در مدل های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

گالری عکس های جدید مدل موي خامه اي مردانه در طرح های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

مجموعه بی نظیر و کامل مدل مو خامه ای مردانه در مدل های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

گالری عکس های جدید مدل موی خامه ای جدید پسرانه در طرح های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

مجموعه بی نظیر و کامل مدل مو پسرانه کوتاه ایرانی خامه ای جدید 2015 در مدل های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

گالری عکس های جدید مدل مو پسرانه کوتاه ایرانی خامه ای جدید 2016 در طرح های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

مجموعه بی نظیر و کامل جدیدترین مدل موی خامه ای در مدل های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

گالری عکس های جدید مدل موی خامه ای کوتاه پسرانه در طرح های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

مجموعه بی نظیر و کامل جدیدترین مدل مو خامه ای در مدل های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

گالری عکس های جدید مدل مو خامه ای کوتاه در طرح های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

مجموعه بی نظیر و کامل عکس مدل موی خامه ای پسرانه در مدل های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

گالری عکس های جدید مدل مو خامه ایی در طرح های مختلف

مدل موی خامه ای , مدل موی خامه ای پسرانه , مدل موی خامه ای مردانه , عکس مدل مو خامه ای

مدل مو خامه ای , مدل موی خامه ای , مدل مو خامه ای 2016

کامنت های تایید شده : 155 عدد

 • ممنون از مطلب کاملتون در مورد موهای خامه ای.واقعا استفاده کردم و عکساتون خیلی قشنگ بودن.سپاس

 • انصافا مدل موی خامه ای واسه آقایون خیلی قشنگه

 • مدل موهاتون عالی بودن سپاس

 • بابا اینا چین اخه وجدانن چندشن مدل موهاشونم که حرفشم نزن لااقل جاستین بیبر می گذاشتی هم مدل مو قشنگی داره هم قیافش خوبه منم

 • بلههههه؟
  جاستین؟
  بخوااب بااو

 • عکس های جدید تر بزارین

 • مدل موی خودم از اینا بهتره عکسمو بذارم همه مثل مدل موی من میذارن والا

 • مدل موتو بزار

 • فقط مدل موی اولی

 • قدیمیه اگه میشه بروز کنید

 • اون ۲تاعکس کره ای بزرگ قشنگن.اون مدلی رومیزنم براخدم

 • فک کنم مدل موهه پسرونست ها اقا فاطمه:ِِD

 • آخه کره هم آدم شد تو میخوای مدل مو کره ای بزنی‎:/‎

 • شما چقدر با ادبین !!!
  هر چی هستن از شما که بهترن
  خداییش پسرای کره ای رو میشه با شما ها پسرای ایران مقایسه کرد؟

 • نگین خانم انصافا که پسر های ایران خیلی خوشتیپ تر از نظر صورت زیباتر از پسر های کره ای هستن من نمیدونم شما کجا زندگی میکنید که پسراش شبیه اورانگوتان هستن که همه ی پسر های ایران رو این شکلی میبینی

 • !!!! پسرای شهرا ما هم بد نیستن ولی به پای پسرای کره ای نمیرسن!!!!!
  ولی پیام من بیشتر از این جنبه بودکه هر طوری که اونا باشن که بالفرض شما پسرا ی ایرانی خوب دنیا¡!¡حق توهین ندارین بهشون:-(

 • دخترای کره ای هم از شما خیلی قشنگ ترن شما هم حق توهین بهتون و ندارین . آنقدر از دختران فوزول بدم میاد اینجا مدل موی مردانه داریم سایت دوست یابی که نیست میایی عکس پسر رو نگاه میکنی.??????
  زایتون کردم.

 • ههههههههه نگین خانوم لطفا ببند دیگه تا بیشتر کم نیاری

 • سلام من خودم ی مدلم تو ویولت کلا شاخ تر از پسرای ایرانی کسی نی تو دنیا

 • عاااااالیی گفتی

 • Damet garm dadashhh shire madar halalet hagha iraani hasti

 • hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

 • خخخخ دختران با شما نمیشه مقایسه کرد

 • کره ای ها هرچی باشن از شما ایرانیا آدم ترن

 • نکنه خاطره بدی از پسرای ایرانی داری

 • من غبطکردم قبول حق با شما هاست پسرای ایرانی خیلی خوشگلترن ….خب اشتباه کردمممممممممم

 • اتفاقا هم اسم من کره ای هم مدل موهام ولی همینطور ک داداشام گفتن پسر ایرونیا خوشگل ان ن چش بادامیا

  • ساتم

 • اون خانما راست میگن کره ای ها ازپسر ایرونی ها خوشگل ترن اینقد خودشونو جیگر درست کردن ماکه پسریم بهشون چشم داریم اینا باید تو خوشگلی باشما دخترا رقابت کنن اینا که پسر نیستن

 • اعرض معذرت ما ایرونی ها هرچی باشیم بلدیم زیربغلمونو اصلاح کنیم….اما کره ای ها …!من که یادم نمیاد…خوشگلی که فقط به قیافه باشه خوشگلی نیست نجاسته….

 • شاهین خیلی حرف خوبی زدی

 • خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ اینو خوب اومدی

 • شاهین خوب گفتی

 • والا ، کره ای ها یه مشت آرایش میکنن میان عکس بگیرن. واقعا دلم برا زناشون میسوزه که شوهر ندارن.

 • اقعا که برای سلیقتون متاسفام تو قیافه این اوسکلا ک انگار چشاشون رو باتیغ باز کردن میگی خوشگل اینا انقدر قیاه هاشون چرته ک اگه یه پسرشون یه روسری سر کن مثل دخترا میشه و کسی نمیفهمه ک پسره ……

 • korei ha khoshgelan dorost
  vali namoosan dokhtarashoon dg badtarineshoon az dokhtaraie irani khoshgel taran amma pesara baz yekam afradi hastan bezanan roo dasteshoon
  .
  .

  .
  .
  bebinam behet bar khord?
  khob be man che to shoroo karde boodi bahso

 • ghabool daram:P

 • ه نظر من خوب نیست آدم نژاد پرست باشه.در ضمن کره و ایران بهانه است همه آدمیم . انسانیم و همه از یه خاک سرشته شدیم .و این که پسر ایرونی تاکید می کنم پسر ایرونی نه پسر دختر نما تو دنیا حرف نداره.

 • منم قبول دارم

 • شما دخترا همون مردای کره رو بخاطر پولشون میخواین نه قیافه و رفتار.

 • این ادعای پوچ ایرانی جماعت منو کشته . شما یه سر برو کره ببین چه خبره .

 • قدیمییییییییییی

 • منم مدل های کره ای رو میپسندم میخوام موهای پسرم رو اون مدلی کوتاه کنم

 • سلام خوبی

 • دمتون گرم یه ندلی بزارید بدرد کله های کچلی مثل مابخوره

 • عالی بووووود

 • تو چرا تو سایت مو های پسرونه هستی

 • خوبه البته واسه پسرا………………………………..
  اینطور نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • آره دیگه . اصلا شما درست میگی

 • اینا که واسه سال ۲۰۰۵نه ۲۰۱۴!!!!!!!!!!

 • مدل فقط ماشین صفر .
  اینا به کار ما نمیاد خیلی قدیییییییییییییییمیه

 • خخخخخخخخلایک

 • خخخخلایک ینی چی اونوخت!

 • بسیار حالی بود اما از بغل هم عکسش بندازد خوش میشیم

 • خیلی قدیمیه,,,الان مدل مو جدید کلا کنار سر رو کوتاه میکنن,جدید بزار این مدلا مال سال دوغه

 • سلام .میگما من مدل جدید ترمیخوام اگه میشه بزارین ممنون ترمیشم باتشکر
  راسی خیلی ممنونم ازتون

 • س.اصلا عالی نبود
  ایش ایش ایش ایش ایش

 • خوب بود

 • خیلی خوشکلن

 • خیلی خوب بود.

 • دختره وقتی با افقانی مگرده توقع ندارم از کره ای خوشش نیاد

 • خخخخخخخخ???????

 • مدل مو ایرانیا واقعا جبگره

 • الان اسم اینا مرد هستش؟!!!!!!!!! اینا باید جای سبیل نداشتشون سرخاب بمالند بدبختا. در ضمن ایران سرور کره

 • از شماره۱۱خوشم اومد میخوم مو هامو شکل اون کنم ولی نمی دونم چرا نمیشه!!!!!!!!!

 • این چه موی است

 • بدک.نبودن,ولی خدایشش من ودوستام اگه عکسامون تو این سایت میبودش محال بود دیگه کره ایها رو تایید میکردین

 • مدل ها دو کم قدیمین. من یه هفت هشت سالی تایلند زندگی کردم. باور کنید هیچ جای دنیا مردمش مثل ما ایرانیا نمی گن ما خوبیم اونا بدن ما قشنگیم اونا زشتن. باور کنید میخندن به فرهنگ ما ایرانیا.

 • منم ۱۱ سال آمریکا بودم تو لوس آنجلس با تام کوروز هم عکس گرفتم با یه عالمه بازیگر عکس گرفتم . دخترای خالی بند

 • حالا چطوری تام کروزو راضی کردی باهات عکس بگیره ، ناقلا ؟

 • در ضمن زیبایی چهره به کوچیک بزرگ بودن چشم و دماغ و دهن و … نیست که، به تناسب قرار گرفتنشون تو صورته. من به شخصه تا به حال قشنگترین پسری که دیدم افغانی بوده.

 • خوب برو با همون ازدواج کن

 • بد نیس خسته نباشید

 • مدل فقط مدل موی هشتمی.
  بعد پسرای ایرانی از همه لحاظ خوشگلترن لطفا همه کس رو با ما مقایسه نکنید

 • مهسا تایلند هه.

 • جالب بود

 • اینا چین بابا جمش کنید…همشون بدرد نخورن…

 • خیلی قدیمی اندبروزکنید.

 • حالا به افقانی ها که نمی رسن ..

 • خاک تو سرتون که از خارجیا حمایت کنین فقط ایرانی میفهمین؟؟اره باید نژادپرست هرچی هست هم نسبت به دخترا و هم نسبت به پسرای خودمون باشیم نه اینا….فدای ایرانیا

  • خاک تو سرخودت

 • پسرانش جالب نبود

 • هیچ پسرای تو دنیا به زیبایی پسرای ایرانی نمیرسن…. هم دختر هم پسراش…….

 • باهات موفقم

 • پس معلوم نیست تو از کدوم روستای دور افتاده ای نظر دادی که میگی ما خوشگل ترین ها هستیم
  هنوز دنیا ندیدی عزیزم

 • تو خوبی که تو افغانستان چرخیدی یکی دو بار هم اومدی تهران دنیا دیده ای

 • ;کره ایا از همه کشورا بهترن

 • یعنی واقعا برات متاسف

 • سلام مدل موهاتون خیلی بد هستن بعدشم هیچی مثل پسر های ایرانی نمی شه

 • واقعاااااا

 • بین این همه دختر دیوانه یدونه عاقل پیدا شد

 • سلام زیاد جالب نیست واسه کره ای ها که اصلا مدل نیست موهاشونو ساده ریختن رو صورتشون،ولی بین همشون مدل اون عکس دومیه پسر اوروپاییه رو میپسندم،مدلش شخصیتیه

 • من که از موی بلند خوشم میاد،بعضیاشون برام جالب بودن.
  قابل توجه دخترایی که میگن پسرای کره ای خوشگلتر از ایرانیا هستن بگم که اونا پسر نیستن همشون دخترن،اگه بیان ایران ما میریم همونا رو میگیریم،خخخخخ

 • سلام از همشون فقط عکس ششمی قشنگه

 • من خیلی خوش نکردم یه کمی ساده تر وسنگین دوست دارم.مثل موی احمد سعیدی . اگر مدل جدید تری باشه انتخاب کنم.

 • بنظر من ۶ خوبه

 • بخدا پس شما مدل مو ندیدین ی سر بیان ارایشگا من تا بهتون بگم مدل مو ب چی میگن

 • خدایــــــــــــــــــــــــش دخترای کره ای هم خیــــــــــــــــــــــــلی خوشمل تر از دخترای ایرانین فقط پسراش نیستن (محض اطلاع نگین )

 • خوب بودن ولی قدیمی بودن

 • از قدیم تا ندیم گفته شده آریایی ها زیباترین آدما بودن.

 • gooood

 • نموهامو گذاشتم بلند بشه تا مدل کره ای بزنم ولی هر کار کردم نشد
  بعد رفتم کوتاه کردمو مدل همیشگیم یعنی ساده ساده زدم

 • دمت گرم آقا بردیاااااااااااااا

 • بچه ها فقط ایرانی ها هم خوش قیافن هم شیک پوش

 • عزیز آن مرد بودن به مدل مو نیست مرد اونکه با حرف دل دخترو بدست بیاره نه باقیافه…

 • فکر مىکنید کره اى ها این رفتار ما ها وطرز تفکر ما رو ببینن جه نطرى میدن؟

 • سلام ب همه
  پسرای ایران بهترین دم پسرای ایران گرم
  اگه پسرای ایران خوش تیپ نیستن چرا شمارشو میگیری؟؟؟؟؟
  پرچم پسرای ایران بالاااااااااااااااااااااااااااااااااااااس

 • پسرای کره مثلا دخترای ایران می مونن فقط جنسیت فرق داره نااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااازی هههههه

 • راسی اینم بگم ک پسر دختر نداره کلا ایرانیا از همه لحاظ باحالن
  دختر پسرامون بهترینن
  ب ی کره ای نفروشید همو

 • چقدر ایرانی از خود راضی.ایرانی ها قشنگترینن خخخخخخخخخ

 • در ضمن پسر ایرانی رو با کسی مقایسه نکنید ما ایرانی یه غیرت بخصوصی در وجود هممون هست یه موقع جنگ شروع شه دوباره یه آهنگ با نوای آهنگران برامون بذارن دس خالی ۱۰تا آمریکایی رو حریفیم خخخ مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل

 • mnm age 7 metr mo dashtam kore ii mizadam

 • مدل جدید .همه ی این مدل ها قدیمیه

 • مدل مو های شرقی های شیک هستند و برای مجلس هم مناسبه اگه پسرای ایرانی این مدل مو رو بزنن واقعا شیک می شن یه بار امتحان کن

 • اگه بروز ترین مدلو میخاین تشریف بیارین میر داماد میدون مادر سالن ارایش چلسی

 • هرکی میگه پسرای کره ای خوشگلن براش آرزو میکنم بایه پسر کره ای ازدواج کنه تا آخر عمر صبح تا شب از زیبایی همسرش لذت ببره.خخخ.

 • ممنون ازمدل ها ولی زیاد جالب نبود

 • فقط ایرانیو عشقه بقیه کشکه………………………………………………………بله اینجوریاس

 • ماایرانیا خوشگلترازاونیم ک فکرشومیکنین…..شکست نفسی نکنین

 • فکر نکنیم فقط ما ادمیم تو دنیا ـ اتفاقا خدا به هر کس یه نوع زیبایی داده ـ من شخصا دوست دارم مدل موهام کره ای باشه ـ

 • ما همه از ی جنسیم و همه جا هم از نگاه کوچک ما ؛هم زیبا داره و هم زیباتر…
  حالا بعضیا میگن فقط ما,فقط ایرانیا…ن بابا اینجور نیس.

 • آره والا

 • سلام.من خیلی ازنظرنگین خانم خوشم اومدایشون خیلی باشخصیتن ممنون خانم.هم پسرای ایران خوبن هم کره

 • میخوام برم موهامو پسرونه کوتاه کنم اون مدل کره ای اولیرو دوس داشتم

 • سلام خاک تو سرتون هم سنای شما دارن اورانیوم غنی شده میسازن شما سر مدل مو دعوا میکنین..مگه میشه مگه داریم..وای من برم اورانیوممو بسازم

 • نه ولی خدایی پسر های کره خیلی خوشکل نیستن اونایی که ما می بینیم دیگه بهتریناشونه.

 • ترو خدا اسمشونم بگید

 • عمرن هیچ کدوم موهای منو داشته باشن هر مدل هر رقم بخوای میشه خودم بیریختم ولی موهامو عکسشو بزارید پر بیننده ترین سایت میشه

 • منم مو هام مث مدل موهای ریحانه کوتاه کردم.اسمشم انگلیسیه.تو گوگل بزنید مدل مو ریحانا براتون عکسش میاد.

 • مدل منم برای ی زن متفاوت و خاص و قشنگه

 • به نظرم ایرونیهانژادبرترهستن به خصوص پسراشون که دنیا به دست اونها میچرخه.

 • نه کی گفته!!!!!!!!!!

 • از یک مدل خوشم اومد

 • الی بودن سپاس… ولی کره ای ها بدرد نخور بودن ایشششششششششششش

  پاس

 • خدا کنه از نزدیک دیده کره ای هاا رو دیده باشین اینجا نظر میدین

 • بابا اینا همش گریم شدن و رو صورت و موشون کارشده.اصل قیافشو باید از خواب پا میشه ببینی >خخخخخخخخ

 • پسرای کره ای واقعا خوشگلن.مثل من

 • مردم الان ایران بخصوص خانم های ایرانی دچار بیگانگی وتهاجم فرهنگی شده اند وهمش دنبال تقلید از اروپایا وامریکایا هستن بعدش میگن نژاد پرست نباشین ادم باید به نژادش به کشورش تعصب داشته باشه میگن رضا شاه انقدر به ایران تعصب داشت وقتی میگفتن سوئیس از ایران دریاچه اش بیشتره نزدیک بود سکته کنه میگفت غیر ممکنه ما باید پیشی بگیریم به هر قیمتی شده ولی….

 • خوبه ولی خیلی مزخرفه پیییببش

 • مدیر جان خدا صبرت بده نظر باید مدل موها باشه بحث سیاسی میشه خخخخخخ

 • بسیار مدل های موی مردانه زیبا تشکر از شما که مرا در انتخاب استایل موی کمکم کردیم

 • بدنبودن میشه تحملشون کنی ولی بعضیاشون واقعاعالی بودن

 • وهای لخت رو بیشتر دوست دارم !
  یا اونایی که کناره هاش کوتاهه !
  مرسی ادمین

 • ادم میترسونن با این موهاشون به قول لر زبونا آیم زرتلاغ میکن وا ایی میاشو

 • من که از بیشتریاش خوشم اومد خوش به حال دخترای خارجی با این بسرا شون مو لباس چهره البته بعضی هاش

 • یکی دوتا مدل توی لینکای دیگه بود که جالب بودن و البته جذاب کننده واسه یه مرد

 • …………..مدل های خوبی بود
  ولی نمیدونم این دخترا اینجا چیکار میکنن آخه؟ خداوکیلی همه جا هستن

 • سلام؛
  من نمی دونم شما چی از این قیافه کره ای ها می فهمید من وقتی یکی از این بازیگرانشونو میارم با فیلم قبلی مقایسه می کنم همونه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  !!!!!!!مدل موهاشونم که با هم فرق نداره همه یکی از چشاشونو پوشوندن آخه اینم شد مدل که سرش بحث میکنید
  اصلا با ایرانی قابل قیاس نیست.

 • ولی در هر حال هرکی نظرش برای خودش قابل احترامه

 • بابا هرمدلشون بایه بارشستن بهم میخوره افراطی فکرنکنیم مهم اینه اصالت‌ها حفظ بشه مرد’مردبودنش وزن زن بودنش قاطی نشه

 • دمتون گرم داداشا.خوب زایعشون کردید دخترارو.وااای چقدر خندیدم

 • واقعاً برا دختر و پسرا متأسفم هرجا میری بحث کل کل کردنشونه لااقل دیگه اینجور سایت ها رو به گند نکشید اومدید مدل مو نگاه کنید نه خوتونو با کره ایها مقایسه کنید

 • واقعا متاسفم برا دختر و پسرای ایرونی که هر جا میرن شرو به کل کل کردن میکنن تو رو خدا دیگه اینجا رو هم خراب نکنید بس کنید دیگه بابا

 • kheyli mamnon estefade kardam
  darmord bahs shoma:zesht va ziba hame jaye donya hast to iran zesht hast khoshkelam hast eni ke migid irani ha behtarinan nezhad parastie man be shakhse az model mohaye kore e khosham miyad chon model moye shologh pologh dost daram

 • یه مدل خوب بود

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.