خرید گیفت کارت های استیم در فروشگاه گیم گیفت

خرید گیفت کارت های استیم در فروشگاه گیم گیفت

خرید گیفت کارت های استیم در فروشگاه گیم گیفت در دنیای بازی های اینترنتی دیگر زمان و مکان شما اهمیت نخواهد داشت و شما بی هیچ مانعی می توانید پا در دنیای …

آشنایی با کاخ آپادانای شوش

آشنایی با کاخ آپادانای شوش

آشنایی با کاخ آپادانای شوش آپادانا نام کاخی است که در زمان داریوش کبیر، به دستور وی ساخته شده است و کاخ زمستانی پادشاهان هخامنشی بوده و دارای دیوار ها خشتی و …

آیا کتاب کمک درسی دهم برای پیشرفت دانش آموزان مفید است؟

آیا کتاب کمک درسی دهم برای پیشرفت دانش آموزان مفید است؟

در ابتدا و قبل از پاسخ به این سوال باید گفت: کتاب های کمک درسی همگی در هر مقطعی و هر موضوعی هدفی مشترک دارند؛ این هدف بر پایه و اساس برنامه …

از کجا بفهمیم کولر گازی گری اصل است؟

ممکن است این سوال، برای شما ایجاد شود که کولر گازی گری اصل و کولر گازی گری تقلبی را چگونه بتوانیم از یکدیگر تشخیص دهیم؟ یا اصلا خرید کولر گازی گری اصل، چه اهمیتی دارد؟ گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش، داشتن برچسب فنی و اصالت معتبر با پارتنامبر، نوع کمپرسور و گاز کول، نوع بسته بندی و لیبل، ریموت کنترل کولرگازی، سریال و کد کولرگاری، لوگو کولر گری، کشور سازنده آن و جنس بدنه کولر، از مهمترین ملاک های تشخیص کولر گری اصل از تقلبی میباشد؛ که در ادامه به توضیح کامل هریک از این موارد خواهیم پرداخت.

کمپانی گری، یک برند بین المللی و جهانی در زمینه تهویه مطبوع میباشد، که اصالتا مال آمریکا بوده و فناوری آن متعلق به ایالات متحده هست؛ اما مونتاژ آن در کشور های چین، تایلند، ویتنام، پاکستان و برزیل انجام شده و سالانه بیش از 27.000.000 کولر گازی Gree تولید میشود! اگر شما قصد خرید کولر گازی گری رو دارین، خیالتون کامل راحت باشه که این شرکت قدمت زیادی داره و از سال 1989 تا به الان در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت میکنه. همچنین قیمت کولر گازی گری بسیار متنوع بوده و از 17.100.000 تومان تا 82.800.000 تومان متغیر میباشد.

مهم ترین راه ها برای تشخیص اصل بودن کولر گازی گری

با ابراز تأسف باید گفت که امروزه، جعل فروشان و فروشندگانی که کالاهای محبوب از جمله کولر گازی گری را تقلبی، آن هم با قیمت بالا به فروش می‌رسانند، کم نیستند! برای افرادی که از روش‌های تشخیص کولر گازی گری اصل آگاهی ندارند، خرید این کولرهای گازی تقلبی از جعل فروشان، نه تنها برایشان سودی ندارد چه بسا که ضرر بزرگی هم روی دستشان بگذارد!

به همین دلیل توصیه می‌شود، هنگام خرید کولر گازی برند گری اصل، با دقت به فاکتورهای تشخیص اصل بودن آن، آگاهی لازم را در خریدتان داشته باشید، و همچنین راهنمای خرید کولرگازی گری را مطالعه بفرمایین. گارانتی معتبر دستگاه و خدمات پس از فروش آن، وجود برچسب فنی و اصالت معتبر همراه با پارتنامبر، استفاده از کمپرسور و گاز مرغوب، و نوع لیبل و بسته بندی کولر گازی گری، از عواملی به شمار می‌روند که سبب می‌شود؛ شما بتوانید کولر گازی گری اصل را تشخیص دهید. در ادامه هر یک از این عوامل را شرح خواهیم داد.

گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش

گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش، جزو مواردی هستند که شما با دیدن آن‌ها، می‌توانید تشخیص بدهید؛ کولر گازی گری اصل را خریداری می‌کنید؛ زیرا، بیشتر کالاهای تقلبی بازار که جعل فروشان اقدام به فروش آن‌ها می‌کنند، گارانتی بلند مدت و خدمات پس از فروش ندارند. این موضوع در حالی است که کولر گازی و اسپلیت برند گری که اصل باشد، ۲۴ الی ۳۴ ماه، گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش به صورت مادام العمر دارد. با توجه به نکاتی که گفته شده، هنگام خرید کولر گازی گری اصل، حتما به گارانتی و خدمات پس از فروش آن، دقت لازم را داشته باشید.

دارای برچسب فنی و اصالت معتبر با پارتنامبر

وجود برچسب فنی و اصالت معتبر همراه با پارتنامبر، فاکتور دیگری است که برای تشخیص اصل بودن گولر گازی گری، عنوان می‌شود. اکثر شرکت‌های نامعتبر، اقدام به چسباندن برچسب‌های رنگی فراوان در اطراف بدنه کولر گازی می‌کنند تا شاید با این روش، بتوانند نظر مشتریان را به کولر گازی گری بدون اصالت خود، جلب کنند. جهت اطمینان بیشتر، توصیه می‌شود، بارکد برچسب اصالت کولر گازی گری را اسکن و در مرحله بعد، پارتنامبر را در فیلد مشخصی که وجود دارد، وارد کنید.

نوع کمپرسور و گاز

نوع کمپرسور و گاز، عامل دیگری است که می‌توانید با بررسی آن، به تقلبی یا اصل بودن کولر گازی گری، پی ببرید. بیشتر شرکت‌های نامعتبری که اقدام به فروش کولر گازی گری تقلبی میکنند، کمپرسورهای ۲۴٠٠٠ را جایگزین کمپرسورهای ۱۸٠٠٠ کولر گازی می‌کنند. به علاوه، کولرهای گازی گری تقلبی، گاز ۴۱٠ r را ندارند؛ نکته‌ای که نیازمند دقت ویژه شما است، این است که در کولر گازی گری تقلبی، گاز نامرغوب r۲۲ وجود دارد که این موضوع، دلیلی است برای کاهش بازدهی و مصرف زیاد این نوع کولرهای گازی. توصیه می‌شود برای خرید کولر گازی گری اصل، از یک کارشناس ماهر و باتجربه کمک بگیرید تا نوع کمپرسور و گاز کولر گازی را بررسی نماید.

نوع بسته بندی و لیبل

نکته جالبی که وجود دارد، این است که شما با بررسی کردن بسته بندی و لیبل کولر گازی، می‌توانید متوجه شوید که کولر گازی گری اصل را خریداری می‌کنید یا نوع تقلبی آن را. به این صورت که کولر گازی گری تقلبی و جعلی، بسته بندی زیبا و شکیلی ندارند؛ این در حالی است که بسته بندی کولر گازی گری اصل، دارای خاصیت ضد آب و مخصوص است تا در هنگام حمل و نقل آسیبی به کولر گازی گری وارد نشود. این نکته هم یادتان باشد که کولرهای گازی برند گری، یک برچسب و لیبل اصالت همراه با بارکد و هولوگرام اصلی شرکت گری دارد.

توجه به ریموت کنترل کولر گازی گری

توجه به ریموت کنترل کولر گازی گری نیز، از جمله نکاتی است که می‌توانید با بررسی آن، از اصالت کولر گازی خیالتان راحت شود. هنگامی که جهت خرید کولر گازی گری اقدام می‌کنید، مهم است که از فروشنده کولر گازی، تقاضا کنید عکس ریموت کنترل کولر گازی یا خود ریموت کنترل را به شما نشان دهد.

در مرحله بعد، کلمه  GREE REMOTE CONTROL، باید در گوگل جستجو شود و در نهایت، شما باید عکسی که گوگل از ریموت کنترل کولر گازی گری اصل را به شما می‌دهد، با عکس یا خود ریموت کنترل کولر گازی که از فروشنده دریافت کرده‌اید، مقایسه کنید. چنانچه مشاهده نمودید که ریموت کنترل ها با یکدیگر مشابه بودند، می‌توانید با اطمینان از اصالت کالا، آن کولر گازی گری را خریداری کنید.

توجه به سریال و کد کولر گازی

توجه به سریال و کد کولر گازی

توجه کردن به سریال و کد کولر گازی، از شناسه‌های دیگری است که برای تشخیص کولر گازی گری با اصالت، از آن کمک بگیرید. کولرهای گازی که توسط کارخانه‌های اصلی و معتبر ساخته و عرضه شده‌اند، شماره سریال اختصاصی کارخانه را دارند. این شماره سریال‌های اختصاصی، قابل شناسایی هستند و می‌توانید به راحتی آن را پیگیری کنید؛ باید دقت کنید که کولرهای گازی تقلبی و جعلی، چنین شماره سریال معتبری را ندارند و کد این نوع کولرها، یک حرف یا عددش، با کد مدل اصلی آن کولر گازی، اختلاف دارد.

توجه به لوگوی برند گری

در همه مواقع توصیه می‌شود به هنگام خرید، حتماً به لوگوی برند GREE، توجه ویژه‌ای داشته باشید؛ این تأکید، به این دلیل است که اکثر مدل‌های برند گری، به غیر از کولر گازی مدل ۳۶٠٠٠ سری نئو و مدل سری 4sMATIC، لوگوی برند گری در پنل خارجی و در وسط دستگاه، حکاکی شده است؛ پس در زمان خرید کولرهای گازی برند گری، باید به جایگاه قرارگیری لوگو، دقت شود و با بررسی‌های دقیقی که انجام می‌دهید، می‌توانید تشخیص دهید که این کولر گازی، همان کولر گازی برند گری اصل است یا کولر گازی جعلی می‌باشد.

توجه به کشور سازنده برند گری

شما با بررسی شرکت سازنده برند کولر گازی، می‌توانید تشخیص بدهید که این محصول اصالت دارد یا خیر. درست است که برند گری، یک برند آمریکایی می‌باشد؛ اما تولید و مونتاژ مدل های مختلف این برند، در کشور چین انجام میشود. چنانچه بر روی کولر گازی برند گری، شرکت سازنده آن را آمریکا زده باشد، هشداری برای شما است که بدانید این محصول، کالایی تقلبی است و باید از پرداخت هزینه برای آن، خودداری کرد!

توجه به جنس بدنه کولر گازی گری

جعل فروشان و بعضی فروشندگانی که سودجو هستند، اقدام به تغییر دادن بدنه کولر گازی برند گری می‌کنند و این مدل کولر گازی را در بدنه ضعیف‌تری جای می‌دهند؛ به همین علت، لازم است توجه زیادی داشته باشید که بدنه کولر گازی گری که می‌خواهند به شما بفروشند با کمی فشار دادن به داخل نرود و حتماً در هنگام خرید، کیفیت جنس و رنگ بدنه کولر گازی را با دقت بررسی کنید.

توجه به مکان و فروشگاه خرید

مهم‌ترین روشی که جهت خرید کولر گازی گری اصلی به شما پیشنهاد داده می‌شود، توجه کردن به مکان و فروشگاهی است که قصد خرید کولر گازی گری را از آنجا دارید؛ چنانچه از نمایندگی معتبر یا فروشگاه قابل اعتمادی خرید کنید، می‌توانید تا حد زیادی آسوده خاطر و مطمئن باشید که در حال خرید کولر گازی گری اصل هستید. نمایندگی های معتبری برای خرید کولر Gree وجود دارد که از بهترین آنها میتوان به گری ایرانیان، sarmaagarma.com و گری ایران اشاره کرد.

اهمیت اصل بودن کولرگازی گری چیست؟

شما با خرید کولر گازی با اصالت این برند، دیگر اطمینان دارید که برند اصلی و با کیفیت را خریداری کرده‌اید که قرار است مراحل نصب و راه اندازی و کارکرد بسیار خوب و مطلوبی داشته باشد. با خرید کولر گازی با اصالت گری، خیالتان راحت است که عمر مفید کولر گازی شما، زیاد است و همچنین هزینه‌های انرژی آن، نسبت به نمونه‌های تقلبی، به شکلی است که نهایت صرفه جویی را دارد.

باید به این نکته هم توجه داشت که چنانچه، کولر گازی اصل نباشد و خدمات پس از فروش هم نداشته باشد، اگر کولر گازی درست نصب نشود؛ ممکن است دستگاه دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر و تعویض باشد. لازم به ذکر است که کولر گازی برند گری، از گارانتی و خدمات پس از فروش مادام العمر، برخوردار است.

هزینه کولرگازی گری اصل چقدر است؟

نمی‌شود از این دغدغه برای کاربران، که هزینه کولر گازی گری چطور محاسبه می‌شود، چشم پوشی کرد. اگر شما هم این سوال ذهنتان را درگیر کرده است، باید بدانید یکی از مواردی که سبب شده این کالای ارزشمند، بین مردم محبوب شود، اصالت کولر گازی گری است.

طبیعی است که کولر گازی گری با اصالت، از کولر گازی گری تقلبی، قطعاً قیمت بالاتری دارد. سایر عوامل تاثیر گذار بر قیمت کولر گازی گری هم هستند که از آن‌ها می‌توان به مواردی مثل، توان خروجی دستگاه، میزان بازدهی کولر گازی، نوع عملکردی که کولرگازی دارد، ویژگی‌های ظاهری و فیزیکی دستگاه، توان کمپرسور کولر، نوع گازی که در آن به کار برده شده است، نوع گارانتی و نوسانات بازار موجود برای این برند کولر گازی اشاره کرد.

هزینه کولرگازی گری اصل چقدر است؟

در مجموع، می‌توان قیمت کولر گازی گری اصل را از 17 میلیون تومان تا 82 میلیون تومان دانست که در این بین، قیمت آن متغیر است. با مراجعه به وب‌سایت‌های فروشگاهی معتبر و در نظر گرفتن عوامل تاثیر گذاری که ذکر شد، می‌توانید به راحتی قیمت هر مدل از کولر گازی برند گری را استعلام بگیرید.

کولرگازی گری را تقلبی نخرید!

با خرید کولر گازی گری تقلبی، تنها چیزی که دستتان را میگیرد، ضرر زیاد آن است. توصیه می‌کنیم هنگام خرید، حتما به مواردی مثل مکان و فروشگاهی که قصد خرید از آن را دارید، جنس بدنه کولر گازی، کشور سازنده این برند، لوگوی برند گری، سریال و کد روی کولر، تطابق ریموت کنترل اصلی با ریموت کنترل کولر ، نوع بسته بندی و لیبل کولر، نوع کمپرسور و گاز موجود درون کولر، گارانتی و خدمات پس از فروش و در نهایت وجود برچسب فنی و اصالت معتبر با پارتنامبر، توجه کنید.

بنابراین، با دقت این موارد را بررسی کنید، تا هزینه خود را بابت کولر گازی گری اصل بدهید نه نوع تقلبی آن! پیشنهاد ما این است که قبل از خرید کولر گازی برند گری، با کارشناسان و مشاوران متخصص این حوزه، مشورت کنید و حتما از فروشگاه‌های معتبر و بزرگ، خرید خود را انجام دهید.

آخرین بروز رسانی در : چهارشنبه 23 خرداد 1403

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.