مراقب خشک شدن چشم هایتان باشید

مراقب خشک شدن چشم هایتان باشید

خشک شدن چشم,بيماري خشک شدن چشم,خشک شدن چشم در بارداري,علائم خشک شدن چشم,درمان خشک شدن چشم,درمان خشک شدن چشم با طب سوزني,مواد غذايي مناسب براي درمان خشک شدن چشم,خشک شدن چشم را چگونه درمان کنيم,خشک شدن چشم در کودکان,خشک شدن چشم در بزرگسالان,خشک شدن چشم در نوزادان,خشک شدن چشم در بهار,خشک شدن چشم در تابستان,خشک شدن چشم در پاييز,خشک شدن چشم در زمستان,آشنايي با خشک شدن چشم,همه چيز در مورد خشک شدن چشم,خشک شدن چشم واگيردار است,خشک شدن چشم و درمان آن,ورزشهاي مناسب براي درمان خشک شدن چشم
اشک های مصنوعی, علل خشکی چشم

به گزاش بی اس ام اس کاهش آب بدن به غیر از ایجاد تشنگی و کم کار شدن دستگاه های مختلف داخلی باعث خشک شدن سطح چشم نیز خواهد شد و در پی این مشکل ما ضعیف شدن چشم ها را به دنبال خواهیم داشت.

اشک های مصنوعی, علل خشکی چشم

برای آن که از خشک شدن چشم ها جلوگیری کنید باید راهکارهای مناسب را در ذهن داشته باشید:
۱- استفاده از اشک های مصنوعی اولین راهی است که می تواند مانع از خشک شدن چشم ها شود. در فصل تابستان که هوا گرم تر است بیشتر از این قطره ها استفاده کنید تا سطح چشم همیشه طراوت داشته باشد و فشار اضافی به آن وارد نشود. استفاده از اشک های مصنوعی در ماه رمضان نیز مشکلی ندارد چرا که این قطره ها ارزش غذایی نداشته و روزه را باطل نمی کند.

اشک های مصنوعی, علل خشکی چشم

۲- اتاق کار یا اتاق خواب خودتان را همیشه مرطوب نگه دارید. استفاده از دستگاه های بخور سرد که هوا را مرطوب نگه می دارند بهترین گزینه برای جلوگیری از خشک شدن فضا است. اگر به دستگاه های مرطوب کننده دسترسی ندارید یک لیوان آب در اتاق قرار دهید تا به مرور تبخیر شود.۳- استفاده از سیگار یا مواد مخدر به هر نوعی باعث خشک شدن چشم ها و ضعیف شدن آن به مرور می شود. با هر نخ سیگار که یک نفر می کشد بیش از ۳۰ درصد از آب چشم های او خارج می شود. این افراد می توانند روند خشکی چشم ها را تغییر دهند.۴- قبل از خواب چند لیوان آب بنوشید و همچنین می توانید از قطره های اشک مصنوعی استفاده کنید. این کار باعث می شود تا در طول شب چشم ها اب خود را از دست نداده و صبح بدون سوزش و خارش چشم از خواب بیدار خواهید شد.
منبع:aftabir.com

مراقب خشک شدن چشم هایتان باشید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.