بهترین دستگاه آسیاب قهوه نیمه صنعتی

بهترین دستگاه آسیاب قهوه نیمه صنعتی

  آیا به دنبال بهترین دستگاه آسیاب قهوه نیمه صنعتی هستید؟ آیا می خواهید قیمت دستگاه آسیاب نیمه صنعتی مناسب و مقرون به صرفه باشد؟ اگر شما هم برای خرید آسیاب نیمه …

خرید دوربین مدار بسته یزد

خرید دوربین مدار بسته یزد

خرید دوربین مدار بسته یزد خرید دوربین مدار بسته، یکی از مهم ترین اقدامات برای افزایش امنیت و حفاظت از اموال در برابر مجرمان و سارقان است. شما می توانید به کمک …

رژیم‌های غذایی معتبر برای تناسب اندام کدامند

رژیم‌های غذایی معتبر برای تناسب اندام کدامند

رژیم‌های غذایی معتبر برای تناسب اندام کدامند داشتن تناسب اندام از خواسته‌هایی است که در میان تمام افراد مشترک است. بیشتر افراد چه آنهایی که دچار اضافه وزن بالا هستند و چه …

شرکت مهاجرتی برای برندگان لاتاری

اگر به دنبال شرکت مهاجرتی برای برندگان می گردید باید یک سری نکات را به آن توجه کنید. مراحل بعد از برنده شدن لاتاری از حساسیت خیلی بالایی برخورد است. شرکت های زیادی هستند که مراحل لاتاری را انجام می دهند اما باید به این نکته توجه کنید که کدام شرکت ها به صورت تخصص موضوع لاتاری را دنبال می کنند. خیلی از شرکت ها در کنار فروش تور، بلیت هواپیما و … کار لاتاری را انجام می دهند که اصلاً همکاری با این شرکت پیشنهاد نمی شود. فعلاً تنها مجموعه ای که در ایران موضوع لاتاری را به صورت تخصصی و حرفه‌ای دنبال می کند، مجموعه برتر مهاجر است.

برای ارتباط با مجموعه برتر مهاجر می توانید عبارت “برتر مهاجر” را سرچ کرده تا برای شما آدرس و شماره تماس نمایش داده شود. در ادامه این نوشته برای شما خلاصه‌ای از اقداماتی که بعد از برنده شدن باید انجام دهید برای شما خواهیم گفت.

مراحل برندگان لاتاری در برتر مهاجر

به طورکلی برندگان لاتاری باید چند مرحله مهم را پشت سر بگذارند که کارشناسان برتر مهاجر می توانند کمک شایانی به این افراد داشته باشند.

پرکردن فرم DS-260 توسط برتر مهاجر

این مرحله خیلی زمان بر است و برای پرکردن آن باید دقت زیادی داشته باشید که اطلاعات را به درستی وارد کنید. کارشناسان برای اینکه از صحت اطلاعات وارد شده در فرم DS-260 اطمینان خاطر داشته باشند چندین مرحله افراد را مجبور به چک کردن اطلاعات می کنند تا خطایی در آن ها نباشد و در نهایت پس بررسی کارشناس مربوطه فرم شما ارسال خواهد شد. اطلاعاتی که باید در فرم DS-260 به شرح زیر است:

  • سوابق شغلی
  • سوابق تحصیلی
  • تأیید برنده شدن
  • مشخصات خانواده
  • اطلاعات سفر های خارجی قبلی
  • مشخصات یک شخص در آمریکا
  • آدرس محل زندگی افراد از 16 سالگی
  • اطلاعات پاسپورت با حداقل دو سال اعتبار

اگر تمایل دارید که اطلاعات فرم DS-260 را خودتان پر کنید یک راهکار برای شما وجود دارد؛ کارشناسان برتر مهاجر پکیج آموزشی برای این فرم تهیه کردن که افراد می توانند با استفاده از آن فرم خود را به راحتی پر کنند. برای دریافت آخرین نسخه این پکیج می توانید به سایت برتر مهاجر مراجعه کرده و آن را به صورت آنلاین تهیه کنید.

ارسال مدارک لاتاری توسط برتر مهاجر

مدارک مخصوص لاتاری

بعد از اینکه فرم DS-260 پرکرده و آن را نهایی کردید باید مدارک خود را ارسال کنید. برای ارسال مدارکتان باید منتظر یک ایمیل از سمت KCC باشید، در این ایمیل به شما گفته شده که چه مدارکی با چه فرمتی ارسال کنید. یکی از اقداماتی که در این مرحله باید انجام دهید، ترجمه مدارک است. بعد از اینکه مدارک خود را جمع آوری و ترجمه کردید می توانید از کارشناسان برتر مهاجر کمک بگیرید تا در ارسال مدارک به مشکل نخورید.

تزریق واکسن های لاتاری

بعد از اینکه مدارک خود را ارسال کردید باید برای تزریق واکسن ها مربوطه اقدام کنید. یک سری از واکسن ها باید داخل ایران و یک سری دیگر در کشور مقصد که برای مصاحبه می روید زده شود. دوستانی که پکیچ آموزشی 0 تا 100 مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری تهیه کرده باشند در بخش واکسن ها می توانند لیست واکسن های مورد نیاز را به تفکیک مشاهده کنند.

گرفتن وقت مدیکال و پستی

بعد از اینکه مدارکتان را ارسال کردید باید منتظر نامه وقت دوم باشید که از سمت سفارت ارسال می شود. بعد از اینکه وقت سفارت برای شما ارسال شد باید جهت انجام امور پزشکی باید یک وقت مدیکال رزرو کنید. همچنین برای دریافت ویزا باید یک وقت پستی رزرو کنید تا زمانی که مصاحبه به سفارت مراجعه می کنید، فیش پستی خود را ارائه دهید تا ویزای صادر شده برای شما به آن مرکز تحویل داده شود. این مورد نیز از جمله خدماتی است که مجموعه برتر مهاجر به مشتریان خود را ارائه می دهد تا هیچ استرس هم برای امور معاینات پزشکی و دریافت ویزای خود نداشته باشید.

کلام آخر

شما با خواندن این مقاله متوجه شدید که به طور کلی نقشه راه شما تا رسیدن به آمریکا چیست؟ اگر علاقه‌مندید از جزئیات مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری در مجموعه برترمهاجر مطابق شرایط خودتان با خبر شوید، با کارشناسان برترمهاجر در ارتباط باشید. همین الان تو گوگل عبارت “برترمهاجر” جستجو کنید تا راه های ارتباطی با این مجموعه در اختیار داشته باشید.

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 8 تیر 1400
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.