درگذشت حامد هاکان + علت و جزییات مرگ حامد هاکان

درگذشت حامد هاکان + علت و جزییات مرگ حامد هاکان

درگذشت حامد هاکان + علت و جزییات مرگ حامد هاکان حامد هاکان , درگذشت حامد هاکان , حامد هاکان درگذشت , علت مرگ حامد هاکان , مرگ حامد هاکان , حامد هاکان …

سرقت مسلحانه داعشی‌های قلابی از ایستگاه هلال‌احمر

سرقت مسلحانه داعشی‌های قلابی از ایستگاه هلال‌احمر

سرقت مسلحانه داعشی‌های قلابی از ایستگاه هلال‌احمر سرقت از هلال احمر,سرقت داعشی های قلابی,داعش در ایران,

تجاوز 4 تبعه افغان به زن توریست فرانسوی در ایران

تجاوز 4 تبعه افغان به زن توریست فرانسوی در ایران

تجاوز 4 تبعه افغان به زن توریست فرانسوی در ایران تجاوز,تجاوز به زن توریست,تجاوز به زن توریست در ایران,تجاوز به زن توریست فرانسوی در ایران, تجاوز به زن توریست فرانسوی در ایران …

جزئیات سرقت از بانک مسکن اردبیل

سرقت بانک مسکن اردبیل,سرقت بانک ملی اصفهان,سرقت بانک ملت مشهد,سرقت مسلحانه از بانک ملت در مشهد,دزدی بانک ملت مشهد,سرقت از بانک ملت مشهد,فیلم سرقت بانک ملت مشهد,سرقت بانک ملت در مشهد,سرقت از بانك ملت مشهد,سرقت از بانک ملت مشهد شعبه دانش آموز,سرقت مسلحانه از بانک ملت مشهد,دزدی از بانک ملت مشهد,سرقت بانک در شیراز,سرقت بانك در شيراز,سرقت از بانک در شیراز,سرقت مسلحانه بانک در شیراز,سرقت بانک شیراز,سرقت بانک تجارت شیراز,سرقت بانك شيراز,سارقان بانک در شیراز,سارقان بانک شیراز,سرقت بانکهای شیراز,سرقت بانک ملی نکا,دزدی بانک ملی نکا,سرقت بانك ملي نكا,سرقت از بانک ملی نکا,دزدی از بانک ملی نکا,سرقت از بانک ملی مرکزی نکا,سارقان بانک ملی نکا,سرقت بانک ملی مرکزی نکا,سرقت در بانک ملی نکا,دستگیری سارقان بانک ملی نکا,سرقت بانک مشهد,سرقت بانک ملت مشهد,سرقت بانک در مشهد,سرقت بانک ملی مشهد,سرقت بانک کشاورزی مشهد,سرقت مسلحانه بانک مشهد,سرقت بانك در مشهد,سرقت بانک صادرات مشهد,فیلم سرقت بانک مشهد,دستگیری سارقان بانک مشهد,سرقت بانک سپه کرمانشاه,سرقت بانک سپه کرمانشاه+فیلم,فيلم سرقت بانك سپه كرمانشاه,سارقان بانک سپه کرمانشاه,سرقت بانك سپه كرمانشاه,دزدی بانک سپه کرمانشاه,سرقت مسلحانه بانک سپه کرمانشاه,سرقت از بانک سپه کرمانشاه,عکس سرقت بانک سپه کرمانشاه,دستگیری سارقان بانک سپه کرمانشاه,سرقت بانک در مشهد,سرقت بانك در مشهد,سرقت مسلحانه از بانک ملت در مشهد,سرقت بانک ملت در مشهد,سرقت بانک مشهد,سرقت بانک ملت مشهد,سرقت بانک ملی مشهد,سرقت بانک کشاورزی مشهد,سرقت بانک صادرات مشهد,سرقت مسلحانه بانک ملت در مشهد,سرقت بانک ملت رامسر,دزدی بانک ملت رامسر,سرقت از بانک ملت رامسر,دزدی از بانک ملت رامسر

رئیس پلیس استان اردبیل در بیان جزئیات جدید سرقت از بانک مسکن شعبه سیمتری اردبیل که 7 مهرماه به وقوع پیوسته بود، گفت: این سرقت ناشیانه و به دلیل نبود حفاظ امنیتی و فیزیکی مناسب در بانک رخ داده و ما سرنخ‌های جدیدی را از سارقان به دست آوردیم.

  سرقت یانک,سرقت از بانک مسکن اردبیل

سردار ابراهیم کریم‌خانی در پاسخ به ابعاد جدیدی از سرقت از بانک مسکن اردبیل اظهار کرد: به هیچ وجه این سرقت مسلحانه نبوده بلکه یک دستبرد شبانه به بانک بوده که سارقان از طریق حیاط خلوت بانک شبانه شیشه‌ها را بریده و سرقتشان را انجام دادند.

وی تصریح کرد: در این سرقت جای تأمل دارد که آژیر داخل بانک عمل نکرده و دوربین‌های مستقر در بانک نیز متصل به مرکز پلیس و ۱۱۰ نبوده و این سرقت در کمال بی‌احتیاطی عاملان بانک در تقویت حفاظ فیزیکی انجام شده است.

رئیس پلیس استان گفت: ما بارها از مدیران بانکی خواسته‌ایم تا روزانه وسایل و امکانات حفاظت فیزیکی بانک را اعم از آژیر و دوربین‌های اتصال به مراکز پلیس و ۱۱۰ به دقت رصد و بررسی کنند تا زمینه سوءاستفاده و سرقت افراد خاطی و سارق به وجود نیاید.

کریم‌خانی در مورد ارزش پول به سرقت رفته افزود: براساس آخرین اطلاعاتی که خود مسئولان بانک داده‌اند در این سرقت ۷۰۰ میلیون تومان از بانک پول و چک‌های بانکی به سرقت رفته است.

سرقت یانک,سرقت از بانک مسکن اردبیل

وی در مورد پیگیری پلیس برای دستگیری عاملان این سرقت بیان کرد: تاکنون ۵۰ درصد قضیه روشن شده و با سرنخ‌هایی که به دست آوردیم، تلاشمان بر این است تا عاملان سرقت بانک مسکن را در اردبیل دستگیر کنیم.

کریم‌خانی از مدیران بانک‌ها، مؤسسات مالی و اعتباری، صرافی‌ها و دیگر مکان‌هایی که در آن پول‌ها و اشیا و اوراق بهادار نگهداری می‌شود،‌ خواست تا نسبت به تأمین امنیت محل مورد نظر و بالا بردن حفاظ فیزیکی اقدام لازم را انجام دهند.

چند روز پیش در تماسی که با مدیر شعب بانک مسکن داشتیم پاسخی روشن به این سرقت نداده و با رد ادعای سرقت مسلحانه اعلام کردند بعد از بررسی موضوع آن را اعلام می‌کنیم.

سرقت یانک,سرقت از بانک مسکن اردبیل

سارقان بانک مسکن دستگیر شدند.

ناصر عتباتی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: پس از وقوع جرم تلاش ها برای دستگیری سارقانی که اوایل مهرماه سال جاری به صورت شبانه به بانک مسکن اردبیل دستبرد زده بودند، آغاز شد.
وی افزود: سارقان با استفاده از تجهیزات حرفه ای سامانه امنیتی بانک را از کار انداخته و هفت میلیارد و 200 میلیون ریال از منابع بانک را به سرقت برده بودند.
دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل گفت: طی روزهای اخیر با همکاری نیروهای اطلاعاتی و انتظامی سارقان دستگیر و راهی زندان شدند.
عتباتی عنوان کرد: هنوز حکمی در این زمینه صادر نشده و در روزهای آتی دستگاه قضایی بررسی ابعاد مختلف پرونده را در دستور کار قرار خواهد داد.

سرقت از بانک مسکن اردبیل

آخرین بروز رسانی در : شنبه 14 آذر 1394

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.