فروش انواع لرزه گیر

فروش انواع لرزه گیر

فروش انواع لرزه گیر شرکت کوشا سازان پرگاس خلیج فارس ( پرشین گلف) از سال 1381 با هدف تامین و تجهیز کالاهای مورد نیاز در بخش تاسیسات فعالیت خود را آغاز کرده …

سخنان مدیرعامل آرکا صنعت آروین در مورد تجهیزات آزمایشگاهی اسپکتروفتومتر و تیتراتور و کاربرد آن ها

سخنان مدیرعامل آرکا صنعت آروین در مورد تجهیزات آزمایشگاهی اسپکتروفتومتر و تیتراتور و کاربرد آن ها با گذر زمان و پیشرفت فناوری، نیاز انسان ها به محصولات پیشرفته تر احساس می شود …

3 ویژگی مهم یک سایت آموزش زبان انگلیسی

3 ویژگی مهم یک سایت آموزش زبان انگلیسی

3 ویژگی مهم یک سایت آموزش زبان انگلیسی به روز بودن سایت آموزش زبان انگلیسی امروزه شیوه آموزش زبان انگلیسی در دنیا تغییرات بسیار گسترده ای داشته است با این حال مشاهده …

امروزه با افزایش روز افزون قیمت آسانسور، برای کاهش هزینه ها، از بالابر هیدرولیکی استفاده میکنند. چرا که هزینه ها را تا 70 درصد کاهش میدهد. بهترین جایگزین آسانسور برای خانه تا 3 طبقه استفاده از این خدمت نوین است.

زمانی که کاربر تحرک کمتری دارد، بالابر خانگی می‌تواند راه حلی کاربردی در خانه باشد. این وسیله دشواری تحرکات روزمره مانند بالا رفتن از پله‌ها را به حداقل می رساند و حمل بارهای سنگین و حجیم از پله ها‌‌‌‌ را غیر ضروری می کند. مواردی که می تواند خسته کننده و زمان بر باشد.

اگر ملکی دارای بالابر باشد، باعث افزایش قیمت شده در هنگام فروش نیز خریداران استقبال بیشتری نسبت به این نوع خانه ها نشان می دهند. این روزها با بالارفتن سن جمعیت شهرنشین اگر خانه ای قدیمی باشد، تا ارتقاء و بهبود شکل نگیرد، افراد نمی‌توانند به راحتی در طبقات رفت و آمد کنند و این مساله می تواند یکی از نقاط ضعف خانه ها در موقع فروش باشد.

تفاوت آسانسور و بالابر

هر دو اصطلاح آسانسور و بالابر به یک محفظه یا سکویی گفت می‌شود که در یک شفت برای بالا و پایین بردن افراد یا اشیا به سطوح مختلف قرار گرفته است.

تفاوت اصلی آسانسور و بالابر در استفاده از آنهاست. اصطلاح lift در انگلیسی بریتانیایی و اصطلاح elevator در انگلیسی آمریکایی استفاده می‌شود.

در آمریکا، اصطلاح آسانسور برای اشاره به نوعی آسانسور نیز به کار میرود. اجازه دهید این دو اصطلاح را با جزئیات بررسی کنیم و ببینیم که آیا بین آسانسور و آسانسور تفاوتی وجود دارد یا خیر.

در آمریکا اصطلاح بالابر به شکل ساده ای از آسانسورها نیز اشاره دارد که می توانند در خانه ها‌‌‌‌ نصب شوند. به عنوان مثال، بالابر صندلی یا بالابر پله ای وسیله ای برای بالا و پایین بردن افراد از پله ها‌‌‌‌ است.

بالابر ویلچر وسیله ای مکانیکی است که برای حمل ویلچر و سرنشین آن بین طبقات طراحی شده است. این نوع بالابرها می توانند تنها یک نفر را در یک زمان حمل کنند. بنابراین از این نظر، بالابر از نظر طراحی ساده تر از آسانسور است. علاوه بر این، آسانسورها ظرفیت بیشتری نسبت به بالابرها دارند.

به طور کلی تفاوت آسانسور و بالابر در این است که از آسانسور صرفاً برای جابجایی افراد استفاده می‌شود اما بالابر علاوه بر جابجایی افراد کاربردهای دیگری نیز دارد.

انواع بالابرها

  • خانگی
  •  بالابر پله
  •  بالابر ویلچر
  •  بالابر خودرو
  •  بالابر هیدرولیکی

انواع مدل بالابر خانگی

  • بالابر خانگی متحرک
  •  بالابر خانگی برقی (هیدرولیکی)
  • بالابر شیشه‌ای
  •  بالابر کابین دار
  •  بالابر خانگی برقی ساده

راه‌های ارتباطی

چرا از بالابر هیدرولیکی و بالابر خانگی ابتکار صنعت استفاده کنیم؟

بالابرهای هیدرولیک در کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. آنها را می توان در صنایع خودروسازی، حمل و نقل، ساخت و ساز، حذف زباله، معدن و صنایع خرده فروشی یافت زیرا ابزاری موثر برای بالا بردن و پایین آوردن افراد، کالاها و تجهیزات هستند.

بالابرهای خانگی مزایای زیادی برای بالابر هیدرولیک به گونه‌ای طراحی شده است که قابلیت جابجایی آسان دارد و این امر به دلیل وزن کم آن است. چرخ ها‌‌‌‌ی آن به گونه ای طراحی شده است که به راحتی حرکت می کند. با استفاده از آن می‌توانید به راحتی ۵۰۰ کیلوگرم وزن را جابجا کنید.

رقبای ابتکار صنعت نوین

از رقبای خارجی شرکت بالابر ابتکار صنعت نوین می توان از مجموعه elevators.com نام برد.

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 10 مهر 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.