نقش استانداردهای زیست محیطی در توسعه پایدار و ارتقای کارایی مالی سازمان‌ها

نقش استانداردهای زیست محیطی در توسعه پایدار و ارتقای کارایی مالی سازمان‌ها

نقش استانداردهای زیست محیطی در توسعه پایدار و ارتقای کارایی مالی سازمان‌ها long to be saved ISO 14001 یک استاندارد بین المللی مورد توافق است که الزامات یک سیستم مدیریت زیست محیطی …

بهترین مرکز مراقبت و کوک پیانو آکوستیک و مراحل انجام کار

بهترین مرکز مراقبت و کوک پیانو آکوستیک و مراحل انجام کار

امروزه نگهداری درست و اصولی، و سرویس مرتب پیانو امری ضروری و غیر قابل اجتناب برای نوازندگان این ساز محبوب است، که علاوه بر سلامت و افزایش طول عمر پیانو، موجب حفظ …

آیا می توانید ظروف ذخیره سازی پلاستیکی را بازیافت کنید ؟

آیا می توانید ظروف ذخیره سازی پلاستیکی را بازیافت کنید ؟

آیا می توانید ظروف ذخیره سازی پلاستیکی را بازیافت کنید ؟ با بحران آب و هوایی کنونی ما،. از خرید ظروف شیشه ای برای کاهش مصرف پلاستیک گرفته تا استفاده مجدد از …

برنج خود را از چه کسی بخریم؟C:\Users\hosein\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\طارم ندا.jpg

خرید برنج با کیفیت مسئله ای است که شاید برای بعضی از افراد کمی مشکل باشد، برای همین باید جستوجو کنند و درباره آن فروشنده از افراد دیگر بپرسند تا بهترین انتخاب را داشته باشند و بهترین برند و یا فروشگاه را انتخاب کنند.

فروشگاه برنج ایرانی جوانه صدرا بهترین فروشگاه برنج می باشد که آدرس سایت آن javanesadra.ir است. شما میتوانید برای خرید بهترین برنج های اصیل ایرانی به این سایت مراجعه کنید و برنج های خود را از این سایت خریداری نمایید.

بیشک پس از گذشت سال ها فعالیت و کسب تجربه در حوزه برنج جوانه صدرا معقول ترین انتخاب برای کسانی هست که سخت پسند هستند. این افراد سخت پسند به دنبال خرید برنجی ارزان ولی با کیفیت بالا هستند. آیا واقعا چنین فروشگاهی وجود دارد؟؟

جواب مسلما بله است… فروشگاهی که خود را ملزم به ارائه بهترین خدمات میداند و قصد ارائه بهترین خدمات را دارد سود خود را از فروش کم میکند تا مشتری راضی تری داشته باشد. حالا اگر این فروشگاه تولید کننده مستقیم این محصول باشد که دیگر چه بهتر.

مطمئن میشویم که بهترین انتخاب همین است.

جوانه صدرا دقیقا در پارامترهای بالا می گنجد، هم سود خود را کمتر میکند هم تولید کننده مستقیم برنج اصیل ایرانی میباشد و برنج را مستقیم از شالیزارهای شما به سفره های شما می آورد.

کافیست امتحان کنید.

 

آخرین بروز رسانی در : شنبه 16 مهر 1401

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.