چگونه خانه خود را به آرامش بخش ترین جای جهان تبدیل کنیم؟

چگونه خانه خود را به آرامش بخش ترین جای جهان تبدیل کنیم؟

چگونه خانه خود را به آرامش بخش ترین جای جهان تبدیل کنیم؟ وقتی چشمان خود را می بندید و خانه رویایی یا فضای رویایی خود را در خانه خود تصویر می کنید، …

چرا انسان ها کتاب می خوانند؟

چرا انسان ها کتاب می خوانند؟

چرا انسان ها کتاب می خوانند؟ “حقیقت در سیر اتفاقات نیست بلکه چیزی است که آن اتفاقات به ما در مورد خودمان می آموزد.” –ماریا پوپوا[1] این سوال که ما چرا کتاب …

ارز مجازی وب مانی و کاربردهای آن

ارز مجازی وب مانی و کاربردهای آن

ارز مجازی وب مانی و کاربردهای آن با فراگیر شدن دنیای مجازی و اینترنت، با توجه به اینکه بیشتر شغل‌ها در دنیای مجازی هم فعالیت می‌کنند، پس باید گفت که این امری …

7 ویژگی مهم که نرم افزار صندوق قرض الحسنه باید آن‌ها را داشته باشد

تا زمانی که یک صندوق خانوادگی و کوچک است و تعداد کمی کاربر دارد، شاید هیچ مشکلی در فرایند مدیریت و وام دهی آن ایجاد نشود. اما به محض این که تعداد اعضای صندوق زیاد می‌شود، مشکلات مربوط به آن نیز آغاز می‌شود. اعتراض اعضا به شیوه قرعه‌کشی، بدقولی افراد در تصفیه وام، سردرگمی مسئول صندوق قرض الحسنه در محاسبه هزینه‌های صندوق و بسیاری از موضوعات دیگر پیش می‌آید که طی آن گرفتاری مدیران صندوق و نارضایتی سرمایه‌گذاران آغاز می‌شود. به همین دلیل است که به شما توصیه می‌کنیم اگر چنین صندوقی را در خانواده، اقوام یا محل کار خود دارید، بطوریکه اعضای آن حداقل بالای 20 نفر به صورت ثابت است، هرچه سریع‌تر اقدام به خرید نرم افزار صندوق قرض الحسنه کنید.

اما این که در بین شرکت‌هایی که اقدام به طراحی و تولید چنین نرم افزاری کرده‌اند بخواهید خیلی سریع یکی را انتخاب کنید تا به چالش‌های مدیریتی خود پایان دهید، کار درستی نیست. ابتدا نیازهای خود را تعریف کنید، سپس نرم‌افزارهای موجود را بررسی کنید تا دریابید دقیقاً چه نرم‌افزار صندوق قرض الحسنه ای کار شما را راه می‌اندازد.

قرار است این مطلب در ادامه به شما بگوید برای خرید نرم افزار صندوق قرض الحسنه چه موضوعاتی را باید مد نظر داشته باشید.

How a Business Loan Can Save, Sustain, or Grow Your Profitability

  1. مجهز به اتوماسیون کامل چرخه وام باشد

شما به‌عنوان مدیر صندوق قرض الحسنه با همه جزئیات و نیازهایی که چنین صندوق‌هایی دارند، آشنا هستید. از این رو می‌دانید که چرخه وام، از لحظه ورود یک فرد جدید به لیست متقاضیان و سرمایه‌گذاران تا اعطای وام و دریافت اقساط چه مراحلی دارد؛ بنابراین باید نرم افزاری بخرید که همه این جزئیات را داشته باشد.

  1. کار کردن با آن ساده باشد

نرم افزار صندوق قرض الحسنه خود را طوری انتخاب کنید که در طراحی آن کمترین میزان پیچیدگی وجود داشته باشد. این موضوع از سادگی ظاهری نرم افزار آغاز و تا آسانی پروسه‌هایی نظیر قرعه کشی و اعطای وام ادامه پیدا می‌کند. هر کسی با هر سطحی از سواد و مهارت کامپیوتری با کمی آموزش باید بتواند با نرم افزار منتخب شما کار کند. کاربری نرم افزار صندوق قرض الحسنه باید به اندازه یک اپلیکیشن موبایلی که با آن کارت به کارت می‌کنید، ساده باشد.

  1. قوانینی که نرم افزار با آن طراحی شده مطابق با قوانین صندوق قرض الحسنه در ایران باشد

مدیریت صندوق قرض الحسنه در ایران استاندارد و قوانینی دارد که صندوق‌های بزرگ از آن تبعیت می‌کنند. شما هم باید نرم افزاری تهیه کنید که بر اساس این قوانین طراحی شده باشد. در غیر این صورت احتمال آن که سرمایه گذاران صندوق از وضعیت و قوانین اعمال شده شکایت کنند، بسیار زیاد خواهد بود. پس همین ابتدای راه انتخاب نرم‌افزار صندوق قرض الحسنه این موضوع را مد نظر داشته باشید.

  1. امکان سفارشی سازی بر اساس نیازهای شما را داشته باشد

در حین بررسی نیازهای اولیه شاید به موردی بر بخورید که نیاز باشد در نرم افزار صندوق قرض الحسنه شما وجود داشته باشد. اما هرچه بررسی می‌کنید در بین نرم افزارهای موجود در بازار چنین آپشنی را پیدا نمی‌کنید؛ بنابراین باید نرم افزاری را برای مدیریت صندوق قرض الحسنه خود انتخاب کنید که امکان سفارشی سازی بخش مورد نظر شما روی آن وجود داشته باشد.

برای تامین چنین نیازی باید شرکت ارائه دهنده نرم افزار خود را با دقت بسیار زیادی انتخاب کنید. بسیاری از شرکت‌ها در ابتدای امر چنین قولی به شما می‌دهند؛ اما در ادامه قابلیت اجرای درخواست شما را ندارند. اما اگر به طور مثال نرم افزار صندوق قرض الحسنه یگانه را بخرید حتماً خیالتان بابت قدرت تیم توسعه و پشتیبانی این تیم راحت خواهد بود. چون کارشناسان ارشد و برنامه نویسان خبره این شرکت می‌توانند به راحتی هر امکان جدیدی که مد نظر داشته باشید را به نرم افزار صندوق قرض الحسنه شما اضافه کنند.

  1. نرم افزار را به طور کامل تحویل داده شده و نیازی به پرداخت حق اشتراک نباشد

این موضوع بسیار مهمی است که نرم افزار منتخب شما نباید از نوع حق اشتراکی باشد. به این معنی که لازم باشد هر سال یا هر 6 ماه یکبار مبلغی را بابت حق اشتراک و توانایی استفاده از نرم افزار به شرکت بپردازید. شما باید صاحب و مالک کامل نرم افزار صندوق قرض الحسنه ای باشید که تهیه می‌کنید.

  1. شرکت نرم افزاری خدمات پشتیبانی و توسعه خوبی داشته باشد

نرم افزار درست مانند یک ماشین است که احتمال خرابی یا اشکالات سطحی در آن وجود دارد. برخی از مواقع این اشکالات در اثر اشتباه کاربران رخ می‌دهد و در موارد معدودی اشکلات جزئی در ساختار برنامه کاربر را دچار چالش می‌کند. این موضوع امری عادی و تکرار شونده است که در تمامی انواع نرم افزار رخ می‌دهد. به همین دلیل است که شرکت‌های نرم افزاری همواره مجهز به یک تیم پشتیبانی قدرتمند هستند که به محض بروز مشکل، آن را برطرف می‌کنند.

وقتی می‌خواهید نرم افزار صندوق قرض الحسنه بخرید دقت داشته باشید که کیفیت خدمات پشتیبانی شرکت مورد نظر خود را به درستی ارزیابی کنید. به طور مثال می‌توانید نرم افزار صندوق قرض الحسنه یگانه را تهیه کنید که یک تیم بسیار خبره و کارکشته پشتیبانی دارد. تیمی که به تمام جزئیات نرم افزار مذبور آگاهی داشته و به محض اعلام مشکل در صدد رفع آن بر می‌آیند.

  1. امکان دیدن دمو یا پیش نمایش نرم افزار صندوق قرض الحسنه در آن فراهم باشد

به هیچ عنوان نباید اقدام به خرید نرم افزار صندوق قرض الحسنه کنید در حالی که هنوز هیچ پیش نمایشی از آن ندیده‌اید. دیدن دمو یا پیش نمایش نرم افزار صندوق قرض الحسنه به شما کمک می‌کند انتخاب آگاهانه‌تری داشته باشید. ضمن آن که خیالتان را بابت مجهز بودن نرم افزار صندوق قرض الحسنه به امکاناتی که برای مدیریت صندوق به آن نیاز دارید، راحت می‌کند.

برای تست این موضوع می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت یگانه تماس بگیرید و از آن‌ها بخواهید طبق زمان بندی مورد نظر شما یک جلسه رایگان دمو برایتان ترتیب دهند. نرم افزار صندوق قرض الحسنه را به طور کامل ببینید و از نزدیک با نحوه کار کردن آن آشنا شوید. هر سوالی که در ذهنتان است را بپرسید و از کارشناس مربوطه بخواهید همه ابعاد نرم افزار صندوق قرض الحسنه یگانه را به شما نشان دهد.

بدون تردید نرم افزار صندوق قرض الحسنه یگانه را می‌پسندید. چون این شرکت همه ابعاد و نیازهای یک مدیر صندوق قرض الحسنه را در نظر گرفته است. خرید نرم افزار صندوق قرض الحسنه یگانه به طرز چشمگیری بار مسئولیت مدیریت صندوق قرض الحسنه را از روی دوش شما برخواهد داشت.

 

آخرین بروز رسانی در : شنبه 13 اسفند 1401

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.