قاتل: من جنون دارم,نباید اعدام شوم

قاتل: من جنون دارم,نباید اعدام شوم

قاتل: من جنون دارم,نباید اعدام شوم قاتل,چگونه قاتل شدم,من قاتل نیستم,قاتل زنجیره ای

پسری پدرش را به خاطر غذا کشت

پسری پدرش را به خاطر غذا کشت

پسری پدرش را به خاطر غذا کشت خیلی اوقات چیزهایی را می شنویم که باورشان برایمان سخت است و این داستان از همان چیزهاست به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، دهم …

سرقت مسلحانه از طلافروشی خانی آباد+عکس ها

سرقت مسلحانه از طلافروشی خانی آباد+عکس ها

جزئیات کامل سرقت مسلحانه از طلافروشی خانی آباد+عکس ها سرقت مسلحانه از طلافروشی خانی آباد سرقت مسلحانه در اصفهان خیابان کاشانی,سرقت مسلحانه طلافروشی در اصفهان,سرقت مسلحانه گلپایگان,سرقت مسلحانه در ایران,سرقت مسلحانه بانک …

تجاوز,تجاوز به زن توریست,تجاوز به زن توریست در ایران,تجاوز به زن توریست فرانسوی در ایران,
تجاوز به زن توریست فرانسوی در ایران توسط افغانیها

خبرگزاری تسنیم  : محسن افتخاری سرپرست دادگاه‌های کیفری یک استان تهران درباره آخرین وضعیت پرونده چهار تبعه افغان که متهم به اذیت و آزار و تجاوز گروهی یک توریست فرانسوی زن هستند اظهار کرد: مرحله تحقیقات این پرونده پایان یافته و یک الی دو ماه آینده، جلسات محاکمه برگزار می‌شود. شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به این پرونده رسیدگی می‌کند و تحقیقات آن نیز به خاطر نوع موضوع در دادگاه انجام شده است.

تجاوز,تجاوز به زن

سرپرست دادگاه‌های کیفری یک استان تهران همچنین در پاسخ به این سئوال که آیا پرونده تعاونی مسکن برق منتهی به صدور حکم شده است یا خیر افزود: صدور رای در این پرونده قدری طول می‌کشد زیرا دادگاه استعلام‌هایی را انجام داده و منتظر پاسخ است.

پرونده تعاونی مسکن برق در سه بخش و با افزون بر 10 هزار شاکی در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی سیامک مدیرخراسانی رسیدگی شده است.

تجاوز,تجاوز به زن
افتخاری همچنین درباره آخرین وضعیت پرونده مدیرعامل سابق منطقه آزاد کیش نیز اظهار کرد: جلسات دادگاه این پرونده نیز برگزار شده و منتظر تصمیم دادگاه است.این پرونده در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کشکولی رسیدگی شده است.

حکم تجاوز در ایران اعدام است
منبع : تسنیم

تجاوز,تجاوز به زن توریست فرانسوی

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 15 آذر 1394

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.