اعدام 4 نفر در تبریز به اتهام تجاوز گروهی به ۲۰ زن

اعدام 4 نفر در تبریز به اتهام تجاوز گروهی به ۲۰ زن

اعدام 4 نفر در تبریز به اتهام تجاوز گروهی به ۲۰ زن اعدام رضا قرایی,اعدام رضا قرایی اپارات,حکم اعدام رضا قرایی,رضا قرایی اعدام شد,اعدام در ایران,اعدام در ایران اپارات,اعدام در ایران جدید,اعدام …

جزئیات سرقت از بانک مسکن اردبیل

جزئیات سرقت از بانک مسکن اردبیل

جزئیات سرقت از بانک مسکن اردبیل سرقت بانک مسکن اردبیل,سرقت بانک ملی اصفهان,سرقت بانک ملت مشهد,سرقت مسلحانه از بانک ملت در مشهد,دزدی بانک ملت مشهد,سرقت از بانک ملت مشهد,فیلم سرقت بانک ملت …

سرقت مسلحانه داعشی‌های قلابی از ایستگاه هلال‌احمر

سرقت مسلحانه داعشی‌های قلابی از ایستگاه هلال‌احمر

سرقت مسلحانه داعشی‌های قلابی از ایستگاه هلال‌احمر سرقت از هلال احمر,سرقت داعشی های قلابی,داعش در ایران,

تجاوز,تجاوز به زن توریست,تجاوز به زن توریست در ایران,تجاوز به زن توریست فرانسوی در ایران,
تجاوز به زن توریست فرانسوی در ایران توسط افغانیها

خبرگزاری تسنیم  : محسن افتخاری سرپرست دادگاه‌های کیفری یک استان تهران درباره آخرین وضعیت پرونده چهار تبعه افغان که متهم به اذیت و آزار و تجاوز گروهی یک توریست فرانسوی زن هستند اظهار کرد: مرحله تحقیقات این پرونده پایان یافته و یک الی دو ماه آینده، جلسات محاکمه برگزار می‌شود. شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به این پرونده رسیدگی می‌کند و تحقیقات آن نیز به خاطر نوع موضوع در دادگاه انجام شده است.

تجاوز,تجاوز به زن

سرپرست دادگاه‌های کیفری یک استان تهران همچنین در پاسخ به این سئوال که آیا پرونده تعاونی مسکن برق منتهی به صدور حکم شده است یا خیر افزود: صدور رای در این پرونده قدری طول می‌کشد زیرا دادگاه استعلام‌هایی را انجام داده و منتظر پاسخ است.

پرونده تعاونی مسکن برق در سه بخش و با افزون بر 10 هزار شاکی در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی سیامک مدیرخراسانی رسیدگی شده است.

تجاوز,تجاوز به زن
افتخاری همچنین درباره آخرین وضعیت پرونده مدیرعامل سابق منطقه آزاد کیش نیز اظهار کرد: جلسات دادگاه این پرونده نیز برگزار شده و منتظر تصمیم دادگاه است.این پرونده در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کشکولی رسیدگی شده است.

حکم تجاوز در ایران اعدام است
منبع : تسنیم

تجاوز,تجاوز به زن توریست فرانسوی

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 15 آذر 1394
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.