دانه روغنی برای لاغری

دانه روغنی برای لاغری

خواص بادام,فواید بادام,بادام درمانی,خاصیت بادام,خواص بادام درمانی,خواص بادام برای پوست,خواص بادام برای مو,خواص بادام برای جوانی,خواص بادام برای بارداری,خواص خوردن بادام,فواید بادام خام,فواید بادام پخته

دانه روغنی برای لاغری

به گزارش بی اس ام اس : بادام یکی از میوه های درختی است که به صورت خشکبار مصرف می شود. به دلیل مقدار بالای چربی و انرژی معمولاً تصور بر آن است که میوه بادام نقش چاق کنندگی دارد اما تحقیقات اخیر نشان داد است مصرف روزانه بادام در لاغری نقش بسزایی داشته همچنین از ابتلا به بیماری های قلبی عروقی نیز جلوگیری می کند.آزمایشات روی ۵۰۰ هزار بیمار نشان داد مصرف خشکبار بخصوص بادام تا میزان ۱۶ درصد ریسک ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش می دهد. همچنین مصرف دو وعده بادام در روز به میزان ۵۶ گرم به مدت ۱۰ هفته بر چاقی تأثیری نداشته به عکس انرژی لازم روزانه افراد را تأمین می کند.بادام میوه ای سرشار از ویتامین ها و مواد غنی است به همین دلیل نقش سیرکنندگی بالایی دارد و با جلوگیری از اشتها مانع از پرخوری و باعث لاغر شدن می شود.

دانه روغنی برای لاغری

دلیل دیگر آن است که بادام سرشار از منیزیم و ویتامین «ای» است که خود عوامل مهمی در چربی سوزی و لاغر شدن هستند. بادام سرشار از پروتئین، فیبر، پتاسیم، کلسیم، فسفر، آهن و اسیدهای چرب مونو اشباع نشده ضروری است. مقدار تنها ۲۸ گرم بادام میزان ۱۶۰ کالری انرژی دارد.

منبع:روزنامه ایران

دانه روغنی برای لاغری

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.