قاصدک

الكليسم‌

الكليسم‌ و راههای درمان

الکلیسم چیست،الکلیسم درروسیه،الکلیسم درالمان،الکلیسم کیست،الکلیسم در ایران

چه کسی الکلیسم است ؟؟ بهتر است بدانید که تعریف الکلیسم عبارتند از: وابستگی‌ جسمی و روحی‌ به‌ الکل‌ که باعث بروز مشکلاتی‌ در روابط‌ اجتماعی،‌ خانوادگی،‌ شغلی‌ و بیماری‌های‌ مزمن در فرد‌ می‌گردد علل‌ این بیماری عبارت است از: 1-عوامل‌ شخصیتی‌ از جمله عصبانیت، جنون،‌ سرخوشی‌ و افسردگی 2-عوامل خانوادگی مثل اعتیاد به الکل در والدین 3-عوامل‌وراثتی  4-فرهنگ شدن مصرف الکل در جامعه ای که زندگی می کنی 5-بروز اختلالات شیمیایی در بدن فرد.

الكليسم‌،درمان الكليسم‌

لارم به ذکر است که  مصرف طولانی مدت الکل، مونجب کمبود پروتئین، منیزیوم، روی، کلیسم، کوچک شدن مغز، ضعف بینایی، کبد چرب و هپاتیت در فرد می‌گردد. مقدار و طول مدت مصرف الکل بااهمیت ترین عوامل خطرساز در ایجاد بیماری های کبدی ناشی از الکل هستند که مردان بیشتر مستعد ضایعات کبدی حاصل از الکل هستند. مصرف بیش از ۶۰ تا ۸۰ گرم الکل در روز برای مدت چند سال باعث بیماری‌های کبدی از جمله سیروز کبدی است. نحوه جذب الكل در بدن: پـس از مـصرف الـكـل در حـدود 20٪ آن از طـريق معـده جذب شده و 80٪ باقیمانده آن در روده كوچك جـذب بـــدن می گردد.

الكليسم‌،درمان الكليسم‌

بدنیست بدانید که  بـنـابـراين افراد سنگين وزن‌تر به‌خاطر آب بيشتر در بدن‌شان، ديرتر تـحت تاثير الكل قرار می‌گیرند. مشکلات گسترش مصرف الکل: مشکلات جسمی، از دست دادن ارتباط اجتماعی و مشکلات مالی از معضلات مصرف بیش از اندازه الکل امی باشد. اثرات كوتاه می کنند. لازم به ذکر است که مواد الکلی بیشترین تاثیرشان بر روی دستگاه عصبی فرد است.البته افزايش ضـربان قـلب، بـي‌خـوابـي، تـهـوع و اسـتفراغ، سرگيجه، احـساس بـي قـراري، خستـگي، اضطراب، افزایش اعتـماد به‌نفس و شجاعت در فرد از عوارض کوتاه مدت آن می باشد.

الكليسم‌،درمان الكليسم‌

لازم به ذکر است که درمان این بیماری‌ شامل‌ مراحل کوتاه‌مدت،‌ برای‌ متوقف‌ کردن‌ نوشیدن‌ الکل‌ است. امکان دارد نیاز به‌ سم‌زدایی‌ وجود داشته‌ باشد. در واقع سم‌زدایی‌ عبارت‌ است‌ از مراقبت‌ پزشکی‌ در زمانی‌ که‌ فرد نوشیدن‌ الکل‌ را قطع‌ کرده‌ و در نتیجه آن با مشکلات روحی مواجه شده است. بهتر است بدانید که ر موارد حاد، فرد باید تحت نظر پزشک در یکی از مراکز درمانی بستری شود. گفتنی است که دوری کردن از عواملی که منجر به تحریک مجدد فرد به مصرف مواد الکلی می‌شود.

 

الكليسم‌،درمان الكليسم‌

 

بدنیست بدانید که در واقع سلول‌هاي عصبي و مغزي بيش از سلول‌هاي ديگر به ويتامين B وC نياز دارند. با روش مگا ويتامين درماني مي‌توان بيماري‌هايي مانند الكليسم(اعتياد به الكل)، اسكيزوفرنيا، انواع بيماري‌هاي رواني، بعضي از بيماري‌هاي پوستي، اعتياد به مواد مخدر، پيش فعالي كودكان و سرماخوردگي را درمان نمود. هر چقدر زودتر به درمان پرداخته شود بهبودی زودتر حاصل می شود.

الكليسم‌ و راههای درمان

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.