بهترین راه های درمان گیاهی بواسیر داخلی و خارجی و دکمه ای در منزل

بهترین راه های درمان گیاهی بواسیر داخلی و خارجی و دکمه ای در منزل

درمان گیاهی بواسیر  درمان گیاهی بواسیر ،درمان گیاهی بواسیر خارجی،درمان گیاهی بواسیر دکمه ای،درمان گیاهی بواسیر در بارداری،درمان گیاهی بواسیر و شقاق،درمان گیاهی بواسیر خونی،درمان گیاهی بواسیر داخلی در این مطلب از …

همه چیز در مورد درمان و علت درد قولنج پشت در بارداری

همه چیز در مورد درمان و علت درد قولنج پشت در بارداری

درد قولنج درد قولنج ,درد قولنج پشت,درد قولنج در بارداری,درد قولنجی روده,درد قولنجی معده,درد قولنجی معده چیست؟,درد قولنج معده,درد قولنج کمر,درد قولنج گردن,درد قولنج چگونه است,درمان درد قولنج پشت,علت درد قولنج پشت,علت …

عوارض و موارد مصرف قرص ناپروکسن 500 چیست

عوارض و موارد مصرف قرص ناپروکسن 500 چیست

قرص ناپروکسن قرص ناپروکسن ,قرص ناپروکسن برای چی خوبه,قرص ناپروکسن 250,قرص ناپروکسن 250 برای چیست,قرص ناپروکسن۲۵۰,قرص ناپروکسن برای چه دردی است توضیحاتی در مورد قرص ناپروکسن قرص ناپروکسن با نام لاتین Naproxen …

5 کاری که کلیه تان را نابود می کند

بیماری کلیه,بیماری بیماری کلیه,بیماری کلیه در بارداری,علائم بیماری کلیه,درمان بیماری کلیه,درمان بیماری کلیه با طب سوزنی,مواد غذایی مناسب برای درمان بیماری کلیه,بیماری کلیه را چگونه درمان کنیم,بیماری کلیه در کودکان,بیماری کلیه در بزرگسالان,بیماری کلیه در نوزادان,بیماری کلیه در بهار,بیماری کلیه در تابستان,بیماری کلیه در پاییز,بیماری کلیه در زمستان,آشنایی با بیماری کلیه,همه چیز در مورد بیماری کلیه,بیماری کلیه واگیردار است,بیماری کلیه و درمان آن,ورزشهای مناسب برای درمان بیماری کلیه

کلیه,بیماری های کلیه,پیشگیری از بیماری کلیه

افزایش فشارخون و دیابت نوع دو، دلیل اصلی نارسایی کلیه‌ هستند

به گزارش بی اس ام اس : کلیه عضوی بسیار سرسخت است و حتی با 20 درصد از توانش می‌تواند همانند یک عضو سالم بدون آنکه علامتی از بیماری نشان دهد کار کند. برخی عادت‌ها برای کلیه‌ها سم است و بهتر است برای کاهش فشار وارده بر کلیه‌ها مراقب این عادت باشیم.

√ مصرف زیاد گوشت قرمز به کلیه صدمه می زند

مصرف زیاد گوشت و به خصوص گوشت قرمز به معنی افزایش سموم و ضایعات در خون است. متخصصان توصیه می‌کنند روزانه و برحسب هر کیلو، از مصرف یک گرم پروتئین بیشتر تجاوز نکنید (یک فرد 60 کیلویی نباید بیش از 60 گرم پروتئین مصرف کند). این ماده غذایی را باید در حد متعادل میل کرد. بررسی‌ها نشان داده رژیم‌های پر پروتئین در درازمدت آسیب‌های غیرقابل جبرانی بر کلیه‌ها دارند.

√ مصرف زیاد داروها برای کلیه ها مضر است

مصرف داروهای ضدالتهابی غیراسترئیدی مانند ایبوبروفن و داروهایی مانند آسپرین و پاراستامول برای طولانی‌مدت می‌تواند برای کلیه‌ها خطرناک باشد. این داروها در درازمدت آب‌رسانی به سلول‌های کلیوی را کاهش می‌دهند.

بیماری های کلیه,کلیه,پیشگیری از بیماری کلیه

مصرف بیش از 2 لیتر آب در روز فایده‌ای برای کلیه‌ها ندارد

√ عدم مصرف کافی مایعات به کلیه تان صدمه میزند

روزانه کلیه‌ها حجم زیادی از خون را تصفیه می‌کنند و حدود 2 لیتر آب همرا با ضایعات از بدن دفع می‌شود. کم‌آبی وقتی فردی مبتلا به نارسایی کلیه‌ها یا عفونت ادراریاست بسیار خطرناک است. در این شرایط مصرف به اندازه آب می‌تواند به کارکرد مناسب کلیه‌ها کمک کند. در شرایط طبیعی مصرف بیش از 2 لیتر آب در روز فایده‌ای برای کلیه‌ها ندارد بلکه برعکس کار بیشتری به کلیه‌ها تحمیل کرده و باعث خستگی آنها می‌شود.

√ سیگار کشیدن می تواند به کلیه تان آسیب برساند

فلزات سنگین موجود در سیگار در درازمدت به کلیه‌ها آسیب می‌رساند. برخی تحقیق‌های علمی به اثبات رسانده احتمال ابتلا به نارسایی کلیه‌ها در سیگاری‌ها 4 برابر بیش از افراد غیرسیگاری است.

√ عدم توجه به فشارخون و دیابت کلیه تان را نابود می کند

افزایش فشارخون و دیابت نوع دو دلیل اصلی نارسایی کلیه‌ هستند. این دو بیماری با آسیب‌ رساندن به عروق و قلب، آب‌رسانی به سلول‌های کلیوی را کاهش داده و در نهایت باعث تصلب آن می‌شوند. متخصصان توصیه می‌کنند برای کنترل این بیماری‌ها دارو مصرف کنید و سالانه با اندازه‌گیری کراتینین خون از سلامت کلیه‌ها مطمئن شوید! فراموش نکنید اضافه وزن و چاقی هم می‌تواند تاثیر منفی بر کارکرد کلیه‌ها داشته باشد. در مصرف نمک هم حد تعادل را حفظ کنید و بیش از 6 گرم نمک در روز نخورید.

منبع : salamaneh.com

5 کاری که کلیه تان را نابود می کند

آخرین بروز رسانی در : جمعه 4 فروردین 1396
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.