آرامش منزل خود را در شرایط بحران حفظ کنیم!

آرامش منزل خود را در شرایط بحران حفظ کنیم!

خرید آنلاین بیمه آتش سوزی از بیمیتو

منزل محل سکونت و آرامش است. اغلب افراد سعی دارند تا آرام‌ترین شرایط ممکن را در منزل خود مهیا کنند. از پنجره دوجداره استفاده می‌کنند، در محلی دور از هیاهوی شهر و خیابان خانه می‌گیرند و اقدامات دیگری که در جهت حفظ آرامش خانه انجام می‌دهند. اما سؤالی که مطرح می‌شود این است که برای زمانی که با بحران مواجه می‌شویم هم‌فکری کرده‌ایم یا نه. خیلی از بلایای طبیعی و حوادث غیرمترقبه ممکن است آرامش ما را به هم زند و بهتر است برای این موارد هم از حالا چاره‌ای بیندیشیم.

راهکار مواجهه درست با این مسائل می‌تواند بیمه آتش سوزی ساختمان باشد!

پوشش‌های بیمه آتش سوزی

بیمه آتش سوزی منازل در برابر حوادث متعددی می‌تواند از منزل شما مراقبت کند و در صورت بروز این‌ها جبران خسارت می‌کند. پوشش‌های اصلی این بیمه، آتش سوزی، صاعقه و انفجار است؛ یعنی در صورت بروز هر یک از این موارد از مورد بیمه که منزل باشد از بیمه‌گزار پشتیبانی می‌کند. شاید با خود بگویید که آتش سوزی محتمل است ولی صاعقه و انفجار که به درد ما نمی‌خورد و این بیمه ارزش خرید ندارد؛ اما این بیمه علاوه بر این پوشش‌های اصلی تعداد زیادی پوشش فرعی هم دارد که بیمه‌گزار در صورت تمایل می‌تواند آن‌ها را به بیمه آتش سوزی خود اضافه کرده و در مواقع نیاز از آن‌ها استفاده کند. مهم‌ترین پوشش‌های اضافی این بیمه، زلزله است. با داشتن بیمه آتش سوزی منازل مسکونی حتی می‌توان در برابر حادثه زلزله نیز از بیمه خسارت دریافت کرد. زلزله که اخیراً به‌عنوان یکی از چالش‌های جدی در کشور ما تبدیل شده است حتماً فکر خیلی از افراد را به خود مشغول کرده است و این بیمه می‌تواند گزینه مناسبی برای پیشگیری از بروز این حادثه باشد.

با توجه به مزایای زیاد بیمه آتش سوزی باید ببینیم از کجا می‌توانیم یک بیمه آتش سوزی مناسب خریداری کنیم و با پرداخت چقدر حق بیمه می‌توانیم از این مزایا بهره‌مند شویم.

با بیمیتو می‌توان اقدام به خرید بیمه اتش سوزی ایران ، البرز، پاسارگاد و… کرد. قبل از خرید می‌توان شرایط و قیمت این بیمه‌ها را با یکدیگر مقایسه کرد و مناسب‌ترین گزینه را با توجه به اولویت‌های خود انتخاب و خریداری کرد. در کمترین زمان ممکن و از هرکجا که به اینترنت دسترسی دارید می‌توانید آرامش را برای زمان‌های بحران به منزل خود به ارمغان بیاورید.

<

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.