چه ترکیب لباسهایی برازنده استفاده در مهمانیهای مجلسی هستند

چه ترکیب لباسهایی برازنده استفاده در مهمانیهای مجلسی هستند

چه ترکیب لباسهایی برازنده استفاده در مهمانیهای مجلسی هستند   ممکن است دهها لباس داخل کمدتان وجود داشته باشد؛ اما باز هم وقتی قرار است در یک مهمانی مهم مجلسی شرکت کنید، …

مهمترین وسایلی که قبل از سفر به شهر ساحلی باید به همراه داشته باشید

مهمترین وسایلی که قبل از سفر به شهر ساحلی باید به همراه داشته باشید

مهمترین وسایلی که قبل از سفر به شهر ساحلی باید به همراه داشته باشید درست وقتی که خستگی از هر طرف حمله میکند، سفر به مناطق ساحلی میتواند مثل یک معجزه شیرین، …

روش احیای رزین تبادل یونی

روش احیای رزین تبادل یونی

روش احیای رزین تبادل یونی رزین تبادل یونی همانگونه که از نامش پیداست با روش تبادل یونی، کاتیونها و آنیونهای موجود در آب را حذف می کند. رزین ها با استفاده از …

11 ژست خفن برای عروس و داماد

پرتره عروسی اولین تصویر یک زوج جوان به عنوان یک خانواده جدید است. این خاطره ای است که یک عمر باقی می ماند.

ژست‌های عروسی می‌توانند اولین پرتره‌های زوج را بسازند یا خراب کنند. یک ژست عالی باید در عین حال که ارتباط بین آنها را نشان می دهد، هر فرد را تملق نشان دهد و بهترین خاطره از لباس عروس و داماد و بهترین شب زندگی خود خواهید ساخت.

اما چگونه می توان ژست های عکاسی عروسی عالی را در زمان محدودی که در طول عروسی در دسترس است ایجاد کرد؟ با ادامه مطلب همراه باشید.

چگونه به ژست عروسی طبیعی مسلط شویم

ژست گرفتن یک شکل هنری است. برای تسلط به تمرین نیاز است. همچنین نیاز به دانش چند اصول دارد. وقتی صحبت از ایده های ژست زوجین به میان می آید، رویکرد یکسانی برای همه وجود ندارد. قبل از اینکه وارد عکاسی عروسی شوید، ابتدا اصول ژست گرفتن برای زوج ها، مردان و زنان را مطالعه کنید.

یک رابطه دوستانه ایجاد کنید

برای یک عکسبرداری خوب، باید انرژی مناسبی داشته باشید. شما می توانید این کار را با حفظ آرامش و پذیرا بودن زوجین انجام دهید. اگر می توانید، قبل از فیلمبرداری با این زوج ملاقات کنید و تصور کنید که آنها چگونه تصویربرداری عروسی را برای اجرا در نظر می گیرند.

11 ایده ژست عروسی و چندین نکته ضروری برای ژست گرفتن

یک ژست اصلی به معنای یک تصویر نیست. تنظیم دست‌ها، حالت بیان و جایی که زوج به دنبال آن هستند می‌تواند چندین عکس ایجاد کند و به آلبوم عکس عروسی تنوع دهد.

1. ایستادن در کنار هم

بسیاری از زوج ها با ایستادن در کنار یکدیگر برای یک تصویر شروع می کنند. ارتباط فیزیکی بین آنها ایجاد کنید. از زن و شوهر بخواهید به یکدیگر خیره شوند. کاری کنید که دست در دست هم بگیرند. شاید حتی یک دست را دور یکدیگر بپیچید، یا با بازیگوشی گونه های یکدیگر را لمس کنید.

2. روبروی یکدیگر ایستادن

این مجموعه زوج ها را در مقابل هم قرار می دهد. اغلب به خوبی کار می کند و ارتباط بین آنها را نشان می دهد. زن و شوهر را هدایت کنید تا نزدیکتر به هم بایستند یا به یکدیگر متمایل شوند. زن و شوهر می توانند به یکدیگر یا به دوربین نگاه کنند. آنها را تشویق کنید دستان خود را بگیرند یا صورت را نوازش کنند. اگر می‌خواهند در عوض کمر را نگه دارند یا پیشانی خود را ببوسند، اجازه دهید. از راه زوج پیروی کنید

3. قفل کردن بازوها در صورت روبرو شدن با یکدیگر

این هم یک ژست کلاسیک است. بهترین کار را با بازوهای زن و شوهر به هم حلقه می کند. از آنها بخواهید به یکدیگر نگاه کنند یا ببوسند. این ایده ساده است اما برای ایجاد تنوع یا شاید نشان دادن جزئیات در پشت لباس عروس خوب است.

4. یکی از همسران پشت سر دیگری ایستاده است

حالتی که عرو و داماد پشت سر هم ایستاده اند نیز می تواند به میزان قابل توجهی متفاوت باشد. آنها می توانند گونه ها را ببوسند یا دست های خود را روی یکدیگر بگذارند. اگر زوج به اندازه کافی بازیگوش باشند، از این فرصت استفاده می کنند و در گوش یکدیگر زمزمه می کنند. پس آماده باشید تا عکس های صمیمانه شیرین و خنده دار بگیرید!

5. دست گرفتن همدیگر

یک کلاسیک آسان، راه های مختلفی برای ایجاد این ژست وجود دارد. اگر زن و شوهر از ژست گرفتن خجالتی هستند، از آنها بخواهید به سادگی دست در دست هم بگیرند و در حالی که دوربین را نادیده می گیرند با یکدیگر راه بروند. این می تواند یک یخ شکن عالی باشد. حالت طبیعی آنها را آرام می کند و آنها را به حال و هوای عکاسی عروسی می برد.

راه رفتن پهلو به پهلو رایج ترین نسخه ژست است. اما شما همچنین می توانید عروس یا داماد را مجبور کنید که چند قدم جلوتر راه برود و طرف مقابل را هدایت کند. یکی دیگر از تغییرات این ژست به سادگی یک نمای نزدیک است. شما می توانید عشقی را که زوجین در عکس های خود به اشتراک می گذارند با نشان دادن جزئیات بیان کنید.

برای انتخاب لباس عروس حرفه ای جذاب و چشم گیر می توانید از کارشناسان مجرب و حرفه ای ما مشاوره بگیرید.

6. زوج نشسته

ژست‌های نشسته می‌توانند راحت‌تر و کمتر صحنه‌ای به نظر برسند. مطمئن شوید که یک نقطه تمیز و خشک را برای این حالت ها انتخاب کنید. حتماً عروس را بیاورید که روی آن بنشیند زیرا هر دانه کوچکی روی لباس سفید نمایان می شود.

7. روی حلقه تمرکز کنید

این ژست مورد علاقه عکاس عروسی، هم برای مراسم نامزدی و هم برای جلسات عکس عروسی است.

از زوج بخواهید دست های خود را (با حلقه ها!) در کنار هم قرار دهند. نقطه کانونی را روی حلقه ها قرار دهید و از عمق میدان کم استفاده کنید تا عروس و داماد را در پس زمینه محو کنید.

8. دست همسرت را ببوس

بوسه بر دست، یک حرکت زیبا و صمیمی، نشانه عشق است. زبان بدن چیزهای زیادی در مورد یک زوج می گوید و شما قطعاً می خواهید صمیمیت آنها را تجسم کنید.

9. دویدن با هم

دویدن نماد آزادی است. از زوج بخواهید راه بروند، صحبت کنند یا به سادگی شروع به دویدن کنند. به خاطر داشته باشید که عروس ممکن است به دلیل لباس عروس کمی برای دویدن نیاز داشته باشد.

این یک ژست عروسی معمولی نیست، زیرا صریح تر است و نمی توانید از قبل بگویید که چگونه انجام می شود. اما متوجه خواهید شد که چگونه این فعالیت کل عکاسی را به ارمغان خواهد آورد.

10. ژست بلند کردن

از داماد بخواهید که عروس را بلند کند. این یک ژست عروسی فوق العاده سرگرم کننده است و غیرممکن است که نخندید! کل فرآیند را ثبت کنید و مطمئن شوید که عکس های صادقانه بگیرید. داماد را تشویق کنید تا روش های مختلف در دست گرفتن عروس را امتحان کند.

11. از لباس عروس به عنوان قاب استفاده کنید

پهن کردن دامن لباس عروس روی زمین می تواند در چند ژست عروسی که عروس خانم ها نشسته اند استفاده شود.

اگر از بالا عکاسی می کنید، می توانید از لباس برای پر کردن کادر استفاده کنید. این زوج را برجسته می کند و عناصر مزاحم را از بین می برد.

چند نکته ضروری برای گرفتن یک آلبوم عروسی کامل وجود دارد. عکاسی ایده آل از عروسی شامل دانش عمیق ژست گرفتن و نشان دادن ارتباط بین زوجین است. البته، تنظیم عروسی نیز الهام‌بخش زیادی خواهد داشت.

منبع: https://www.fatimamode.ir/bride

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 21 دی 1400

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.