کبودی لب نشانه چیست؟

کبودی لب نشانه چیست؟

کبودی لب نشانه چیست؟ کبودی لب,بيماري کبودی لب,کبودی لب در بارداري,علائم کبودی لب,درمان کبودی لب,درمان کبودی لب با طب سوزني,مواد غذايي مناسب براي درمان کبودی لب,کبودی لب را چگونه درمان کنيم,کبودی لب …

علت و درمان گیاهی درد استخوان لگن سمت چپ در بارداری

علت و درمان گیاهی درد استخوان لگن سمت چپ در بارداری

درد استخوان لگن درد استخوان لگن ,درد استخوان لگن سمت چپ,درد استخوان لگن در بارداری,درد استخوان لگن سمت راست,درد استخوان لگن مردان,درد استخوان لگن در اواخر بارداری توضیحاتی در مورد درد استخوان …

اثرات درمانی و خواص خاکشیر برای پوست و زنان باردار و زنان شیرده

اثرات درمانی و خواص خاکشیر برای پوست و زنان باردار و زنان شیرده

اثرات درمانی و خواص خاکشیر برای پوست و زنان باردار و زنان شیرده اثرات درمانی و خواص خاکشیر برای پوست و زنان باردار و زنان شیرده برای سایت جسارت خواص خاکشیر برای …

چرا دلمان می سوزد

سوزش معده,بیماری سوزش معده,سوزش معده در بارداری,علائم سوزش معده,درمان سوزش معده,درمان سوزش معده با طب سوزنی,مواد غذایی مناسب برای درمان سوزش معده,سوزش معده را چگونه درمان کنیم,سوزش معده در کودکان,سوزش معده در بزرگسالان,سوزش معده در نوزادان,سوزش معده در بهار,سوزش معده در تابستان,سوزش معده در پاییز,سوزش معده در زمستان,آشنایی با سوزش معده,همه چیز در مورد سوزش معده,سوزش معده واگیردار است,سوزش معده و درمان آن,ورزشهای مناسب برای درمان سوزش معده

سوزش معده,علت سوزش معده,دلایل سوزش معده,بیماریهای دستگاه گوارش

به گزارش بی اس ام اس : سیستم گوارشی بدن بسیار پیچیده تر از آن است که بتوان راحت آن را درک کرد و مشکلاتی که در آن به وجود می آید نیز بسیار پیچیده هستند ولی می توان از آن ها پیشگیری کرد.حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که ناگهان در دلتان ددری را احساس کنید که امان از شما بگیرد و حتی دلیل آن را هم نمی دانید. این دردها غالبا گذری هستند و به علت سوزش هایی است که در معده شما ایجاد می شود.

برای اینکه بدانید این مشکل از کجا شروع شده است باید این مطلب را تا انتها دنبال کنید:

** غذاهای چرب : اولین و مهمترین دلیلی که ممکن است یک سوزش زیاد را در معده شما ایجاد کند غذاهای چربی است که ممکن است در طول روز مصرف کنید. بسیاری از تحقیقات نشان می دهد که خوردن غذاهای چرب در شب می تواند بیشتری سوزش را در معده شما ایجاد کند.

سوزش معده,علت سوزش معده,دلایل سوزش معده,بیماریهای دستگاه گوارش

** نوشابه های گازدار: دلیل دوم به وجود آمدن سوزش های معده استفاده از نوشابه های گازدار است. این نوشابه ها اسید معده را تحریک می کنند که باعث به وجود آمدن سوزش های زیاد در شکم شما می شود.به هیچ عنوان از نوشابه های گزدار استفاده نکنید چرا که نه تنها دستگاه گوارش شما را از بین می برد باقی قسمت های بدن را نیز تهدید می کند.

** استرس: بزرگترین دشمن بدن و عاملی که بسیاری از بیماری ها را به وجود می آورد در درد معده نیز بیکار نیست. تحقیقات جدید نشان می دهد، زمانی که شما دچار استرس می شود تا 60 درصد بیشتر احتمال دارد دچار مشکلات معده و روده شوید.

**رژیم های نادرست: افرادی که به دنبال لاغر کردن هستند می توانند بیشتر دچار مشکلات معده شوند. تنها خوردن میوه آن هم میوه های اسیدی مانند پرتقال می تواند برای معده بد باشد.البته میزان کم آن ها ایرادی ندارد اما با بیشتر شدن مصرف این میوه مشکلاتی نیز به همراهش خواهد آمد.

** 10: عددی طلایی برای پیشگیری از بروز سوزش های معده است که همیشه باید به یاد داشته باشید. 10 دقیقه ورزش می تواند برای شما بسیار عالی باشد همچنین شب ها دقت داشته باشید که گردن شما در راستای بدن نباشد و حداقل 10 سانتی متر بالاتر از باقی بدن باشد. انیباعث می شود تا جریان غذاها در سیستم گوارش بهبود یابد و از سوزش ها جلوگیری می شود.

منبع:yjc.ir

چرا دلمان می سوزد

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 6 بهمن 1394

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.