عوارض راه رفتن روی پاشنه ی پا

عوارض راه رفتن روی پاشنه ی پا

پاشنه ی پا,بیماری پاشنه ی پا,پاشنه ی پا در بارداری,علائم پاشنه ی پا,درمان پاشنه ی پا,درمان پاشنه ی پا با طب سوزنی,مواد غذایی مناسب برای درمان پاشنه ی پا,پاشنه ی پا را چگونه درمان کنیم,پاشنه ی پا در کودکان,پاشنه ی پا در بزرگسالان,پاشنه ی پا در نوزادان,پاشنه ی پا در بهار,پاشنه ی پا در تابستان,پاشنه ی پا در پاییز,پاشنه ی پا در زمستان,آشنایی با پاشنه ی پا,همه چیز در مورد پاشنه ی پا,پاشنه ی پا واگیردار است,پاشنه ی پا و درمان آن,ورزشهای مناسب برای درمان پاشنه ی پا

عوارض راه رفتن روی پاشنه ی پا

به گزارش بی اس ام اس : راه رفتن روی پاشنه پا سبب اصلاح ناهنجاری صافی كف پا می‌شود. راه رفتن روی لبه خارجی پا و پاشنه پا سبب تقویت عضلات ضعیف و اصلاح ناهنجاری صافی كف پا می‌شود. ذبیح الله برجسته در گفت‌وگو كاهش ارتفاع قوس كف پا را صافی كف پا تعریف كرد و گفت: علت این ناهنجاری، وزن زیاد، پای پهن، وراثت، كوتاهی وتر آشیل و انحراف قسمت جلو یا عقب پا به خارج است. وی ادامه داد: این ناهنجاری سبب معاف از رزم در طول خدمت سربازی شده و عوارضی چون خستگی زودرس، زانوی ضربدری، درد در قسمت ‌داخلی و خارجی مچ پا، برآمدگی كفش در قسمت داخل و … را در پی دارد. برجستگی، وجود صافی كف پا در فرد، كاهش ارتفاع لبه داخلی پا تا زمین، افزایش سطح تماس كف پا با زمین را از جمله علائم این ناهنجاری عنوان كرد.

عوارض راه رفتن روی پاشنه ی پا

وی ادامه داد: برای اصلاح این ناهنجاری حتما باید از كفی طبی و در صورت لزوم از كفش طبی استفاده كرد تا در طول روز، پا در وضعیت اصلاح شده قرار گیرد. این كارشناش فیزیوتراپی تصریح كرد‌:‌ در صورت كوتاهی وتر آشیل باید از ورزش‌های كششی برای اصلاح آن استفاده كرد. به عنوان مثال فرد روی یك جعبه شیب دار بایستد، راه رفتن روی لبه خارجی پا و راه رفتن روی پاشنه پا از موارد دیگری است كه سبب تقویت عضلات ضعیف و اصلاح ناهنجاری صافی كف پا می‌شود.

عوارض راه رفتن روی پاشنه ی پا

مطالب مرتبط :

عاقبت پوشیدن کفش پاشنه بلند

ماساژ جادویی کف پا

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.