تعبير خواب حلوا پختن

درباره تعبیر خواب حلوا از معبران بزرگ بخوانید تعبیر خواب حلوا ديدن حلوا در خواب، غم و اندوه بود و خوردنش بيماري. محمدبن سيرين گويد: تعبیر خواب حلوا حلوا در خواب مال بود، كه …

تعبیر افتادن دندان در خواب

همه چیز هایی که باید در مورد تعبیر افتادن دندان در خواب بدانید تعبیر افتادن دندان در خواب چیست ؟ 1ـ اگر خواب ببینید دندان هایتان لق شده است ، نشانه آن …

تعبير خواب خرد كردن گوشت

درباره تعبیر خواب گوشت بدانید تعبیر خواب گوشتدیدن و خوردن گوشت حیوانات حلال خوب است و دیدن و خوردن گوشت حیوانات مکروه و حرام بد. البته میزان خوبی و بدی و اندازه …

دانستنی های زایمان طبیعی +دانلود فیلم زایمان طبیعی

بعد از بچه‌دار شدن، دانلود فیلم زایمان طبیعی مراقبت و پایش سلامت روان و هوشیاری شما در برابر نیازهای احتمالی، موضوع بسیار مهمی است. بعد از زایمان، احتمال زایمان طبیعی وقوع اختلالات روانی متعددی وجود دارد.

دانلود فیلم زایمان طبیعی , فیلم زایمان طبیعی

عوامل سهیم در این وقایع عبارتند از: تغییرات هورمونی، تجربه ناموفق از زایمان، احساس ناتوانی از بچه‌دار شدن برای همیشه، سطح رضایت شما از زندگی زناشویی، زایمان بچه‌ای با کمبودهای دانلود فیلم زایمان طبیعی فراوان، عدم حمایت اجتماعی، بی‌رمقی یا سابقه خانوادگی افسردگی پس از زایمان. گذر از دوران بارداری به مادر شدن کار ساده‌ای نیست و ایجاد افسردگی چه خفیف و چه شدید، به آن معنا نیست که شما به عنوان یک شخص، جا خالی کرده یا تسلیم شده‌اید. بدون شک با پیدا کردن راه‌هایی دانلود فیلم زایمان طبیعی جدید برای ایجاد تعادل میان زندگی روزمره و مسوولیت‌های آن به تدریج از این گرفتاری خارج خواهید شد.

دانستنی های زایمان طبیعی +دانلود فیلم زایمان طبیعی

پژمردگی روانی
شما که تا حالا مسوولیت‌های آسان و راحتی داشتید، با مشاهده مسوولیت‌های جدیدی که به سبب مادر شدن پیش‌روی شما قرار می‌گیرند، ممکن است احساس بی‌کفایتی و ناتوانی کنید، اما با کمی شکیبایی، این دوره را به امید خدا پشت‌سر خواهید گذاشت و به خودتان افتخار می‌کنید که می‌توانید از پس چنین مشکل بزرگی برآیید.
در 80 درصد زنانی که برای نخستین بار دانلود فیلم زایمان طبیعی بچه‌دار می‌شوند نوعی افسردگی خفیف موسوم به پژمردگی مشاهده می‌گردد. این افسردگی خفیف معمولا چند روز تا چند هفته بعد از زایمان رخ می‌دهد. عموما خود به خود بهبود می‌یابد و در عرض چند هفته به طور کامل و بدون درمان برطرف می‌شود. در طول این مدت، ممکن است شما دچار احساساتی مثل غم و اندوه، خشم، اضطراب، زودرنجی و ناتوانی شوید. این مادران بی‌تجربه بدون هیچ دلیل روشنی یک مرتبه زیر گریه می‌زنند و به سادگی هم آرام نمی شوند. برخی از مادران متعجب هستند که چرا گهگاه دچار افکار منفی نسبت به دانلود فیلم زایمان طبیعی فرزند خود می‌شوند و این موضوع را این گونه تفسیر می‌کنند که حتما مادر بدی هستند. شاید آگاهی از این نکته که پژمردگی پس از زایمان موضوعی کاملا طبیعی است، به شما کمی دلگرمی و تسلی خاطر بدهد. علاوه بر پذیرش زایمان طبیعی پژمردگی روانی به عنوان بخشی طبیعی از زایمان، مراقبت و مواظبت از خودتان نیز بسیار حایز اهمیت است.

دانستنی های زایمان طبیعی +دانلود فیلم زایمان طبیعی

به اندازه کافی استراحت کنید
استراحت کافی تاثیر دانلود فیلم زایمان طبیعی قابل ملاحظه‌ای در سلامت جسم و روان شما دارد. در طول روز سعی کنید هر موقع بچه می‌خوابد، شما هم بخوابید تا دوره‌های استراحت شما با هم تنظیم و هم‌زمان شود. هرگاه مسایلی که بیش از این شما را آزار نمی‌دادند، ناگهان به موضوعاتی غیرقابل تحمل و خسته کننده برای شما تبدیل شدند، بدانید که به استراحت بیشتری نیاز دارید. پذیرفتن کمک از جانب دیگران گاهی کار دشواری است، اما شاید این تنها چیزی باشد که شما برای حفظ احساس مثبت و واقع‌بینانه به آن احتیاج داشته باشید.

دانستنی های زایمان طبیعی +دانلود فیلم زایمان طبیعی

غذای مقوی بخورید
تغذیه خوب آنچه را بدن شما در دوران بهبود پس دانلود فیلم زایمان طبیعی از زایمان احتیاج دارد، فراهم می‌کند. چند وعده مختصر در روز ممکن است برای شما قابل تحمل‌تر از سه وعده سنگین باشد. مصرف سبزی و میوه به عنوان میان وعده‌های مختصر و سالم، به کنترل وزن هم کمک می‌کند.

دانستنی های زایمان طبیعی +دانلود فیلم زایمان طبیعی

ورزش را فراموش نکنید
ورزش سبک می‌تواند مفید باشد. در صورت امکان هر روز به مدت 30 دقیقه پیاده‌روی سریع داشته باشید. اگر هنگام پیاده‌روی بچه را هم داخل کالسکه با خود ببرید، شاید احساس لذت بیشتری کنید. نرمش و زایمان طبیعی کشش عضلات هنگام بازی و صحبت دانلود فیلم زایمان طبیعی کردن با بچه می‌تواند قدرت کشش عضلات شما را افزایش دهد، وقتی بچه شاد و شنگول است، شما هم آرامش روانی بیشتری خواهد داشت.

دانستنی های زایمان طبیعی +دانلود فیلم زایمان طبیعی

رفت و آمد داشتن
جزء دیگری از فرآیند طبیعی بهبود یافتن پس از وضع حمل آن است که تجربیات شخصی خود را در زمینه زایمان با دیگران مرور کنید. داشتن دوستان و آشنایانی که صمیمانه به حرف‌هایتان گوش دانلود فیلم زایمان طبیعی کرده و احساسات شما را درک کنند، کمک بسیار زیادی به کاهش نشانه‌های افسردگی خواهد کرد.

دانلود فیلم زایمان طبیعی , فیلم زایمان طبیعی

دانستنی های زایمان طبیعی +دانلود فیلم زایمان طبیعی

افسردگی پس از زایمان
نوع شدیدتری از پژمردگی‌ یا غم زدگی که اصطلاحا افسردگی پس از زایمان نامیده می‌شود، تقریبا در 5 تا 20 درصد تازه مادران مشاهده می‌گردد. نشانه‌های آن شدیدتر و طولانی مدت ‌تر از پژمردگی است و در هر موقعی از نخستین سال پس از زایمان ممکن است روی دهد. نشانه‌های دیگر آن عبارتند از: خستگی زایمان طبیعی مداوم، لذت نبردن از زندگی، احساس بی‌عاطفگی، دوری گزیدن از خانواده و دوستان، عدم نگرانی از وضع سلامت خود و بچه، نداشتن میل جنسی، احساس شدید شکست و ناکارآمدی و نوسانات شدید خلقی.
ممکن است آرزوها و انتظارات زیادی داشته و در درک مسایل با مشکلاتی روبه‌رو باشید، یا احساس کنید سرتان کلاه رفته است. به محض اینکه دوستان و آشنایان متوجه چنین نشانه‌هایی دانلود فیلم زایمان طبیعی در شما شوند، این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید. مراجعه زودهنگام به پزشک ممکن است باعث بهبود سریع‌تر افسردگی پس از زایمان شود. درمان بسته به نیازهای هر فرد متفاوت است، اما احتمالا شامل رفتاردرمانی و درمان با داروهای ضد افسردگی خواهد بود.

دانستنی های زایمان طبیعی +دانلود فیلم زایمان طبیعی

فشار عصبی پس از ضربه روانی
این اختلال روانی می‌تواند در پی تولد بچه‌ ایجاد شود. این حالت ممکن است پاسخی باشد به یک وضع حمل دلخراش و تکان‌دهنده واقعی یا خیالی، یا احیانا از یک واقعه دلخراش فراموش دانلود فیلم زایمان طبیعی ناشدنی در گذشته نشات گرفته باشد. نشانه‌های این مشکل شبیه افسردگی پس از زایمان است، ولی با یک حادثه دلخراش در گذشته مرتبط است.
در صورت تشخیص زودهنگام، مشاوره روانی با متخصص، گاهی اوقات در کنار دارو درمانی و آموزش‌های کاهش فشار عصبی به بهبود این بیماری منجر می‌گردد.

دانستنی های زایمان طبیعی +دانلود فیلم زایمان طبیعی

جنون پس از زایمان
مشکل دیگری که تازه مادران گاهی به آن دچار می‌شوند، جنون پس از زایمان است دانلود فیلم زایمان طبیعی که خوشبختانه پدیده نادری است. نشانه‌های آن زایمان طبیعی ممکن است چند روز تا چند هفته بعد از وضع حمل آغاز شوند که عبارتند از افسردگی شدید به همراه اضطراب‌ حاد، افکار پریشان، ترس از آسیب زدن به خود یا بچه، توهم، عقاید یا گفته‌های نامعقول، بدبینی نسبت به اطرافیان یا هیستری (رفتار و حرکات عصبی).
هدف از درمان این اختلال، در امان نگه دانلود فیلم زایمان طبیعی داشتن مادر و کودک و کمک به حفظ حس کفایت و کارآمدی مادر در طول دوره ی بهبود می‌باشد. این بیماری نیاز به کمک و مراقبت‌های پزشکی دارد.

دانستنی های زایمان طبیعی +دانلود فیلم زایمان طبیعی

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 26 اردیبهشت 1395
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.