آبشار ورسک

آبشار ورسک + تاریخچه و عکس

آبشار ورسک کجاست،عکس آبشار ورسک،آبشار ورسک، پل سفید،آبشار ورسک پل سفید

یکی از پدیده های زیبا در نزدیکی روستای ورسک آبشار ورسک است.

لازم به ذکر است که آبشار ورسک پل سفید E59 52 N54 35 در قسمت شرق روستای زیبای ورسک و در زیر قله اتابک و تیزکوه، دره ای بسیار زیبا و نیمه جنگلی وجود دارد که نسبتا عمیق بوده و چشم هر بیننده ای را به خود خیره می سازد.

آبشار ورسک،تاریخچه آبشار ورسک
بهتر است بدانید که آبشار بسیار زیبا و پرآب چشمه علی که همان آبشار فصلی ورسک می باشد به ارتفاع تقریبی بیست متر از این دره به سمت روستای ورسک جاری است.البته آب این آبشار از ارتفاعات قدمگاه سرچشمه گرفته است و سالانه تعداد زیادی از مردم مشتاق را به سوی خود می کشاند

آبشار ورسک،تاریخچه آبشار ورسک

.جالب است بدانید که از روستای ورسک تا زیر آبشار حدود ۳۰ دقیقه راه می باشد که نیمی از آن از کنار آب رودخانه می گذردو چای بسیار زیبایی است. لازم به ذکر است که آب و هوای این منطقه معتدل، مرطوب و کوهستانی است. البته این رودخانه فصلی است و در فصل های مختلف حجم آب متفاوتی دارد.

آبشار ورسک،تاریخچه آبشار ورسک
برای رسیدن به این آبشار زیبا کافی است در محور فیروزکوه بعد از گردنه گدوک کمی جلوتر به سمت راست وارد روستای ورسک شده و از آنجا تا آبشار حدود 4 کیلومتر و تقریبا نیم ساعت راه است مسیر رسیدن به آبشار ورسک دقیقا از زیر پل ورسک می گذرد و باید در امتداد رودخانه حرکت کرد تا به آبشار زیبای ورسک رسید… در مسیر به یک آبشار کوچک می رسید یه دو راهی است که باید به سمت راست بروید.

آبشار ورسک،تاریخچه آبشار ورسک

آدرس: ورسک، امتداد رودخانه پل ورسک

حتما از این آبشار زیبا دیدن کنید.

آبشار ورسک + تاریخچه و عکس

مطالب مرتیط:

آبشار نیاگارا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.