چند مشکل معروف پکیج دیواری را بشناسید!

چند مشکل معروف پکیج دیواری را بشناسید!

تامین سیستم گرمایش و سرمایش، یکی از ضروریات زندگی به شمار می‌رود. در گذشته اغلب از آبگرمکن‌های زمینی یا دیواری، استفاده می‌شد، این لوازم مشکلات متعددی چون: روشن نشدن، عدم امکان گرم …

از ملاکا تا گنتینگ هایلندز، پاهانگ در جاذبه های دیدنی در مالزی

از ملاکا تا گنتینگ هایلندز، پاهانگ در جاذبه های دیدنی در مالزی

از ملاکا تا گنتینگ هایلندز، پاهانگ در جاذبه های دیدنی در مالزی در وصف ایت کشور زیبا باید گفت بازدید از مالزی، یعنی دیدن تمام آسیا ! در این کشور زیبا با …

راهنمای خرید لیوان تبلیغاتی + چاپ لیوان تبلیغاتی گیفتو

راهنمای خرید لیوان تبلیغاتی + چاپ لیوان تبلیغاتی گیفتو

چرا لیوان تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی موثر است ؟ همیشه تبلیغاتی موفق و باعث توسعه برندینگ و رونق فعالیت مشاغل می شود که بر پایه یک استراتژی درست و کاربردی بنا شده …

وام 5 میلیارد دلاری دولت هنگ کنگ برای نجات ایرلاین کاتای پسفیک

با شیوع گسترده ویروس کرونا و تقریبا متوقف شدن فروش بلیط هواپیما و پس از آن فعالیت ایرلاین ها، همانند صدها ایرلاین موجود در جهان، کاتای پسفیک نیز با رکود مواجه شد.

کاتای پسفیک ایرلاین حامل پرچم کشور هنگ کنگ می باشد که از سال 1946 فعالیت خود را آغاز کرده و از سال 2010 تا به امروز به نقطه اوج خود رسیده است.

این ایرلاین با داشتن 138 هواپیما در ناوگان هوایی خود به 112 مقصد در سراسر جهان پرواز انجام می دهد.

کاتای پاسفیک به معنای اقیانوس آرام چین می باشد که از سال 2017 تتا به امروز به عنوان یکی از ایمن ترین ایرلاین های جهان در حال فعالیت می باشد.

به گفته پاتریک هالی مدیر عامل شرکت هواپیمایی کاتای پاسفیک، این شرکت برای تغییر در تجارت خود نیاز به این وجه اضافی دارد، نه فقط برای رهایی از طوفان به وجود آمده.

کاتای پسفیک ایرویز روز سه شنبه اعلام کرد که دولت هنگ کنگ برای کمک به حل مشکل به وجود آمده از طریق ویروس کرونا، برنامه کمکی به ارزش 5 میلیارد دلاری را هدایت می کند.

دولت هنگ کنگ نیز همانند دیگر دولت ها در سراسر جهان به دلیل تقاضا بسیار کم مسافران، شرکت هواپیمایی را به عنوان وثیقه قبول و به آن ها وام داده است. در بعضی موارد نیز همانند ایرلاین لوفتهانزا، دولت آلمان سهام اصلی شرکت را دست می گیرد.

برای ایرلاین کاتای پسفیک که از نا آرامی های سیاسی هنگ کنگ ضربه خورده بود و پس آن با ویروس کرونا دچار رکود مالی بسیار شدیدی شد، مداخله دولت بسیار کمک کننده خواهد بود.

این ایرلاین اکثر هواپیماهای خود را به زمین نشانده و فقط با چند هواپیما باری و مسافری در خط پکن، لس آنجلس، سیدنی و توکیو پرواز انجام می دهد.

درست مانند شرکت هواپیمایی سنگاپور که کمک 10.1 میلیارد دلاری به رهبری دولت دریافت کرده است، کاتای پسفیک نیز این مبلغ را با رهبری دولت پذیرفته است.

کاتای پسفیک هیچ بازار داخلی ندارد که بتواند در مواقع بحران به آن تکیه کند. تمامی فعالیت و سود این شرکت هواپیمایی از بازار های بین المللی بوده است.

Hong Kong's Cathay Pacific: One company, two systems - Nikkei ...

برندن سوبیا، تحلیلگر مستقل حمل و نقل هوایی گفت: با توجه به همه سرمایه گذاری های گسترده دولت برای گسترش فرودگاه بین المللی هنگ کنگ و همچنین رقابتی که به دنبال حرکت بزرگ سنگاپور در طی دو ماه قبل رخ داده است، هنگ کنگ باید از موقعیت خوب خود به نوان قطب مرکزی حمایت کند.

کاتای پسفیک ایرویز از زمان شروع همه گیری ویروس کرونا برخی از خلبانان خود را در پایگاه های خارجی تعلیق کرده و فعالیت خدمه کابین خود در آمریکا و کانادا قطع کرده است. اما خسارات دائمی در مقیاس بزرگ را هنوز اعلام نکرده است.

این شرکت هواپیمایی روز سه شنبه اعلام کرد که دور بعدی کاهش دستمزد و دومین مرخصی داوطلبانه را برای کارمندان ایجاد خواهد کرد زیرا این مسئله باعث بهبود تجارت آینده شرکت می باشد.

وی گفت: تزریق سرمایه جدید دولت هنگ کنگ که امروز اعلام کردیم به معنای آرامش نیشت، در واقع کاملا برعکس.

پاتریک هالی، رئیس شرکت هواپیمایی کاتای در بیانیه ای گفت: این به این معنی می باشد که ما باید تلاش های خود را برای تحقق بخشیدن به توسعه مشاغل خود دوبرابر کنیم.

 

آخرین بروز رسانی در : شنبه 22 آذر 1399
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.