راهنمای تعمیر دستگاه تصفیه آب

راهنمای تعمیر دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب دستگاه تصفیه آب به عنوان یکی از ملزومات مهم برای آشامیدن آب سالم و بهداشتی نیازمند مراقبت و نگهداری مطلوب است. اگر اقدامات لازم برای تعویض فیلتر و تعمیر آن …

اسفند ماه به کجا سفر کنیم؟

اسفند ماه به کجا سفر کنیم؟

اسفند ماه به کجا سفر کنیم؟ سفر در هر فصلی لذت بخش است. اینکه شما بنا به علاقه شخصی در چه فصلی سفر می کنید مهم نیست، مهم این است که در …

پیکرتراشی چیست؟

پیکرتراشی چیست؟ جراحی پیکرتراشی روشی است که مورد تایید FDA قرار گرفته است و پیکرتراشی نوعی لیپوساکشن است که درآن چربی اضافی از بدن خارج شده یا به منطقه مورد نظری انتقال …

تعمیر شکستگی مبل ، تاج،پایه و دسته مبل در تهران

تعمیر شکستگی پایه مبل

تعمیر شکستگی پایه مبل , رایج ترین دلیل شکستگی پایه مبلمان کشیدگی مبل روی زمین , نشستن یکباره و نادرست روی مبل است. در صورتیکه زمان جابجایی مبل به جای بلند کردن روی زمین کشیده شوند این امکان وجود دارد که پایه مبل شکسته شود. لق شدن پایه مبل هم یکی دیگر از مشکلات رایج است که دلیل مشابه‌ای دارد. برای تعمیر شکستگی پایه مبل بر اساس نوع و میزان شکستگی اقدامات متفاوتی انجام میشود.

اگر شکستگی جزئی و کم باشد می توان با هزینه کم نسبت به تعمیر آن در منزل اقدام کرد و در صورتیکه شکستگی مبل زیاد باشد لازم است تا مبل به کارگاه انتقال پیدا کند و کار تخصصی تعمیر شکستگی روی آن انجام شود. مهمترین دلایل شسکتی مبل عبارتند از:

  • جابجایی نادرست
  • کشیدن مبل روی زمین
  • جنس چوب و کلاف مبل
  • نشستن یکباره و محکم

نحوه تعمیر شکستگی مبل

چگونگی تعمیرات مبل پایه مبل بسته به نوع مبلمان،میزان خرابی،نوع چوب متفاوت میباشد و همچنین رایج ترین خرابی ها و شکستگی های مبل همان شکستگی مبل است.

اگر مبل شما دچار خرابی و آسیب دیدگی شده باشد و پایه یا تاج و دسته آن دچار لقی و یا شکستگی شده است . هرچه زودتر باید برای تعمیر آن اقدام کنید، زیرا ممکن است میزان آسیب دیدگی این قسمت ها بیشتر شود.

تعمیر شکستگی دسته مبلمان

معمولا به دلیل استفاده نادرست و نشستن روی دسته مبل این اتفاق رخ میدهد.

تعمیر دسته مبل کار آسانی نیست.

و معمولا نیاز است در کارگاه تعمیرات مبلمان انجام شود.

زیرا دقت کار باید زیاد باشد، ابتدا رویه مبل را با احتیاط بر میداریم؛ و بعد به تعمیر دسته میپردازیم. در نهایت دوباره دسته مبل را رویه کوبی میکنیم.

تعمیر شکستگی تاج مبل

روش تعمیر شکستگی تاج مبل استیل بسته به نوع مبلمان متفاوت است. در زمان تعمیر تاج مبل استیل تاج افتاده باشد باید مجدد دوباره نسبت به ساخت و منبت کاری تاج جدید اقدام کنیم. و در نهایت تاج جدید را به قسمت شکسته بچسبانیم.

با توجه به حساسیت و دقت در کار ها بهتر است، از خدمات تعمیرات مبل در تهران مجموعه تعمیر مبل پارس استفاده کنید.

جهت استعلام قیمت تعمیر شکستگی پایه مبل با ما تماس بگیرید.

شماره کارگاه تهران:02122965278

شماره مدیریت: 09121371952

 

آخرین بروز رسانی در : یکشنبه 18 دی 1401
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.