لوله مانیسمان

لوله مانیسمان

لوله مانیسمان عمدتا لوله های فولادی به دو صورت داخل بازار خرید و فروش می شوند. که این دونوع لوله های فولادی درز دار و لوله های فولادی بدون درز می باشند. …

راهکارهای صحیح اجرای نمای کامپوزیت

راهکارهای صحیح اجرای نمای کامپوزیت

راهکارهای صحیح اجرای نمای کامپوزیت نمای کامپوزیت یا به طور کلی اصطلاح کامپوزیت در ساختمان سازی و هر صنعت دیگر به ترکیب چند ماده با خاصیتهای مختلف برای بهتر شدن ویژگیهای ماده …

ارسال اس ام اس رایگان از طریق اینترنت

ارسال اس ام اس رایگان | ارسال اس ام اس رایگان از طریق اینترنت نگار پیامک به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده خدمات سامانه پیام کوتاه در کشور اعلام …

مزایای سئو و بهینه سازی سایت

شاید شما هم دارای یک سایت شخصی هستید ولی نمیدانید که چرا باید سایت خود را سئو کنید و شروع به بهینه سازی کردن سایت خود کنید ما امروز در این مقاله قصد داریم برای شما دلایلی بیاوریم تا شما سایت خود را بهینه کنید و شروع به سئو کردن کنید.

به گفته تیم لینک وبو؛ یکی از مهمترین موضوع ها برای سایت شما سئو کردن میباشد سئو به شما قدرت میدهد؛اعتبار میدهد؛ فروش بیشتری برای شما می آورد و در نتیجه شما میتوانید به بهترین نتایج گوگل برسید با ما همراه باشید…

برند شدن و دیده شدن در نتایج گوگل

یکی از مهمترین دلایل که باعث میشود تا شما سایت خود را سئو کنید دیده شدن در نتایج گوگل میباشد و شما پس از بهینه کردن محتوا های خود کاربران شما را پیدا میکند و همین امر باعث میشود تا شما کاربران زیادی وارد سایت شما شوند و فروش شما بیشتر میشود و همین موضوع باعث میشود تا شما برند بشوید!

ایجاد کردن ترافیک و دریافت کاربران زیاد

اگر سئو سایت شما توسط متخصص سئو انجام شود و راه سئو را به درستی رفته باشد میتوانید از گوگل کاربران واقعی دریافت کنید و این موضوع یکی از مهمترین ها برای افزایش فروش شما میباشد و کاربران زیادی شما میتوانید دریافت کنید و شروع به فروختن محصولات خود هم بکنید!

مزیت سئو برای فروش محصولات خود

اگر سایت شما مسیر سئو را به درستی رفته باشد و بهینه سازی ها خود را به درستی انجام داده باشید میتوانید افزایش فروش خود را ببینید با سئو درست شما در گوگل رتبه میگیرید و میتوانید در نتایج گوگل برای کاربران دیده بشید و همان کاربر میتواند خرید خود را از شما انجام دهد.

کاهش هزینه های بازاریابی

شما با سئو درست و اصولی دیگر نیازی به بازاریابی حضوری نداشته باشید اگر شما مسیر درست سئو رفته باشید نیازی به گرفتن شخصی برای بازاریابی کردن برای شما نیست و همان نتایجی که میتوانید از گوگل بگیرید باعث دیده شدن شما میشود.

نتایج بلند مدت سایت شما

شاید پروسه که سایت شما داخل دیده شدن نتایج گوگل طولانی مدت باشد ولی انجام دادن این پروسه و پا پس نکشیدن به صرفه است زیرا این رتبه هایی که میگیرید طولانی مدت است و باقی میمیاند کافی است تا شما این روند که طول میکشد را به درستی انجام دهید تا خودتان ببینید که نتایج که میگیرید برای شما خوب است و شما را به پول میرساند و هزینه هایی که انجام داده اید برای شما برمیگردد و باقی آن همه چیز خوب پیش میرود.

برتری به نسبت رقبا

شاید شما هم در کار خود رقیب داشته باشید و در بعضی از زمینه ها به شما برتری بیشتر دارد شما میتوانید با رعایت کردن اصول سئو و بهینه سازی به بهترین نتایج برسید و رقبا خود را کنار بگذارید و برتری خود نسبت به آن ها را ببینید.

سئو شما را به مخاطب خود معرفی میکند

فرض مثال شما یک مغازه بوتیک دارید و یک سایت هم دارید که فقط مشتری های شما آن سایت را دارند و دیگران شما را نمیشناسند؛ خب به این موضوع فک کنید که مشتری های شما از کل ایران باشد و یا حتی خارج از ایران!

جالب نیست؟ شما با سئو کردن سایت خود و دیده شدن درست در داخل نتایج گوگل میتوانید مشتری های خیلی بیشتری داشته باشید فروش خیلی بالاتری به نسبت قبل داشته باشید و این کار باعث میشه تا شما بترکونید و برند شما هم خیلی معروف بشه پس قطعا و هرچه زودتر این کارو انجام بدهید.

احتمال برگشت مشتری را زیاد میکند!

مشتری که از سایت شما خریداری میکند برای یکبار نیست شاید شما در زمینه دیگری برای فروش خود محصولاتی دارید و کاربر با سرچ آن محصول باز هم به سایت شما برمیگردد و آن محصول را خریداری میکند و شاید چیزهای دیگری در سایت شما ببیند که مورد نیازش باشد و آن محصول را هم از شما خریداری میکند پس سئو از هر زمینه ایی میتواند برای شما خوب باشه!

منبع:لینک وبو

 

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 6 بهمن 1401

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.