گلچین زیباترین شعر در مورد همسر

گلچین زیباترین شعر در مورد همسر

شعر در مورد همسر شعر در مورد همسر,شعر در مورد همسر خوب,شعر در مورد همسرم,شعر در مورد همسرداری,شعر در مورد همسر مهربان,شعر در مورد همسر شهید,شعر در مورد همسر و فرزند,شعر در …

گلچین زیباترین شعر در مورد گاو

گلچین زیباترین شعر در مورد گاو

شعر در مورد گاو شعر در مورد گاو ,شعری در مورد گاو,شعر کودکانه در مورد گاو,شعر درباره گاو,شعر در مورد شیر گاو,شعر طنز در مورد گاو,شعر در مورد گل گاو زبان,شعر مولانا …

گلچین زیباترین شعر در مورد رهبری

گلچین زیباترین شعر در مورد رهبری

شعر در مورد رهبری شعر در مورد رهبری ,شعری در مورد رهبری,شعر در مورد رهبری,شعر در مورد رهبر,شعر در مورد رهبر انقلاب,شعر در مورد رهبر معظم انقلاب,شعر زیبا در مورد رهبری,شعری در …

بهترین سررسید و سالنامه ارزان که می‌توانید هدیه دهید

سررسید و سالنامه جزو آن دسته از ابزارهای فوق کاربردی هستند که خرید آن برای هر فردی ضرورت دارد! اما در این مقاله می‌خواهم بگویم که اصلا چرا باید از یک سالنامه استفاده کنیم؟ آیا کاربردهای این سررسیدها را می‌دانید؟

استفاده شخصی و یا هدیه دادن آن‌ها به دیگر افراد، از اهداف اصلی خرید سررسید است. تنوع و گستردگی هدایای تبلیغاتی با قیمت و کیفیت گوناگون انتخاب را سخت می‌کند؛ از همین‌رو در این مقاله به شما خواهم گفت چه سررسیدی بهترین انتخاب ممکن برای خرید است.

باید سررسید و سالنامه داشته باشی چون …

خرید سر رسید و یا تقویم و سالنامه یکی از اقداماتی است که با شروع سال جدید باید صورت بگیرد. اما چرا داشتن یک تقویم و یا سالنامه اختصاصی تا این اندازه اهمیت دارد؟

برای پاسخ به سوال بالا ابتدا این سوال را پاسخ دهید؛ آیا شما فردی هستید که به برنامه ریزی و مشخص بودن جهت حرکتان در طول هفته اهمیت می‌دهید؟ پس به یک ابزار کاربردی نیاز دارید تا در یک برنامه ریزی دقیق‌تر به شما کمک کند.

و یا اهل برنامه ریزی نیستید و نمی‌دانید هر روز هفته خود را با چه فعالیتی شروع کنید؟! پس باز هم به یک سررسید و سالنامه احتیاج دارید تا به مرور زمان یاد بگیرید چگونه می‌توان با برنامه ریزی درست، نهایت استفاده را از طول روز خود ببرید!

همان‌طور که دیدید چندان تفاوتی نمی‌کند که در چه موقعیت شغلی و یا تحصیلی قرار دارید، در هر صورت خرید سررسید یکی از واجب‌ترین اقداماتی است که باید انجام دهید!

خرید سررسید برای افتادن گوشه میز کار نیست!

تاکون بارها با سررسیدهایی مواجه شده‌ام که تنها چند ماه پس از شروع سال جدید بلااستفاده شده‌اند. دلیل این امر یا این است که سررسید مناسب و کاربردی را انتخاب نکرده‌اند و یا هنوز نمی‌دانند چرا باید از یک سررسید و سالنامه استفاده کنند.

همان‌طور که می‌دانید اغلب سررسیدها به غیر از سررسیدهای چند ساله، تاریخ انقضای یک ساله دارند. به عنوان مثال با پایان سال 1399 شما باید اقدام به خرید سررسید سال 1400 کنید!

بنابراین باید سررسیدی بخرید که به لحاظ کیفیت، قادر باشد تا آخرین روز از سال همراهتان باشد. اما سرنوشت این سررسیدهای قدیمی چه می‌شود؟

اگر جنس کاغذ، جلد و نحوه صحافی سررسیدی که خریداری می‌کنید مرغوب باشد، می‌توانید آن‌ها را پس از تمام شدن سال نیز برای خود نگه دارید. چنانچه اهل یادداشت کردن جزئیات فعالیت‌های روزانه و یا دستاوردهای خود در تقویم هستید، شاد بد نباشد در آینده نگاهی گذرا به سررسیدهای گذشته خود بیندازید!

در این صورت می‌توانید مشاهده کنید از چندین سال پیش تا کنون برای چه اهدافی برنامه ریزی کرده و در حال حاضر به چند درصد از آن اهداف و خواسته‌ها دست یافته‌اید! بنابراین برای خرید سررسید و سالنامه حواستان به موارد زیر باشد:

 • جنس کاغذ سررسید باید باکیفیت باشد تا چند ماه پس از استفاده از جلد آن جدا و یا پاره نشود.
 • انواع جلد سررسید وجود دارد که هر یک با توجه به متریال به کار گرفته شده در ساخت آن، دارای مقاومت مشخصی است.
 • به چگونگی صحافی نیز هنگام خرید سر رسید و تقویم دقت داشته باشید؛ اگر صحافی باکیفیت انجام شده باشد سررسید از جلدش جدا نخواهد شد.

انواع سررسید برای هدیه؛ چه نوع سالنامه‌ای هدیه دهیم؟

همان‌طور که ابتدای مطلب نیز گفتم، باید از سررسید استفاده کنید چون بدون داشتن یکی از آن‌ها، نمی‌توانید برای روزهای هفته، تعطیلات پیش‌رو و تاریخ رویدادهای مهم برنامه ریزی درستی داشته باشید.

اما استفاده از سررسید و سالنامه می‌تواند با هدف دیگری نیز صورت بگیرد و آن هم هدیه دادن این سررسیدها است! اصلا چرا باید یک سررسید و تقویم به کسی هدیه دهیم؟!

خرید سررسید لاکچری مناسب هدیه به افراد

چون انواع مختلفی از این سررسیدها وجود دارد که کاربردهای متنوعی دارند. به عنوان مثال اگر یک فرد کنکوری در اطراف خود دارید، می‌توانید با خرید سررسید روز شمار 1400 کمک کنید تا از روزهای باقی مانده تا روز کنکورش استفاده بهتری کند!

همان‌طور که کمی پیش هم اشاره کردم، انواع سررسید ارزان و سالنامه لاکچری وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها برای هدیه دادن به افراد استفاده کنید. مطمئن باشید اگر فردی اهل برنامه ریزی باشد، از هدیه گرفتن یک سررسید استقبال می‌کند!

سررسید تبلیغاتی و کمک به شرکت‌ها

کاتالوگ انواع سررسید و سالنامه می‌توانند به عنوان هدیه تبلیغاتی ارزان یک شرکت و یا برند نیز در نظر گرفته شوند. تصور کنید شرکتی می‌خواهد به مشتریان خود هدیه‌ای بدهد؛ چه چیزی بهتر از یک سررسید اختصاصی که نام و نشان برند تجاری آن شرکت را به همراه دارد؟!

استفاده از سررسید و تقویم به عنوان هدیه تبلیغاتی سال‌های زیادی است که توسط برندهای مختلف انجام می‌شود؛ حتی ممکن است همین حالا تقویمی که بر روی میز خود دارید متعلق به یک کمپانی و یا شرکت خاصی باشد!

بنابراین سررسید و سالنامه گزینه‌های ایده‌آلی برای هدیه دادن به تعداد زیادی از افراد به شمار می‌روند. چرا؟

 • چون می‌توان یا سفارش سررسید ارزان، هزینه تبلیغات را کاهش داد.
 • کاربردی هستند و هر خانه یا میز کاری به یکی از آن‌ها نیاز دارد؛ پس مطمئن خواهید بود که افراد حتما از آن‌ها استفاده می‌کنند.
 • وقتی سررسید را برای هدیه دادن انتخاب می‌کنید، به عبارتی به صورت مستقیم به این موضوع اشاره می‌کنید که به لحاظ شخصیتی فردی منظم و دقیق هستید.

انواع سررسید؛ چه سررسیدی بخریم؟

انواع سررسید را می‌توان با توجه به فاکتورهای مختلفی تقسیم بندی کرد. به عنوان مثال این سررسیدها به لحاظ کاربردهایی که دارند، دارای انواع مختلفی نیز هستند.

 • سررسیدهای روز شمار، دانش آموزی و چند ساله از انواع سررسید به شمار می‌روند که با توجه به هدفتان می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.
 • سررسیدهای وزیری، رقعی، رحیل، پالتویی، جیبی و خشتی نیز انواع سررسید از نظر نوع قطع و یا سایز سررسید و سالنامه هستند.
 • سررسیدهایی با کاغذ گلاسه، کاغذ تحریر سفید و کاغذ تحریر کرمی از انواع سررسید از نظر نوع کاغذ به شمار می‌روند.
 • سررسیدهایی با جلد چرم طبیعی، چرم مصنوعی، ترمو و جیر از انواع مدل‌های سررسید و تقویم از نظر جنس جلد سررسید هستند.
 • سررسیدهای یک روز در یک صفحه، روزهای هفته در یک صفحه و یا جمعه مشترک از انواع سالنامه‌ها از نظر کاربری آن‌ها هستند.

قیمت سررسید و سالنامه با توجه هر یک از انواع بالا متفاوت است. بنابراین باید با توجه به انتظاراتی که از یک تقویم دارید، بهترین نوع آن را متناسب با هدف خود خریداری کنید.

خلاصه‌ای از متن

سالنامه‌ها انواع مختلفی دارند که برای اهداف متعددی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما وجود یک تقویم و یا سالنامه با شروع سال جدید برای هر فردی الزامی است.

با داشتن یک سررسید کاربردی، می‌توانید برای روزهای هفته خود بهتر برنامه ریزی کنید؛ در این صورت رسیدن به اهدافی که در سر دارید بسیار راحت‌تر خواهد بود. در این مقاله به بررسی این موضوع پرداختیم که چرا باید هر فردی یک سررسید و سالنامه بر روی میز کار خود داشته باشد!

آخرین بروز رسانی در : شنبه 22 آذر 1399

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.