گردوی کدام شهر معروف است – بررسی گردوی مراغه

گردوی کدام شهر معروف است – بررسی گردوی مراغه

گردوی کدام شهر معروف است – بررسی گردوی مراغه گردوی کدام شهر معروف است؟ شاید سوال بیشتر کسانی باشد که دوست دارند بصورت روزانه گردو مصرف کنند و از خواص بی نظیر …

تحصیل در ایتالیا

تحصیل در ایتالیا

ایتالیا کشوری پرطرفدار جهت مهاجرت تحصیلی می باشد. رتبه بالا و قدمت طولانی دانشگاه ها ، همچنین هزینه های مناسب زندگی و تحصیل در ایتالیا نسبت به سایر کشورهای اروپایی ، امکان …

ارز مجازی وب مانی و کاربردهای آن

ارز مجازی وب مانی و کاربردهای آن

ارز مجازی وب مانی و کاربردهای آن با فراگیر شدن دنیای مجازی و اینترنت، با توجه به اینکه بیشتر شغل‌ها در دنیای مجازی هم فعالیت می‌کنند، پس باید گفت که این امری …

دکتر سجاد باباملکی خلق راهکارهای نوین تجارت بر پایه B2B و B2C

دکترسجاد باباملکی، دکترای مدیریت بازرگانی در شاخه بازاریابی را هم‌اکنون می‌توان یکی از افراد موفقی دانست که فعالیت‌های ارزشمندی در جهت خلق راهکارهایی برای تجارت بر پایه B2B و B2Cپایه گذاری کرده است. اگر دستی در تجارت‌های B2B و B2C دارید یا دست‌کم علاقه‌مند به شنیدن داستان تجار موفق هستید، توصیه می‌کنیم حتما تا انتهای این مطلب با معرفی استارتاپ در حال راه اندازی دکتر سجاد باباملکی با ما همراه باشید.

احتمالا تاکنون پیش آمده باشد که شما نیز از خود بپرسید چگونه می‌توانم در تجارت موفق‌تر عمل کنم؟ به عنوان یک تاجر موفق باید ویژگی‌های زیادی داشته باشید اما یکی از مهم‌ترین این ویژگی‌ها دانستن اصول تجارت، اصول اقتصاد، بازاریابی، حسابداری و… است. دکتر سجاد باباملکی که در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نیز یکی از پیشگامان این عرصه به شمار می‌رود، با تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی و دریافت دکترای این رشته در شاخه بازاریابی عنوان یکی از موفق‌ترین افراد را در میان هم دوره‌ای‌های خویش به خود اختصاص داد.

ویژگی‌های شخصیتی و فردی چون داشتن نگرش‌های مشخص، میل و اشتیاق زیاد به یادگیری، محرک و انگیزه‌های قوی برای رسیدن به موفقیت و همچنین صبر و تلاش برای رسیدن به اهداف از جمله دلایلی هستند که موجب شدند دکتر سجاد باباملکی در زمینه کاری و تجارت موفق به کسب جایگاه ارزشمندی شود. موضوعی که در ادامه قرار است به بررسی آن بپردازیم، چگونگی خلق راهکارهایی نوین برای تجارت بر مبنای B2B و B2C و عرضه یک اپلیکیشن فوق کاربردی به مارکت توسط دکتر سجاد باباملکی است.

دکتر سجاد باباملکی استارتاپ Beyond megasoft را با چه هدفی راه اندازی کرد؟

این کمپانی در سال 2021 در کشور انگلستان و با هدف ارتقای کیفیت ارائه خدمات اینترنتی راه اندازی شده است. سجاد باباملکی همواره به دنبال راهی برای ارائه یک راهکار نوین برای انجام تجارت‌های B2B و B2C بود تا اینکه ایده راه اندازی این استارتاپ از سوی ایشان عملی شد. جمعی از بهترین متخصصان و برنامه نویسان از سرتاسر دنیا برای راه اندازی این کمپانی با دکتر باباملکی همکاری کردند تا اینکه یک اپلیکیشن کاربردی و مطابق با نیاز بازار هدف به کاربران ارائه شد.

این روزها افراد اغلب نیازهای روزمره خود را در بستر اینترنت مرتفع می‌کنند. به عبارتی در جهان ارتباطات، هنوز هم کمبودهایی احساس می‌شود؛ نیاز به وجود بسترهایی که در مدت زمان کوتاه‌‌تری بتوانیم از طریق آن‌ها خدمات اینترنتی مورد نیازمان را دریافت کنیم. دکتر بابا ملکی با راه اندازی استارتاپ خود این خدمت را با راهکاری نوین و خلاقانه ارائه کردند.

چرا پیش بینی می‌شود این اپلیکیشن به یک سوپر اپ تبدیل می‌شود؟

طراحی این اپلیکیشن که قرار است بر مبنای تجارت B2B و B2C فعالیت کند حاصل تلاش شبانه روزی و انجام تحقیقات گسترده تیمی مجرب و متخصص در چندین ماه متوالی بوده است. شاید فکر کنید اولین چراغ این ایده چه زمانی در سر دکتر سجاد باباملکی روشن شد. همان‌طور که به یاد دارید با شیوع ویروس کرونا در سرتاسر دنیا، جهان با یک بحران عظیم روبه‌رو شد؛ بحرانی که پس از جان مردم، بیشترین صدمه خود را بر پیکر اقتصاد کشورها انداخت.

کسب و کارهای کوچک و بزرگ زیادی پس از شیوع این ویروس رکود اقتصادی شدیدی را تجربه کردند و هنوز هم پس از گذشت حدود 2 سال، با تبعات آن دست و پنجه نرم می‎‌کنند. در روزهای اوج همه گیری ویروس و اعمال محدودیت‌ها و قرنطینه‌های سراسری، نه تنها کسب و کارها متحمل ضررهای سنگین اقتصادی شدند بلکه افراد عادی کشورها نیز برای رفع نیازهای روزانه خود دچار چالش شدند. آن زمان که تنها تعداد اندکی از بیزینس‌های B2B یا B2C بستری آنلاین برای ارائه خدمات خود داشتند، دکتر سجاد باباملکی پایه‌های طراحی و راه اندازی اپلیکیشنی را برنامه ریزی کرد که در چنین شرایطی می‌تواند موجب تحول وضعیت کسب و کارها و همچنین افراد عادی شود.

چه کسانی می‌توانند از اپلیکشین کمپانی Beyond megasoft دکتر باباملکی استفاده کنند؟

طبق پیش بینی‌‌های صورت گرفته این سوپراپ تنها در ماه اول ورود به بازار جهانیان تا 500 میلیون کاربر فعال جذب می‌کند که این رقم در ادامه بی‌شک به یک میلیارد نفر نیز خواهد رسید. این بدین معنی است که تمامی بیزینس‌های B2B و B2C برای ارائه خدمات خود می‌توانند در این بستر حضور پیدا کنند.

یکی از امتیازهای مثبت این استارتاپ، گستردگی خدمات قابل ارائه از سوی این اپلیکیشن است. به همین خاطر بیش از 80 درصد افراد جامعه با بازه‌های سنی متفاوت، علایق، زبان و فرهنگ‌های مختلف می‌توانند از این اپ برای رفع نیازهای خود استفاده کنند. اپلیکیشن Beyond megasoft دکتر سجاد باباملکی در بیش از 150 کشور دنیا عرضه خواهد شد.

دکتر سجاد باباملکی؛ فعال در زمینه ارزهای دیجیتال و بلاکچین

دیگر فعالیت‌های دکتر باباملکی در زمینه‌های تجاری چون فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتال و بلاکچین در رسیدن به این ایده متفاوت بی تاثیر نبوده است. طبیعی است که هر چه تجربه و تخصص بیشتری در زمینه تجارت داشته باشید، به همان اندازه می‌توانید راهکارهای نوین و کاربردی‌تری نیز برای ایجاد تحول در کسب و کارها ارائه دهید. ایده راه اندازی استارتاپ Beyond megasoft دارای استانداردهای بالایی است که همین موضوع موجب اطمینان خاطر کاربران آن خواهد شد.

زمان عرضه اپلیکیشن سجاد باباملکی به بازار

طبق پیش بینی‌های صورت گرفته سوپر اپلیکیشن Beyond megasof در عرض چند ماه آینده به بازار عرضه خواهد شد. این اپ با کاربری‌های گسترده‌ای که دارد می‌تواند تا 50 درصد بحران را در شرایطی مشابه با همه گیری ویروس کرونا و قرنطینه‌ سراسری کاهش دهد. اصلی‌ترین هدف راه اندازی این پروژه، ارائه خدمات اینترنتی با کیفیت بالا در زمانی کوتاه به کاربران است.

شاید هم‌اکنون برای برخی از بیزینس‌های B2C پلتفرم‌هایی وجود داشته باشد که آن هم ممکن است فقط در برخی از نقاط دنیا کارایی موثر داشته باشند؛ اما بیزینس‌های B2B در اغلب کشورهای دنیا هنوز یک بستر مناسب برای ارائه خدمات خود در اختیار ندارند. امید است با پیش‌برد سریع‌تر این پروژه در کمپانی Beyond megasoft و عرضه اپلیکیشن دکتر سجاد باباملکی به بازار، تمامی بیزینس‌ها بتوانند از این راهکار نوین به نفع ارتقای تجارت خود بیشترین سود را ببرند. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع‌به دکتر سجاد باباملکی و استارتاپ وی می‌توانید به وب سایت www.Beyond megasoft.com مراجعه کنید.

 

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 14 دی 1400

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.