المنت فشنگی (المنت کارتریجی)

المنت فشنگی (المنت کارتریجی)

المنت فشنگی (المنت کارتریجی) المنت فشنگی یکی از اقلام پرکاربردی می باشد که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و می توان گفت در اکثر لوازم صنعتی گرمایشی این قطعه …

5 علت نویز داشتن صدای تلویزیون

5 علت نویز داشتن صدای تلویزیون

نویز در صدای تلویزیون یکی از مسائلی است که می ‌تواند تجربه تماشای تلویزیون را تحت تأثیر قرار دهد. این مشکل معمولاً به صورت تداخل های صوتی غیر مطلوب در پخش صدا …

مهمترین ویژگی در چاپ لیوان کاغذی چیست ؟

مهمترین ویژگی در چاپ لیوان کاغذی چیست ؟

مهمترین ویژگی در چاپ لیوان کاغذی چیست ؟ استفاده از ظروف یکبار مصرف به ویژه ظروف یکبار مصرف کاغذی در جامعه امروز در حال پیشرفت است. آیا تا به حال به این …

پوشش سقف به کمک تخته چوب او اس بی

چوب او بی اس

برای تولید یک تخته نازک که با آن لمینیتی هم می‌گویند باید از تخته سلاح که چوب های ورق ورق شده است استفاده کرد ولی برای تولید تخته های اسکی تولیدکنندگان از خرده چوب و چوب های آسیاب شده استفاده می‌کنند.

که از نظر انرژی و زیست محیطی بسیار بهینه تر از تولید کنندگان رشته های چوبی های خرده چوب را به صورت عمودی تخته هایی قرار می‌دهند.

دارای مقاومت بیشتری نسبت به تخته سلاح است و ورقه ورقه نمی شود قبل از چسبیدن این رشته‌ ها و تبدیل آنها به چوب را با مو پوشش می‌دهند تا آب را به خود جذب کند و بتواند در برابر رطوبت و آب مقاوم تر از خود نشان بدهد به دلیل شیوه ای که برای ساخت این تخته ها استفاده می شود این تخته تغییر شکل کمی در مقابل شرایط و موقعیت های متفاوت مثل رطوبت دارد و اصطلاحا متورم میشود که در مقایسه با تخته این یک مزیت ویژه است.

این تخته تمایل کمی برای جذب رطوبت دارد اگر رطوبت در این تحقیق را نابود کند به راحتی قابل بخار شدن نیست رطوبت باعث می‌شود که لبه‌ های تخته بیشتر از میان های آنها ورم کند و باعث ایجاد رگه های بر روی سقف می شود که با شینگل و پوشش داده می شود مقاومت تخته های asp در برابر رطوبت و مواد تشکیل دهنده و میزان آنها دارد تخته چوب osb که از درخت های سپیدار و صنوبر ساخته شده است.

می تواند در برابر باران و رطوبت مقاوم باشد انجمن ملی سازندگان سقف برای تولید کنندگان سنگ های آسفالتی را در نظر گرفته است که از ساخته های برای پوشش سقف و زیرساخت سقف استفاده می گردد .

مثل تخته سه لایه یک ورق های اندازه های ۴ تا ۸ فوت دارد با این تفاوت که تولید کنندگان ورق های تخته و اسدی می‌تواند و بقای پهلو و بلندتری تولیدکننده ضخامت این تخته ها است پنج تا ۱۶ اینچ از اندازه مناسب برای هر سن و روی هر تیرک متفاوت است تخته های usb در پهنه نیم اینچ چند وجود دارد که متناسب با تیرک های سقفی ساخته شدن هر تخته تخته های isp ضخامت متفاوت دارد که می‌توان آن‌ها را در زمان نصب هم اندازه کرد.

مرحله ساخت چوب او بی اس

در مرحله اول پوست درختان را به واسطه یک پوست کن چرخشی و بسیار سریع از تن جدا می کند با پوشش آب گرم برقی تنها پوست های آن را در تونل ها می شویند.

شن و باقیمانده پوست آن را جدا می کند و چوب با جذب رطوبت برای خود شدن آماده می‌شود رشته های نازک چوب را توسط ماشین های خردکننده جدا می نمایند که همانند یک مداد تراش از معجزه می تواند عمل کند رشته های مرطوب با رطوبت اصلی خود به میزان ۸۵ تا ۱۱۰ درصد توستر خشک کن های چرخشی گازی خشک خواهند شد.

رطوبت آنها به ۲ تا ۳ درصد خود برسند استفاده از مدرن ترین فناوری ها با توجه به ابعاد و اندازه رشته های osb جداسازی و انبار می شوند و در ادامه مخازن چسب زنی تغذیه خواهد شد.

هر بذری با کیفیت بالا پیش نیاز تولید مستمر آنها می‌شود به منظور اینکه پیوند رشته ها به یکدیگر بسیار قوی شود و مستحکم گردد به آنها رزین اضافه می‌کند رزین نوعی چسب است که باعث مقاوم سازی این تخته ها می شود.

رطوبت آنها را بالا می برد که به هنگام پرس با یک واکنش شیمیایی پیوند میان نوشته ها را به وجود می آورد استفاده از دستگاه های پخش کننده لایه سطحی و حتی لایه های میانی رشته های غربالگری شده در سه لایه در کنار هم قرار می گیرند.

در راستای فیلم حاضر فوق‌العاده تحمل بار را دارا می باشند و لایه سطح تامین کننده بیشترین استحکام را در راستای محور اصلی تخته ها به عمل می آورند و به این واسطه او اس دی محصول ایده‌آلی ساخته و ساز چوبی هم به حساب می آید در آخر بخش شکل دهی و پهنه تار و پود شده است که یک پرس متداوم با غلطک داغ است.

که در آنجا به تدریج تحت پرس با دمای بالا قرار می‌گیرد و استحکام نهایی آن تامین میشود بعد از خروج از پرستاران و تخته ها را برای انبار کردن زیاد می کنند.

نتیجه باید قبل از انباشت و نگهداری تمامی آنها تا ۴۰ درجه برسد و بعد سرد شود این کار توسط دو خنک کننده صورت می گیرد و در اختیار همه قرار می گیرد و افراد زیادی از ان استفاده می کنند.

تخته او اس پی معمولا هنگام استفاده از شینگل استفاده میشود.

 

آخرین بروز رسانی در : سه شنبه 12 مهر 1401

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.