فروش گلوتار آلدهید

فروش گلوتار آلدهید

خرید و فروش گلوتار آلدهید به عنوان یکی از اصلی‌ترین نیازهای پتروشیمی ایران سال‌ها دچار مشکل بوده است. چرا که در قدم اول تولید کنندگان با این محصول آشنا نبودند. در گام …

آزمایشگاه نساجی پارس لیان اروند

آزمایشگاه نساجی پارس لیان اروند

مهم‌ترین معیار کنترل کیفیت پارچه و اصولاً محصولات ذیل عنوان منسوجات، داده‌های به دست آمده از چرخه‌های تعریف شده برای آنالیز پارچه در آزمایشگاه نساجی است. آزمایش‌های مرتبط به پارچه موارد مختلفی را شامل …

تفاوت عطر تلخ و شیرین

تفاوت عطر تلخ و شیرین

تفاوت عطر تلخ و شیرین شما تا چه اندازه با خوش آرا آشنایی دارید؟ خوش آرا به عنوان انتخابی خوب برای عطر دوستان همواره می‌کوشد تا با ارائه مطالب و اطلاعات درست …

روش های جوانسازی پوست هایفوتراپی در کلینیک ایرانیان

روش های جوانسازی پوست، هایفوتراپی در کلینیک ایرانیان آیا به دنبال جوانسازی پوست بدون درد و بدون جراحت هستید؟ چرا هایفوتراپی معجزه جوانسازی صورت است؟ ظاهر پیر و چروکیده پوست، بیش از سایر عارضه های پوستی، ناخوشایند و آزار دهنده است. روش های نوین جوانسازی بافت پوست، بدون آسیب به سایر بافت ها، زیبایی و جذابیت را به چهره ها باز می گردانند.

هایفوتراپی به عنوان روش جوانسازی نسبتا مدرن و بسیار کاربردی صورت، سینه و گردن شناخته می‌شود. علت محبوبیت جوانسازی پوست به شیوه هایفوتراپی، عدم آسیب به بافت های مختلف پوست و عوارض خفیف می باشد. انجام هایفوتراپی تحت نظر پزشک متخصص زیبایی در کلینیک ایرانیان سبب کسب نتیجه مطلوب و کاهش چشمگیر عوارض می‌شود.

جوانسازی پوست با هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی یکی از روش های غیر تهاجمی جوانسازی پوست نواحی مختلف بدن با استفاده از امواج فراصوت است. واژه هایفو (HIFU) مخفف عبارت High Intensity Focused Ultrasound به معنی امواج فرا صوت متمرکز با شدت بالا است. در واقع جوانسازی صورت در این متد به کمک امواج فراصوت اولتراسوند مورد استفاده در سونوگرافی صورت می‌گیرد.

در هایفوتراپی امواج فراصوت با تمرکز روی یک ناحیه خاص با تحریک پوست و کلاژن سازی زمینه ی جوانسازی پوست را فراهم می‌سازند. این شیوه بدون نیاز به جراحی و بیهوشی در مدت زمان کوتاهی قابل انجام است. هایفو تراپی به منظور جوانسازی صورت، گردن و حتی سینه نتایج اعجاب انگیزی برای زیبا جویان به ارمغان می‌آورد.

جوانسازی پوست با هایفوتراپی به چه کسانی توصیه می‌شود؟

روند پیری پوست به طور معمول از سن سی سالگی آغاز می‌شود. از این رو بهره گیری از شیوه های جوانسازی پوست به منظور تاخیر پیری پوست از سن سی سالگی توصیه می‌شود. هایفوتراپی به طور کلی روش درمانی مناسب سن 30 الی 75 سال می باشد و از افتادگی و پیری پوست جلوگیری می نماید.

جوانسازی پوست به روش هایفوتراپی در جوانان و میانسالان بیش از افراد پیر و سالخورده پاسخ مناسب ایجاد می‌کند. در واقع هدف و کارایی اصلی هایفوتراپی کاهش روند پیری پوست می باشد. از این رو بهره گیری از این متد به منظور جلوگیری از افتادگی و کاهش پیری پوست صورت می گیرد.

هایفو تراپی برای افراد مسن که از شل شدگی و افتادگی شدید پوست رنج می‌برند، مناسب نمی باشد. همچنین این متد روی پوست دارای زخم، عفونت و مستعد آکنه پاسخ مناسب ایجاد نمی‌کند. مشاوره با متخصصین پوست کلینیک ایرانیان، ابهامات و محدودیت های هایفوتراپی را برای زیبا جویان مشخص می نماید.

فرآیند هایفو تراپی چگونه انجام می‌شود؟

در جوانسازی پوست به روش هایفوتراپی، امواج فراصوت روی لایه زیرین پوست متمرکز می‌شوند. تمرکز امواج فراصوت روی این لایه سبب افزایش دما و آسیب به سلول‌های آن می گردد. آسیب سلول‌های لایه مذکور سبب تحریک کلاژن سازی پوست می‌شود. ساختار پروتئینی کلاژن، مسئول حفظ استحکام و کشیدگی پوست می باشد.

از این رو پایه و اساس این متد، افزایش کلاژن موجود در پوست و صافی و کشیدگی طبیعی پوست می باشد. در این روش هیچ آسیبی به سلول‌های مجاور لایه مدنظر وارد نمی‌شود. کسب نتیجه مطلوب از هایفوتراپی، به تخصص اپراتور و تنظیمات دستگاه بستگی دارد. متخصصان کلینیک ایرانیان با استفاده از بهترین دستگاه، نتایج خارق العاده ای را برای زیبا جویان به ارمغان می آورند.

مزایای جوانسازی پوست با هایفو تراپی

پس از مقایسه هایفوتراپی با سایر روش های جوانسازی پوست ، مزایای قابل توجه هایفوتراپی آشکار می‌شوند. مزیت بارز هایفوتراپی عدم خونریزی، درد و جراحت می باشد. سایر مزایای این روش به شرح ذیل می باشند.

 • دوره درمان کوتاه
 • کسب نتیجه مطلوب طی 1 الی 3 جلسه درمانی
 • ماندگاری بیش از 1 الی 2 سال
 • زمان جلسات درمانی کوتاه از 30 الی 90 دقیقه
 • بدون نیاز به بیهوشی، ریکاوری و مراقبت های ویژه
 • بدون نیاز به تزریق و برش
 • قابلیت ادغام با سایر روش های درمانی
 • هزینه مناسب
 • حفظ حالت نچرال صورت

کاربرد هایفوتراپی صورت

طبق نظر متخصصان پوست و زیبایی، هایفوتراپی جایگزینی مناسب جهت لیفت و جوانسازی پوست محسوب می‌شود. این شیوه درمانی به شرط مراجعه به کلینیک های معتبری چون کلینیک ایرانیان، کاربرد و نتایج گسترده ای به همراه دارد.

کاربرد های بارز هایفوتراپی شامل مواد ذیل می باشند.

 • لیفت ابرو، گونه و پلک به صورت طبیعی
 • کاهش چین و چروک پوست به طرزی قابل توجه
 • لیفت گردن و سرشانه ها
 • سفت و صاف نمودن پوست صورت
 • فرم دهی طرح لبخند
 • رفع افتادگی پوست در ناحیه غبغب و گردن
 • بهبود وضعیت خط چانه
 • برجستگی گونه ها

هایفو تراپی به دلیل کاربرد گسترده و مزایای خارق العاده به عنوان بهترین شیوه لیفت و جوانسازی پوست صورت شناخته می‌شود. کلینیک زیبایی ایرانیان با کادری مجرب طبق سلیقه و نیاز زیبا جویان، خدمات مختلف هایفوتراپی را به بهترین شیوه ارائه می دهند.

شماره تماس کلینیک ایرانیان

شماره کلینیک زعفرانیه: ۲۰ – ۰۲۱۲۲۱۷۶۰۱۳

شماره کلینیک سعادت آباد: ۰۲۱۲۶۷۶۵۴۳۱

شماره کلینیک تهرانپارس: ۰۲۱۷۷۲۹۷۹۷۹

شماره کلینیک دولت: ۰۲۱۲۶۶۵۱۳۶۳

 

آخرین بروز رسانی در : شنبه 28 اسفند 1400

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.