در مورد تخت جمشید در شیراز بیشتر بدانید

در مورد تخت جمشید در شیراز بیشتر بدانید

در مورد تخت جمشید در شیراز بیشتر بدانید تخت جمشید یکی از پرآوازه ‌ترین و با عظمت ترین آثار باستانی ایران به شمار می رود که همه افراد به چنین اثر منحصر …

آیا می توانید ظروف ذخیره سازی پلاستیکی را بازیافت کنید ؟

آیا می توانید ظروف ذخیره سازی پلاستیکی را بازیافت کنید ؟

آیا می توانید ظروف ذخیره سازی پلاستیکی را بازیافت کنید ؟ با بحران آب و هوایی کنونی ما،. از خرید ظروف شیشه ای برای کاهش مصرف پلاستیک گرفته تا استفاده مجدد از …

انواع کلیک های پارکت لمینت

انواع کلیک های پارکت لمینت

در دنیای امروز پارکت لمینت که نوعی کف پوش مدرن هستند،  جایگاه خاصی در صنعت ساخت کف پوش ها پیدا کردند. این نوع کف پوش ها با جذابیت خاص و ویژگی های منحصر به …

 بررسی بهترین پمپ پمپیران توسط هایپر مارکت پمپ

به منظور خرید پمپ پمپیران نیاز است در ابتدا در مورد این برند آشنایی پیدا کنید و سپس انواع بوستر پمپ آتشنشانی و پمپ طبقاتی را بر اساس عملکرد بشناسید. به این ترتیب خرید شما کاملاً هوشمندانه خواهد بود.

برند پمپیران در یک نگاه

شرکت صنایع پمپیران در تولید انواع پمپ و بوستر پمپ آتشنشانی فعالیت گسترده ای دارد. محصولات این برند تحت لیسانس ksb آلمان بوده و این برند توانسته محصولات سفارشی با بهترین کیفیت را عرضه نماید. پمپیران با بیش از 40 سال سابقه فعالیت در پمپ سازی امروزه به عنوان برترین صنعت شناخته شده است.

راهنمای خرید پمپ پمپیران

برای خرید پمپ پمپیران از هایپر مارکت پمپ در ابتدا می بایست میزان دبی یا آبدهی مورد نیاز در پروژه را تعیین نمایید. این موضوع برای پمپ های طبقاتی نیز تا حدودی مدنظر است. جداولی در این راستا وجود دارد که بر اساس متر مکعب دسته بندی شده است. دقت کنید که به طور کی می بایست مقدار دبی حتماً ارزیابی شود. هد یا ارتفاع پمپ مورد نظر سبب می شود تا بتوانید بهترین پمپ پمپیران را خریداری کنید.

ارتفاع از شاخصه های مهم محسوب می شود. در واقع میزان فشار تولید توسط پمپ را ارزیابی می شود. منحنی همپوشانی پمپ های پمپیران نیز به شما کمک می کند تا بتوانید میزان آب دهی را بسنجید. میزان افت سوپاپ و همینطور نوع پمپ در زمان خرید بسیار مهم است و باید بررسی شود. تعداد طبقات پمپ را فراموش نکنید. می بایست حداکثر میزان آبدهی پمپ سنجیده شود و البته که تقسیم بندی خاصی در این راستا صورت می گیرد که شرایط مخصوص به خود دارد.

 پمپ طبقاتی سری جدید

در خرید پمپ پمپیران حتما واژه پمپ طبقاتی نیز به گوشتان رسیده است. پمپ های سانتریفیوژ در لیست همین پمپ ها قرار گرفته اند. این پمپ ها از نوع گریز از مرکز هستند. در واقع در لیست پمپ های دینامیکی قرار گرفته اند.

این پمپ ها به صورت جابجایی غیر مثبت فعالیت می کنند. شرایط به این صورت است که وقتی پروانه شروع به چرخیدن می کند انرژی نیز به سیال منتقل می شود. این پمپ ها شامل انرژی الکتروموتور مخصوص هستند که انتقال مناسبی به سیال خواهند داشت.

سایز این پمپ ها از 1 الی 10 اینچ است. حداکثر فشار آن نیز 35 بار اعلام شده است. دور الکتروموتور این پمپ ها نیز 1500 و 3000 دور در نظر گرفته شده است. پمپ طبقاتی در مدل های افقی و عمودی طراحی شده اند. تفاوت این دو مورد مربوط به سطح مقطع آنها است. مدل های عمودی فضای کمتری اشغال می کنند. از استیل یا چدن برای جنس بدنه این پمپ ها استفاده می شود.

در خرید پمپ پمپیران دقت کنید که جنس پروانه پمپ استیل و چدن در نظر گرفته شود. برای اینکه بیشتری میزان فشار آب فراهم شده باشد می بایست این پمپ ها را به شکل موازی نصب کنید. برای جابجایی آب شور از موتور پمپ های طبقاتی عمودی استفاده می شود. نیاز است که بدنه و پایه برای این کار استیل در نظر گرفته شود تا مشکلی ایجاد نکند. این پمپ از نظر قیمت بسیار ایده آل هستند.

 

مزایای پمپ آب طبقاتی

خرید پمپ طبقاتی سبب می شود تا در هزینه ها صرفه جویی صورت بگیرد. این پمپ ها در دسترس هستند. طراحی بسیار ساده ای دارند و فضای کمی اشغال می کنند. هزینه نگهداری این پمپ ها پایین است و در جنس پروانه آنها نیز تنوع زیادی دیده می شود. خوشبختانه این پمپ ها را می توان با قیمت مناسب خریداری کرد.

جدیدترین بوستر پمپ آتشنشانی

انواع بوسترهای پمپ در ساختمان ها و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این سیستم ها به صورت یکپارچه اجرا شه اند و شامل دو یا چند پمپ به صورت موازی با یکدیگر هستند.

این پمپ ها توانایی ایجاد فشار و دبی مورد نیاز برای سیستم های آتش نشانی را دارند. یعنی سبب می شود که بیشترین راندمان فراهم شود در صورتی که انرژی مصرفی در وضعیت حداقل قرار دارد که این موضوع امتیاز بسیار مهمی محسوب می شود.

شبکه های آبرسانی سبب می شوند که از آتش سوزی تا حد زیادی جلوگیری شود. بوستر پمپ آتشنشانی نیز دقیقاً همین نقش را ایفا می کند و برای مجتمع های مسکونی و تجاری و صنعتی گزینه خوبی محسوب می شود. بوسترها به صورتی طراحی شده اند که سبب می شوند تا افزایش فشار آب ورودی تا مقدار مشخصی صورت بگیرد. در واقع این بوسترها به شکلی طراحی شده است که تغییر یادی روی دبی آب ورودی ایجاد نشود.

بوستر پمپ آتشنشانی

برای خرید پمپ پمپیران دقت کنید که بوستر پمپ آتش نشانی نوعی دستگاه است که از چندین پمپ تشکیل شده است. این پمپ ها به واسطه قطعه ای به اسم کلکتور به شکل موازی با هم در ارتباط هستند. پمپ ها به شکل نوبتی کار می کنند تا دستگاه فشار زیادی وارد نشود و مشکل ساز نشود.

در نهایت دقت کنید که این دستگاه بر اساس سبک اجرایی خود به چند مدل تقسیم می شود که هر یک دارای مشخصه های خاصی هستند. در این بوستر ها بخش مکش و رانش وجود دارد که شامل کلکتورها و شیرهای قطع و وصل جریان است. همینطور یک سری شیرهای یک طرفه نیز برای آنها طراحی شده است. برای این دستگاه از فلنج مخصوص و مهره ماسوره نیز استفاده شده است. تابلوی فرمان و قدرت نیز بخش مهمی از این پمپ ها محسوب می شوند.

هایپر مارکت پمپ فروشنده پمپ پمپیران در ایران

هایپر مارکت پمپ یک فروشگاه آنلاین در زمینه فروش پمپ پمپیران ، بوستر پمپ آتش نشانی ، پمپ آب طبقاتی و … با بهترین کیفیت ، بهترین قیمت همراه با گارانتی می باشد . در صورت نیاز به مشاوره رایگان با شماره 09354026357 تماس حاصل نمایید .

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 19 آبان 1401

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.