۵ نکته برای سلامتی چشم

۵ نکته برای سلامتی چشم

۵ نکته برای سلامتی چشم خواص سلامتی چشم,فوايد سلامتی چشم,سلامتی چشم درماني,خاصيت سلامتی چشم,خواص سلامتی چشم درماني,خواص سلامتی چشم براي پوست,خواص سلامتی چشم براي مو,خواص سلامتی چشم براي جواني,خواص سلامتی چشم براي …

بعد از غذا ۷ کار ممنوع است

بعد از غذا ۷ کار ممنوع است

بعد از غذا ۷ کار ممنوع است خواص سلامتی,فواید سلامتی,سلامتی درمانی,خاصیت سلامتی,خواص سلامتی درمانی,خواص سلامتی برای پوست,خواص سلامتی برای مو,خواص سلامتی برای جوانی,خواص سلامتی برای بارداری,خواص خوردن سلامتی,فواید سلامتی خام,فواید سلامتی پخته

شکستگی‌های بی‌صدا (پوکی استخوان)

شکستگی‌های بی‌صدا (پوکی استخوان)

شکستگی‌های بی‌صدا (پوکی استخوان) شکستگی‌های بی‌صدا,بيماري شکستگی‌های بی‌صدا,شکستگی‌های بی‌صدا در بارداري,علائم شکستگی‌های بی‌صدا,درمان شکستگی‌های بی‌صدا,درمان شکستگی‌های بی‌صدا با طب سوزني,مواد غذايي مناسب براي درمان شکستگی‌های بی‌صدا,شکستگی‌های بی‌صدا را چگونه درمان کنيم,شکستگی‌های بی‌صدا …

گیاهانی که از ریزش مو جلوگیری می کند

ریزش مو,بیماری ریزش مو,ریزش مو در بارداری,علائم ریزش مو,درمان ریزش مو,درمان ریزش مو با طب سوزنی,مواد غذایی مناسب برای درمان ریزش مو,ریزش مو را چگونه درمان کنیم,ریزش مو در کودکان,ریزش مو در بزرگسالان,ریزش مو در نوزادان,ریزش مو در بهار,ریزش مو در تابستان,ریزش مو در پاییز,ریزش مو در زمستان,آشنایی با ریزش مو,همه چیز در مورد ریزش مو,ریزش مو واگیردار است,ریزش مو و درمان آن,ورزشهای مناسب برای درمان ریزش مو

گیاهانی  که از ریزش  مو جلوگیری  می کند

به گزارش بی اس ام اس : امروزه ریزش مو یک مشکل عمومی است و بعضی اوقات به یک کابوس تبدیل می شود. به گزارش سایت «msnbc» بهترین روش درمان طبیعی ریزش مو استفاده از گیاهان متفاوت است.بعضی از گیاهان مانند صبر زرد و گزنه تصفیه کننده خون و تحریک کننده رشد مو است. در این مطلب به چند گیاه مفید برای ریزش مو اشاره خواهیم کرد که خواندن آن مفید است.

▪ صبرزرد: مصرف این گیاه باعث رشد مو و مانع ریزش آن می شود. صبر زرد جریان گردش خون در پوست سر را بهبود می بخشد و رشد مو را تحریک می کند.

▪ غان: روغن تهیه شده از درخت این گیاه به کاهش ریزش مو کمک می کند و باعث رشد مو می شود. اغلب این گیاه به افرادی که از کم شدن مو رنج می برند توصیه می شود.

▪ بابا آدم: این گیاه بعضی از مواد شیمیایی را که باعث ریزش مو می شود از بدن سم زدایی می کند. عصاره روغن ریشه این گیاه که یکی از موثرترین گیاهان برای جلوگیری از ریزش مو به حساب می آید، سرشار از «phytosterols» و اسیدهای چرب طبیعی است که برای حفظ موی سر و رشد طبیعی آن لازم می باشد.

▪ علف گربه: این گیاه ضد خارش است و رشد مو را تقویت می کند.

▪ بابونه: بابونه، برای موهای چرب که حاوی شوره سر است مفید می باشد. علاوه بر آن این گیاه با ایجاد تعادل در میزان آب مانع خشک شدن پوست می شود. بابونه تارهای مو را تقویت و احیا می کند و آسیب های مو را که بر اثر بیماری های داخلی به وجود می آید به حداقل می رساند.

گیاهانی  که از ریزش  مو جلوگیری  می کند

▪ دم اسبی: این گیاه حاوی ماده ای به نام «silica» است که با جوان سازی پیاز مو باعث رشد آن می شود. علاوه بر آن این ماده به رشد ناخن نیز سرعت می بخشد. می توان روغن آن را به طور مستقیم روی پوست سر بمالید و یا این که به صورت خوراکی، کپسول آن را مصرف کنید. گیاهان دیگری که مانع ریزش مو می شود عبارتند از: شیرین بیان، همیشه بهار، گزنه، جعفری، رزماری، مریم گلی.

منبع: روزنامه خراسان

گیاهانی که از ریزش مو جلوگیری می کند

آخرین بروز رسانی در : پنج شنبه 15 بهمن 1394

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.