برترین هتل‌های دبی برای اقامت

برترین هتل‌های دبی برای اقامت دبی از شهر‌های مدرن و زیبای دنیا است. این شهر بزرگترین امارت در کشور امارات متحده عربی است و شهری بندری محسوب می‌شود. این شهر مقصدی برای …

ویژگی های کلیدی پنل پیامکی قدرتمند

ویژگی های کلیدی پنل پیامکی قدرتمند

در دنیای امروز، بازاریابی پیامکی به ابزاری قدرتمند برای ارتباط با مشتریان و افزایش فروش تبدیل شده است. انتخاب پنل پیامکی مناسب با ویژگی های قوی می تواند نقش کلیدی در موفقیت …

بهترین CRM ایرانی

بهترین CRM ایرانی

روش تشخیص بهترین و کامل‌ترین نرم افزار CRM ایرانی کدام است ؟ آیا می‌دانستید که انتظار می‌رود بازار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) در سال ۲۰۲۴ به ۴۳.۵ میلیارد دلار در سطح …

پرده کاران بهترین وحرفه ای ترین نصاب پرده در تهران

پرده یکی از وسایل مهم و ضروری  برای فضای داخلی منزل و محل کار تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی دارد. بنابراین انتخاب دوخت و نصب مناسب پرده با توجه به دکوراسیون داخلی منزل و محل کار از اهمیت زیادی برخوردار است. بهترین انتخاب برای دوخت و نصب پرده انجام تمام مراحل دوخت ونصب پرده توسط فروشگاههای معتبر دوخت ونصب پرده است که نصب پرده وتجهیزات جانبی توسط نصابان پرده حرفه ای در تهران اجرا می شود. همچنین دوخت زیبا و حرفه ای با توجه به نوع کاربرد پرده در فضای داخلی مورد نظر توسط نیروهای حرفه ای و متخصص انجام می شود.

 

 

نصاب پرده در تهران

فروشگاه های زیادی در زمینه دوخت ونصب پرده در تهران فعالیت می کنند. اما آنچه مهم است این است که برای دوخت و نصب پرده بهتر است که فروشگاههای معتبر که خدمات خود را با کیفیت بالا در اختیار مشتریان قرار می دهند، انجام شود.یکی از دغدغه های افراد در خرید پرده نصب پرده است. فروشگاه های معتبر دوخت و نصب پرده نصب انواع پرده های مختلف را توسط نصاب پرده در کوتاهترین زمان ممکن با سرعت و دقت زیاد اجرا می کنند.

خدمات نصب پرده در تهران

خدمات نصب پرده در تهران به وسیله نصاب پرده متخصص و مجرب با بهترین تکنیک ها و ابزارها اجرا می کنند. نصاب پرده انواع پرده  ها ی پارچه ای، توری و حریر را در مدل های مختلف با توجه به سلیقه مشتریان آماده و نصب می کنند. یکی از خدمات نصاب پرده در تهران نصب انواع مدل های ریل و میله های پرده با مدل های مختلف مانند کتیبه و تاج انجام می دهند.

نصب انواع مدل های پرده در تهران

پرده ها با توجه به اندازه پنجره های مختلف به صورت اختصاصی دوخت و نصب می شوند. بنابراین مدل های استاندارد و آماده ای از انواع پرده ها را نمی توان تولید و فروخت. نصاب پرده در مرحله اول محل نصب پرده را اندازه گیری و سپس نصب پرده و تجهیزات جانبی را انجام می دهد. زمانی که مشتری مدل و نوع پرده را با توجه به فضای داخلی منزل و محل کار انتخاب می کند، کار دوخت پرده توسط نیروهای متخصص و مجرب اجرا می شود.

خدمات تعمیرات پرده

از آنجاییکه قیمت پارچه های پرده ای افزایش یافته است بسیاری از افراد تمایل دارند که پرده های قدیمی را تعمیر کنند. در بعضی موارد پرده دچار پارگی و آسیب می شود. یکی از خدمات فروشگاه معتبر پرده کاران ارائه خدمات تعمیرات پرده ها است. همچنین نصاب پرده در تهران  انواع پرده های پلیسه ای، زبرا، پرده های شید، لوردراپه را تعمیر می کند. هزینه خدمات تعمیر پرده ها بر طبق تعرفه اتحادیه صنفی است.

خدمات جابجایی پرده

در بعضی موارد افراد قصد جابجایی و تغییر محل پرده در منزل و محل کار خود را دارند. بعضی از پرده ها دارای مدل های پیچیده است و برای جابجایی نیاز به نصاب پرده متخصص و مجرب است که در کمترین زمان ممکن و با سرعت و دقت بدون هیچ گونه آسیب زدگی به پرده ها جابجایی انواع پرده ها را انجام دهد. یکی از خدمات  فروشگاه معتبر پرده کاران جابجایی پرده در منزل و محل کار توسط نصابان حرفه ای و آموزش دیده است.

 

خدمات خشکشویی پرده

برای شستشوی پرده باید از شوینده های مخصوص نوع پارچه پرده استفاده شود. پرده های ساده را می توان در منزل شست. اما پرده هایی که دوخت پیچیده دارند شستشوی آن سخت است. یکی از خدمات فروشگاه معتبر پرده کاران شستشوی انواع پرده های توری، حریر، سلطنتی، پرده های پلیسه ای، شید و پرده های زبرا است. بعد از شستشوی پرده ها توسط فروشگاه پرده کاران بهتر است نصب مجدد پرده توسط نصاب پرده در تهران اجرا شود تا طرح و مدل پرده بهم نریزد.

مزایای دوخت ونصب پرده توسط شرکت پرده داران

مزایای دوخت ونصب پرده توسط شرکت پرده داران به شرح ذیل است:

 • مشاوره در مورد دکوراسیون
 • مشاوره تخصصی برای طراحی و دوخت پرده
 • خدمات مشاوره تخصصی برای طراحی و دوخت پرده در پرده کاران
 • طراحی و دوخت انواع پرده
 • نصب پرده
 • جابجایی و تعمیرات پرده
 • خشکشویی پرده
 • مشاوره دکوراسیون
 • فروش انواع اکسسوری پرده در طرح ها و رنگ های مختلف
 • راهنمایی در دوخت پرده ساده

خدمات تخصصی در تعمیر انواع پرده

خدمات تخصصی در تعمیر انواع پرده شرکت پرده کاران شامل موارد ذیل است:

 • تعمیر و تعویض انواع پرده های خانگی شامل پرده های ساده، حریر، سلطنتی، پلیسه ای، کرکره ای، چوبی، فلزی، لوردراپه و زبرا
 • تعمیر و تعویض انواع پرده های اداری شامل پرده های برقی، اتوماتیک
 • تعمیرات تخصصی و تعویض موتور پرده های برقی تضمین

کیفیت ارائه خدمات نصاب پرده در تهران

معیارهای کیفیت ارائه خدمات متنوع نصاب پرده در تهران شامل موارد ذیل است:

 • سرعت نصب پرده: یکی از معیارهای انتخاب بهترین نصاب پرده در تهران، نصب پرده در کوتاهترین زمان ممکن با دقت بالا است. نزدیکی محل نصب پرده سرعت انجام کار را افزایش می دهد.
 • زمان‌بندی دقیق در نصب پرده: زمانبندی دقیق در نصب پرده توسط نصاب پرده در تهران یکی از معیارهای مهم در ارائه کیفیت خدمات متنوع نصاب پرده است.
 • رضایت مشتریان از سابقه نصب پرده: رضایت مشتریان از سوابق نصب پرده توسط نصاب پرده از معیارهای اصلی در ارائه خدمات نصاب پرده است.
 • سرعت رسیدگی به سفارش نصب پرده: سرعت رسیدگی در تحویل سفارش و نصب پرده در محل کار و منزل مورد نظر از معیارهای مهم در انتخاب نصاب پرده در تهران است.
 • سرویس خدمات متنوع بعد از نصب پرده: یکی از مهمترین معیارها در انتخاب بهترین نصاب پرده ارائه سرویس خدمات متنوع بعد از نصب پرده است. بهترین نصاب پرده خدمات خود را مانند تعمیر، جابجایی، خشکشویی پرده و اتوکشی و نصب مجدد پرده ها را انجام می دهد.

 انتخاب فروشگاه معتبر پرده کاران بهترین نصاب پرده در تهران

شرکت پرده کاران دارای 50 سال سابقه درخشان در صنعت پرده دوزی مشاوره های تخصصی برای طراحی و دوخت انواع پرده های خانگی، اداری و آتلیه ای در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.  قبل از هر اقدام برای خرید انواع پردهها برای محل کار و منزل بهتر است با مشاوران متخصص شرکت پرده کاران تماس بگیرید تا بهترین انتخاب را بر اساس دکوراسیون و محیط مورد نظر برای نصب پرده کسب کنید. شرکت پرده کاران خدمات خود را به صورت حضوری و اینترنتی از طریق سایت شرکت پرده کاران به آدرس https://pardehkaran.com/به مشتریان عزیر ارائه می کند.

آدرس شرکت پرده کاران: تهران، پایین تر از چهارراه فرمانیه، نارنجستان 2

شماره تماس:09125269235

 

 

آخرین بروز رسانی در : دوشنبه 28 شهریور 1401

کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام جسارت و لینک مستقیم بلا مانع است.